Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüslerim çok küçük

heba3558

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
4
0
24
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım 44 kilo ve 166 boyundayım.Ve yaşıtlarıma göre göğüslerimin cidden küçük olduğunu düşünüyorum.75 A südyen ölçüm imiş interneten ölçtüğüme göre.Genetik olabileceğini düşündüm ama halalarım ve teyzelerimin göğüsler gayet dolgun :).Masaj falan yapmaya karar verdim aslında daha çok egzersiz.1 ay sonra 3 cm bir fark oldu fakat gene de çok küçükler bir yardım edin ne yapmalı? buz masajı falan işe yarıyor mu?

canm takma kafana daha ergenliktesin büyürler boyun ve kilon normal bir 4 5 kg alırsan iyi olur
halan teyzeniniler dolgun olabilir kişiden kişiye değişir bide çocuk doğurdularsa büyür az da olsa masaja devam edebilirin

Benimkiler hiç büyümedi, öyle kaldılar. Kilo alınca büyür diye bir şey yok, 8 kilo almıştım 2.5 ayda yine de gram büyümediler. Masajla büyüyor diyenler var ama bırakınca küçülüyormuş. Ömür boyu masajla mı uğraşacaksın?

Aynı yastayiz boyumuz ve kilomuz da aynı göğüs sıkıntımiz da aynı malesef

yorumlarınız için çok teşekkürler kızlar :) Bildiğime göre 22-23 yaşına kadar büyüyormuş ondan sonra daha ağır byüme oluyormuş göğüslerde.gebelik,evlilikden sonra falan.Kimine göre kiloyla ilgili göğüsün büyümesi tabi bu bünye ile alakalı tikkabilla nında söylediği gibi kimileri ise egzersiz ve masajın çok etkisini görüyorlar.Aranızda faydasını görenler var mı ? bizi de bilgilendirsn lütfen.Daha 6-7 senem var büyümeleri için ama içimde de korku var böyle kalacaklar diye çünkü yaklaşık 1 ylı geçkin bir zamandır bi büyüme yok

Bana da öyle geliyor ama dur bakalım bir ay daha yapıcam bu egzersizleri ve adaçayı içmeye devam edicem.Sonuçlarını burdan sizlere de paylaşırım.Ha birde bi kaç kilo almaya çalışıyorum en azından 49-50 olsam yeterli.Bu yüzden haftada 2-3 gün çay bardağının yarısına keçiboznuuz pekmezi diğer yarısına su ekleyip içmeyi düşünüyorum.Buna da dün başladım.Haydi hayırlısı :)

Canım
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım 44 kilo ve 166 boyundayım.Ve yaşıtlarıma göre göğüslerimin cidden küçük olduğunu düşünüyorum.75 A südyen ölçüm imiş interneten ölçtüğüme göre.Genetik olabileceğini düşündüm ama halalarım ve teyzelerimin göğüsler gayet dolgun :).Masaj falan yapmaya karar verdim aslında daha çok egzersiz.1 ay sonra 3 cm bir fark oldu fakat gene de çok küçükler bir yardım edin ne yapmalı? buz masajı falan işe yarıyor mu?
Canım bu 1 ayda ne masajı yapıtında 3 cm büyüdü? Anlatır misin nasıl bir masaj yaptın ?

Masaj olarak koltuk alti ile göğüsün o birleştiği yeri yoruluncaya kadar yani bir iki dakika boyunca sıkıp bıraktım çok fazlasına gerek yok.Egzersizde duvara ellerimi dayayarak 100 şınav çektim ve diğer bir egzersiz de elllerimi birbirine birleştirip kollarım gerilinceye kadar 20-30 defa falan yaptm her gün tabiki.Birde her gün ada çayı içmeye çalıştım ama her gün olmadı tabi.Senin bir önerin var mı bu konuda canm?

X