Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri GOGUSLERIM HAKKINDA YARDIM !!!

İnan büyük göğüs de o kadar güzel birşey değil zamanla olur bence takmamalısın kafana.

Üniden arkadaşım vardı.emin ol seninkinden küçüktür. Doğum yaptı oğluşu oldu.bekarken hep dert yanardı.şimdi maşallahı var.kendi de söyler :))

bilgi konusunda sorunum olmadigini dusunuyorum. kisilik olarak takintili bi insanim. arkadas ortamimda goguslerimle dalga gecildigi icin ve artik gercekten cok canimi sıkmaya basladigi icin burda fikirlerinizi almak istedim. daha once de belirttim cok arastirma yaptim bana burdan yardim alabilecegimi soylediler.

Yaşınız çok küçük ve öğrenecek çok şey var.
Mesela arkadaş seçimi.
O nasıl arkadaşlarmış öyle göğüslerinizi inceliyorlar?

yarık derken :S gögüsler büyümüyo bu arada silikon tek cözüm

Küçük olması ne güzel kızım 14 yaşında 80 beden takıyor ondan bile taşıyor göğüsleri kafaya takma elbet büyürler

Canım bak öncelikle yaşınız çok küçük kendinize biraz zaman tanıyın.ama yok acelem var hemen diyorsanız, madem bu konuda yardım istiyorsunuz.buradaki yöntemleri uygulayın.ama önce sayfaları baştan sonuna kadar vakit buldukça okumanızı tavsiye ederim.bir arkadaşımızın (IntromTrack) sayfası var orada kendisi ve bir çok kişi denemiş, olmuş.önce bu sayfayı inceleyin.daha başka sayfalar da var.karar sizin.kolay gelsin...

Meme ucu içe dönük ya da düz olabilir. Bu zamanla geçecek bir şey değildir. Ameliyat ile düzelir ama ileride bebeğine süt veremezsin.

Bu arada meme de meme tutturmuşsunuz ya evet bunun adı MEME'dir. Göğüs tamamen farklı bir şeydir. Meme demekten utanmayın. Küçük göğüs yoktur küçük meme vardır.

Meme kilo almakla, evlenmekle, bebek yapmakla büyüyen bir şey de değildir.

sonunda soylemek isteyipte soyleyemedigim herseyi soylemissiniz cok tesekkurler :) bu konuyu cidden cok takiyorum kafama giydigim kiyafetler bile sekilsiz duruyor ustumde.

sonunda soylemek isteyipte soyleyemedigim herseyi soylemissiniz cok tesekkurler :) bu konuyu cidden cok takiyorum kafama giydigim kiyafetler bile sekilsiz duruyor ustumde.
Benim de meme ucum düz, düzelttirmeyi hiç düşünmedim. Meme büyütme ameliyatı oldum ve çok memnunum. Memelerinden şikayetçi olan herkese de gönül rahatlığı ile önerebilirim.

memelerini buyutturdukten sonra cocugun olursa emziremezsin dediler. dogrumu ?
Benim de meme ucum düz, düzelttirmeyi hiç düşünmedim. Meme büyütme ameliyatı oldum ve çok memnunum. Memelerinden şikayetçi olan herkese de gönül rahatlığı ile önerebilirim.

Ya pardon da arkadaşlar kıza neden yüklendiğinizi anlayabilmis degilim. Bu platformun amaci zaten bu ve benzeri sorunlari olan arkadaslarin sorunlarini paylasmasi, fikir belirtmek isteyen arkadaslarin da goruslerini anlatmasi. Yok kendini gelistir yok fake yok bi bayan boyle demez, gelmesi gereken en dogru yere gelmis sanki yemekle ilgili bi bolumde paylasim yapmis gibi davranmayin sacma buluyosaniz cevap vermeyebilirsiniz ama elestirmek gereksiz

18 yaş bedenin gelişimini tamamlaması için erken bi yaş canımm doktoru dinle biraz sabırlı ol kafana takma rabbim sağlık versin gerisi boş ayrıca ne demek bu durumda evlenmeye cesaretim olmaz??evlenen herkesin bedeni kusursuz mu zannediyorsun? Eli kolu bacağı olmayan insanlar var onlar hiçbirşey yaşamasın ozaman..olurmu öyle şey...biraz şükretmesini bilmeli bu hayatta..

Sizi hep bu konularda goruyorum, estetik de vs ozelden bir sey danisabilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…