Göğüs ucu hassasiyeti

Merhaba kızlar
Ovülasyon testimin pik olduğu gün göğüs ucu hassasiyeti başladı.
Dokununca acıyor sadece uçları.
Normalde yumurtlamadan 3-4 gün sonra hassasiyet olurdu.
Ama pik gününde acıması ilk kez başıma geliyor, çok tuhaf geldi.
Sizce ekstra mı umutlanmalıyım yumurtlama kalitesi için yoksa normal mi karşılamalıyım?
Sizin nasıldı göğüs belirtiniz ?
Ovülasyon testini ekliyorum.
Bu testten 3-4 saat sonra acıma başladı.
Benim yumurtlama günü başlayan göğüs ucu hassasiyeti ve o günden devam eden ağrı acı hassaslık gebelik belirtimdi iki seferde de 😅
umut vermiş olmayayım ama deneyimim bu oldu iki sefer döllenmeyle hassaslık oluştu diye düşünüyorum aynı gün başlayan 🙏🏻

Benim yumurtlama günü başlayan göğüs ucu hassasiyeti ve o günden devam eden ağrı acı hassaslık gebelik belirtimdi iki seferde de 😅
umut vermiş olmayayım ama deneyimim bu oldu iki sefer döllenmeyle hassaslık oluştu diye düşünüyorum aynı gün başlayan 🙏🏻
Yaaa Şuan çok mutlu oldum 🥹🥹🥹 çünkü benim pik yaptığı gün acı başladı ve hala acıyor

Yaaa Şuan çok mutlu oldum 🥹🥹🥹 çünkü benim pik yaptığı gün acı başladı ve hala acıyor
Ben normalde yumurtlama günümü hep anlarım hafif ağrı olur kasıkta ve çok bariz uzayan akıntım gelir. Ama korunduğumuz dönem döllenme olmadığı için göğsüm ağrımaz ucu vs , adete 3-4 gün kala acayip ağrı hassaslık başlar akabinde regl gelirdi
İki sefer gebe kaldım ikisinde de yumurtlama günü göğüs acısı ucu hassaslığı acısı başladı ve devam etti ordan bu ay hamileliği anladım kesin var dedim vardı inşallah vardır yemin ediyorum senden bu haberi duymayı o kadar istiyorum ki 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kendim kadar mutlu olacağım çok ama çok eminim ❤️❤️ nazlı bir minnoş gelecek sana ☺️☺️

Ben normalde yumurtlama günümü hep anlarım hafif ağrı olur kasıkta ve çok bariz uzayan akıntım gelir. Ama korunduğumuz dönem döllenme olmadığı için göğsüm ağrımaz ucu vs , adete 3-4 gün kala acayip ağrı hassaslık başlar akabinde regl gelirdi
İki sefer gebe kaldım ikisinde de yumurtlama günü göğüs acısı ucu hassaslığı acısı başladı ve devam etti ordan bu ay hamileliği anladım kesin var dedim vardı inşallah vardır yemin ediyorum senden bu haberi duymayı o kadar istiyorum ki 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 kendim kadar mutlu olacağım çok ama çok eminim ❤️❤️ nazlı bir minnoş gelecek sana ☺️☺️
Ya ağzın bal yesinnnnnn😍😍😍 Amiiiiinn inşaAllah 😍😍😍😍
Benim her ay göğüs ağrım olur acısı olur ama hiç ovülasyon testim pik olduğunda başlamamıştı🥹 ya adete 3-4 gün kala
Ya da yumurtam öatladıktan 4-5 gğn sonra
Bu ilk kez oldu
1,5 senedir ilk kez

Ya ağzın bal yesinnnnnn😍😍😍 Amiiiiinn inşaAllah 😍😍😍😍
Benim her ay göğüs ağrım olur acısı olur ama hiç ovülasyon testim pik olduğunda başlamamıştı🥹 ya adete 3-4 gün kala
Ya da yumurtam öatladıktan 4-5 gğn sonra
İşte aynennn hep sonradan olurdu bende 🙈 adet günlerim çok ağrırdı adet olduğum gün hop dinerdi o acı..
lütfen o güzel haberde beni de etiketle ara ara bakıyorum mesajlarına 🙈🙈🙈

Birgün böyle bir haber alırsam inşaAllah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 unutmazsam sevinçten 😍😍 keşke alsam hayırla sağlıkla
Unutsan da sorun değil 🤣 benim hep aklımdasın öğrenir gelirim topiğine , ay bu ay hamilwysen şubat annesi mi oluyorsun son adet ne zamandı 😍

Benimde böyle oluyor. Ama bu sefer yumurtlama dönemindeyim ve hassasiyet başladı. İnş güzel haber alırım 🙏

Kizlar benim adetlerim duzenlidir fakat hic bir zaman gogus agrisi yasamamistim. Ilk defa bu ay yasadim. Gogsumun yanlari agriyordu dokununca bide uclari. Hamilelik belirtisi zannettim ama adet oldum bugun. 😞

Kizlar benim adetlerim duzenlidir fakat hic bir zaman gogus agrisi yasamamistim. Ilk defa bu ay yasadim. Gogsumun yanlari agriyordu dokununca bide uclari. Hamilelik belirtisi zannettim ama adet oldum bugun. 😞
Benim de aynısı oldu bu ay, ovulasyon döneminden hemen sonra göğüslerim şişti, inanılmaz bir ağrı vardı, kasıklarda batmalar sancılar, yoğun akıntı, dedim kesin hamilelik belirtisi bu,o kadar emindim yani, pat diye adet oldum tam gününde. Acaba biz çok mu kafaya takmaya başladık ya 😔

Ben 2 aylik evliyim ama cocuk istedigimiz icin bu belirtiler olnca sevinmistik acikcasi. Ama sabah adet oldum ve hüsran🙂 neyse rabbim hayrli zamanda versin inslah🙏

İnşallah en kısa zamanda her şey istediğimiz gibi olur, her şeyin hayırlısı 🌸
Ben 2 aylik evliyim ama cocuk istedigimiz icin bu belirtiler olnca sevinmistik acikcasi. Ama sabah adet oldum ve hüsran🙂 neyse rabbim hayrli zamanda versin inslah🙏
Kızlar göğüs acıması gebelik olmasa da iyi bir anlam ifade eder. Yumurtladığınızı gösterir. Yumurtlama sonrası progesteron ve östrojen yükselir,göğüsler bu yüzden acırmış.
Göğüs belirtisine pek takılmayın. Yumurta kalitenize odaklanın. Özellikle D vitamini,tiroid ve insülin direncinize baktırın🙏🏼 hemen hemen hepimiz yumurtluyoruz ama kalitesi nasıl bilmiyoruz. Yumurtlamaya kadar bol su için,yürüyüş yapın.

X