Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim Küçük

return

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
64
0
arkadaşlar ben 6 ay sonra evlenicem ama bi sorunum var gögüslerim çok küçük ne yaptıysam istediğim ölçüye kavuşamadım silikon yaptırmakta istemiyorum doğal olmuyo bu durum benim kendime olan güvenimi eksiltiyo nişanlımla bu konuyuda bi türlü konuşamadım bu durumdan utandığım için ilk gece ne yapmalıyım önerisi olan varmı

Canım Bunda Bir Şey Yok ki..
Niye Kendine Bu Kadar Dert Ettin..

canım nişanlın bu konuda her hangi bir şey düşünseydi yüz kere dile getirirdi inan bence sende takma ilk zamanlarda böylesi şeyler oluyor sonra zamanla unutuyorsun bende de vardı aman burnum kemerli aman göğsüm küçükmü ne diye .... Zamanla geçiyor her hangi bir sorun olmuyor. Eğer evlendikten sonrada bir şey derse silikon taktırmayı düşünüyorum 8.000 tl dediler en kısa zamanda yaptırıcam de bakim bi daha sesi çıkıyomuu

Evet seni o halinle beğenmiyorsa zaten sorun var demektir cnm. Bizler kocalarımız veya sevgililerimiz (ki en azından ben öyleyim) istiyor diye memişlerimizi büyütmek istemiyoruz. Bizler kendi kişisel tatminimiz için bunun peşindeyiz. Ama olmazsa da yapacak bişi yok. Biz erkeklerin cinsel organ boylarını dert ediyormuyuz Ahaha haha dimi ama...

seni çok iyi anlıyorum çünkü benim gögüslerimde çok ufak
takma kafana yok boşver seni beğenmeyen adamla evlenme o zaman
ayyy biz hiçbirimiz eşlerimiz için güzelleşmiyoruz gibi laflarda boşşşşşş.
neden çünkü zamanla eşlerde sahiplenme duygusu başlıyor artık hiçbirşey sevgililik kadar haz vermiyor bu durum içerisinde eşim kırılmış kırılmamış kimin umrunda şak diye birgün kocan sorar hayatım senin gögüslerin neden bu kadar küçük büyümezlermi artık gereken cevap neyse onu ver beğenmiyorsan gidebilirsin gibi bi cevap yerine eğer genetikse genetik olduğunu hormonlarında alakalıysa hormonlarınla alakalı olduğunu yani gerçek sorun neyse onu anlat eşine emin olki birdahada sormaz ayrıca eşine bu durumdan bende memnun değilim sanırım yeterli açıklamayı yaptım birdaha sormazsan sevinirim de konu kapansın.
ben şahsen böyle yaptım.
heee kendine çokta dert etme belkide senin nişanlın sana hiçbir zaman bunu sormıcak ve sakın gögüslerinin ufaklığından çekinip utanma yaradanın vardır bi bildiği sen kendinle gurur duy canım.

öncelikle ben editörden özür diliyorum açtığım konuyu bi türlü bulamadım o yüzden tekrar tekrar açtım bilinçli bişey deildi .burda yorum yapan bütün arkadaşlarada teşşekür ederim canım gögüs ölçüm benim 75 ama destekliyle dışa taşma felan olmyo ama sürekli destekli kullanıyorum bu durumda nişanlım anlamış olabilirmi gögüs büyüklüğümü .bide şok olmasın silikonlu sütyenle var gibi dururken bi anda bişeyin olmadığını görünceen çok korkum bu konuda bişey demesi zaten kendim takıyorum kafama çünkü çevremde tek bu durumda olan benim bütün akrabaların büyük kimsenin böyle bi derdi yok beni anlıyamazlar

o zaman destekli sütyen yerine gögsünün normal şeklini gösteren sütyen kullan ki farklı bişey hayal edip, ilk gece de senin dediğin! hayal kırıklığı olmasın
seni gögsün için, elin kolun için değil seni tamamen sevip kabul ettiği için evlencek canım, bunu düşün

küçük olsa bi dert olmasa bi dert benimkilerde biraz büyük buda sorun ama cnm boşver nişanlın için sorun olmucaktır bence olsa şimdiye kadar söylerdi..

