göğüslerim genç yaşımda sarkma var çözüm arıyorum...

Mihrisude

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
22
0
21 yaşındayım yeni evliyim ama göğüslerimde sarkma var ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ne yapsam daha iyi gelir arkadaşlar ??:KK25:

22 yasindayim. cocugumu sutten kestikten sonra goguslerim sarkti ve kuculdu. bu duruma cok uzuluyordum. burda dogal yontemler ararken kendime uygun olani sectim ve 4 subattan beri duzenli uyguluyorum. inanin goguslerim simdiden buyudu)))) ve toparlandi. ben bile inanamiyorum. siddetle tavsie ediyorum. sabah aksam kara uzum cekirdegi tozu yiyorum. sabah aksam buzla masaj yapiyorum ardindanda mersin yagiyla masaj yapiyorum. ugrastirici gibi gozukuyor ama alistim ve mutlaka yapiyorum. sizede tavsiye ediyorum. bir haftada sarkmanin gectigini goreceksin. inanarak ve duzenli bi sekilde yap. pisman olmazsin)))))

Yağla filan göğüs düzelmez! alacaksın 1,5 kiloluk ağırlıkları; sabah akşam 15 -20 kere göğüs hareketi çalışacaksın. en fazla 1 ay sonra göğüslerin düzelmezse gel bana istediğini söyle:)

kollarını yukarı kaldırıp oklava gibi bir çubuk tutarak(baş hizasından,barfiks cubugu tutar gibi) yapılan bi hareket var. ellerinle cubugu tutarken sag yöne dogru dönmeye calışıyorsun belinden yukarısını olabildiğince geriye dogru dönmeye çalışıyorsun, sonrasında da sol yöne 5 er kez le başlayıp sonra arttıtıyorsun. Evin içinde kolay yapılacak bi hareket oldugu için deneyebilirsin hem yanlardaki yağları eritmeye hem gögüs kaslarını çalıştırmaya işe yarayabilir. Beslenme ve masaj önerileri var bakımla ilgili sayfalarda onlara da bakabilirsin.

Yağla filan göğüs düzelmez! alacaksın 1,5 kiloluk ağırlıkları; sabah akşam 15 -20 kere göğüs hareketi çalışacaksın. en fazla 1 ay sonra göğüslerin düzelmezse gel bana istediğini söyle:)

bende oyle diyordum. ama benim gercektn duzeldi. belki yagin etkisi yoktur belki buz etki olmustur belkide uzum cekirdegi. bilemem. ama kesinlikle ise yaradigini soyleyebilirim. ozellikle gogus icin spor yapmakta kesinlikle faydali olacaktir.

Arkadaşlar Allah aşkına buzla filan göğüs mü düzelir yaaa!! 2 çocuk emzirdim, o kadar kilo aldım verdim. hala da 85 beden sutyen takıyorum. hiç göğsümde sarkma yok. hala taş gibiler ayıptır söylemesi:)
üstelik acayip sıcak suyla banyo yapmak gibi çok kötü bir alışkanlığım var. yazın bile kaynar suyla banyo yaparım.

çok basit göğüs sorununu çözmek, ağırlıkla göğüs hareketi... bu kadar

başka deneyen var mı buz, yağ ve çekirdeği??? hakikaten merak ettim.

gerçi ağırlık çalışmak daha zahmetsiz, sizin yöntemler çok zahmetli:) çok da zaman alır. zaten kendime buz sürdüğümü düşünemiyorum:) 100 mekik çekeyim daha iyi:)

bazilarina hic bisey yapmak gerekmiyor. tas gibi goguslerin olduguna sevindim))) keske benimde olsa ama yok. sporla olmaz demiyorumki tabiki sporla olacak. bende zaten ozellikle gogus kaslarimi calistirmak icin egzersiz arastirdim ama daha yapmaya baslamadim. benim ozellikle istedigim goguslerimin azcik buyumesiydi... oyuzden yaga cekirdege basvurdum. ve sonucunuda aldim. gecen tvde buzla masaj gosterdiler . genc ve diri yapiyormus. butun vucuda yapiyorlardi. kisa zamanda sonuc aldim. aslinda bende inanmiyordum ise yarayacagini ama ciddi soylyorum ise yaradi)))

Arkadaşlar Allah aşkına buzla filan göğüs mü düzelir yaaa!! 2 çocuk emzirdim, o kadar kilo aldım verdim. hala da 85 beden sutyen takıyorum. hiç göğsümde sarkma yok. hala taş gibiler ayıptır söylemesi:)
üstelik acayip sıcak suyla banyo yapmak gibi çok kötü bir alışkanlığım var. yazın bile kaynar suyla banyo yaparım.

çok basit göğüs sorununu çözmek, ağırlıkla göğüs hareketi... bu kadar

göğüs kastan değil yağdan oluştuğu için sporla göğüsler toparlanmaz diyorlar.ben inanmıyorum illaki bi artısı olur belki 1 ayda olmazda 6 ayda olur.ama tabi şevk kaçıyo o ayrı :)

X