Göğüs ucu yarası hakkında

Duyguidilnil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2020
1
0
30
Arkadaşlar doğum yaptım bir hafta oldu göğüs uçlarım yara oldu cok kotu hic bir krem ise yaramıyor madem suyu ise yaramıyor ayva çekirdeği ni suya attim jel oluşturdum simdi onu deniyorum sanki ise yaradı gibi ama emzirmeden önce silmek gerkiyormu silmesem birsey olurmu acana kremleri silmiyorum ayva çekirdeği ni siliyorum acaba silmesem olurmu?

Arkadaşlar doğum yaptım bir hafta oldu göğüs uçlarım yara oldu cok kotu hic bir krem ise yaramıyor madem suyu ise yaramıyor ayva çekirdeği ni suya attim jel oluşturdum simdi onu deniyorum sanki ise yaradı gibi ama emzirmeden önce silmek gerkiyormu silmesem birsey olurmu acana kremleri silmiyorum ayva çekirdeği ni siliyorum acaba silmesem olurmu?
Ben madecassol ve bella b kullanıyodum hafif bi sızlamayla atlattım o dönemleri. Bi de göğüs kapakları var sütyen değmesin diye onları da deneyebilirsin işe yarıyo.

Merabalar arkadaşlar benimde 15 gün önce göğüslerimde emzirmeden dolayı çatlama oldu çok canım acıyordu ve ne kadar emdirirsem emdireyim bebeğim asla doymadı bende ek mama takviyesi verdim şuan bebegim 1 aylik 1 haftadır da arada emzirmeme rağmen göğüsün iyilesmemis ve surekli yarılıp kanıyor

Krem de nisavit adında dr önermişti onunla geçio ama emince geri çatlıyor sütümde çekilme olur mu acaba bi kaç gün emzirmeyince

Silikon gögüs ucu var onlardan alın kremi sürünce onları takın ki nemli kalsın benim öyle geçmişti.

Ben doğumdan önce l... krem sürüyordum doğumdan sonra da hemen silkon uç kullanmaya başladm hem krem hem uç hemda kendi sütümle nemli kaldığı için çok şükür bu dönemi hafif sızılarla atlatyorm . Nemli kalması çok önemli

X