Göğüslerdeki hassasiyet ve rengindeki koyuluk

ninik

ÖMeR TahA YaMaN
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2008
4.683
0
kızlar ben çatlatma iğnesi oldum ve göğüsl uçlarımın rengi koyulaştı ve uçları hassaslaştı bu çatlatma iğnesinin etkisimi böyle olan oldumu aranızda?ACıL CEVAPLARINIZI BEKLıYORUM.

Son düzenleme:
ninikciğim bende vuruldum ama koyulaşmadı ama hassaslık oldu hafif hafif sızı oluyodu

Sakın yapma canım bende ıĞneden 4-5 gÜn sonra yaptım beta 16,28 Çıktı Şımdı 0,1 adet oldum ama sendekı belırtıler farklı ınŞ.hamıŞsındır ama gÜnÜnÜ bekle yanı en erken adet gÜnÜnde yap

TAMMA CANIM ÇOK SAĞOL.opuyorumnanaktan

canım sakin ol yaw :1hugpuyorumnanaktan bekle biraz daha test falan yapma erken daha :1hug:

canım yazdıkların hamilelik belirtisi gibi biraz daha bekle test yap istersen canım

arkadaşlar merhaba dün bu linki açtıktan sonra aşırı derece kasık ağrısı çektim sanırım yumurtam çatladı.zaten doktor 2 tane yumurtamın olduğunu söylemiştibirisi heran çatlayabilir biri de 19 mm di oda sanırım dün çatladı.ilk iğnemi vurulduğumun ertesi günü de aynen böyle göğüs uçlarında koyuluk olmuştu ve bi kaç saat sonra böyle kasık ağrısı çekmiştim.dünde aynı şeyi yaşadım ve bugün baktığımda koyuluk falan kalmamıştı.bunu doktorumla konuşmadım henüz ama kızlar benim anladığım bu.yumurta çatlamadan önce göğüslerde koyuluk oluyor.bu kadar rastlantı olucağını sanmıyorum..yani hamileleik le falan ilgisi yok benimkinin.ve ben diğer sitelerede girdiğimde çoğu kişi bu belirtiden dolayı hamilelik bekliyor ama çoğunun bu beklentisi gerçekleşmiyor.özellikle çatlatma iğnesi olanlar.tabi bu yanlızca benim düşşüncem ama sizlerde bi dikkat edin bence..yani böyle bi belirti olduğunda hemen boş ümitlere kapılmayalım çünkü sonra hayal kırıklığınabiz uğruyoruz.senağlama

gecmiş olsun ninikim şimdi nasılsın agrılar biraz hafifledimi?

gecmiş olsun ninikim şimdi nasılsın agrılar biraz hafifledimi?

daha iyiyim tatlım iki saat acayip ağrım oldu ama sonrada vücudum çok yorgun düştü canım bütün gün uzandım haraeket aderken ağrım opldu falan işte canım.:bbo:

canım sonuç aldınmı benimde şuan hala kasıklarım ağrıyor ve göğüslerim şiş hamilemisin sen canım

Hepsi catlatma ignesinden dolayi, icerisinde HCG icerdigi icin hamilelikteki bütün belirtiler var tabii insandan insana farkli belirtiler gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…