ahh canım kimisi şikayetci çok diğe kimise yokluğunda müzdaip bayan olarak en güzel farklılık olmaması çok kötüdeğerini bil

canım benim benimde gögsüm 75 silikonlu destekli takıyorum aynen benim ailemdede gögsü küçük olan ben ve ablam varız hatta çocuğu olmayan ilk insanda benim ailemde.
eşim anlamış küçük olduğunu emin olki senin nişanlında anlamıştır yapısından belli oluyor çünkü ben bile bakınca anlıyorum evlendiğinde sorarsa neden küçük olduğunu bilmediğini ailemde böyle bi sorun yok bi tek bende var bende üzülüyorum ama elimde değil dersin devamlı irdelerse bu konuyu benle değil yaradanla konuş dersin.

Tatlım ben sanmıyorum nişanlının bunu sorun yapacağını sonuç olarak bu senin elinde olan birşey değil ki Allah vergisi boşver takma bu kadar benimkilerde küçük yapacak birşey yok.

merak etme canım hamile kalınca bi büyüyo bi büyüyoki sen bile şaşarsın hiç sorun etme bence erkekler için gögüs çokta önemli değil..ama önceden söyleki bilsin şokta olmasın...

bir erkek, sırf eş adayının bedenini istiyorsa onu sevmiyor demektir. ona hiç bir açıklama yapmak zorunda değilsin.
bayanlar kendi güvenleri için silikon ister. yarın öbürgün eşim olacak kişi, gerek yok dese bile bu göğüslerle mutlu olmam ben çünkü kendimi güvensiz hissediyorum. bu sadece eşle ilgili bir durum değil bence. kadın göğsüyle kadındır.

ona, bir kadında sence ne önemli benzeri sorular sorabilirsin. onun ifade biçimine göre de konuyu yavaş yavaş açarsın. küçük göğüslü olmak benim seçimim değil de ona. silikon konusunda da şunu demek istiyorum. günde milyonlarca insan bu ameliyatı oluyor. araştır, drlara soru sor. nişanlın da sana destek verirse harika olur. son karar senin. lütfen üzülme. senin gibi milyonlarca bayan var. biri de benim..

benimkilerde aynen kücük ama ne esim ne ben sirun etmedik gerci hamile olmama ragmen yine kücük sayilir

saolun arkadaşlar en azından yanlız değilim bende bi fırsat sordum dedim estetiğe nasıl bakıyosun ihtiyaç duyduğumu düşünsem yaptırmama izin verirmisin diğe benim için öyle bişeye ihtiyacın olduğunu düşünmeüyorum ama sen kendin için nasıl istersen benim için sorun deil dedi acaba anladımı nereyi kastettiğimi

kimse için çok da dış görünüşünde değişime gitme sonra pişman olsann da değiştiremeyebilirsin. benim göğüslerim normaldi,regli dönemlerinde biraz daha dolgunlaşıyordu. bi dönem daha fazla dolgunlaşmaya başladı eşiminde dikkatini çekti hoşunada gitti bu durum. o memnunsa bende memnunum sonuçta. 1-2 hafta sonra aldatıldığımı öğrendim. sorunu çözemedik ve ayrılma kararı aldık. evi ayırdıktan sonra hamile olduğumu öğrendim. kürtajdan sonra göğüslerim küçülmedi. şimdi bakınca güzel olduklarını görsem de mutlu olamıyorum. fiziksel anlamda iyiyim ama mutlu etmiyor şu an.dış görünüş bazen yetmiyor,dert etmeye değmez. eğer birlikte olmaktan mutluysanız aşarsınız.

bence cok canısı sıkma. seni onlar icin seviyorsa zaten mutlu olamazsınız. boyutları ne bu arada çok mu küçük. ayrıca şekli bile erkekleri etkileyebilir küçük olsa dahi bence sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…