Göğüs ucu hassasiyeti

Canım benim her ay böyle oluyor yıllardır. bu üçüncü ay denemeye başlayalı gebelik için daha hemile kalamadim bı fark oluyor mu bilemiyorum
Merhaba
Benim de her ay oluyor ama aslında sormak istediğimi kimse pek anlamadı.
Ben şimdi tam yumurtlama günümü bildiğim için tam yumurtlama günümde acıdığını söylüyorum.
Ovülasyon testimin pik yaptığı gece başladı. Normalde yumurtlama geçtikten 3-4 gün sonra başlardı. Yani adete 10 gün kala falan.
Şuan tam 14 gün kala acımaya başladı. İlk kez.
Ekstra umutlanmalı mıyım bilemedim.
İnşaAllah sizi çok bekletmesin Rabbim

İnşallah hamilesindir canım ben ilk kez bu ay ovulasyonla takip ettim bu ay iki gün içinde ağrımaya başladı yumurtlamadan sonra daha öncesi takvim kullanıyordum ne kadar doğru takvim bilemiyorum ama bazı aylarda yumurtlama gösterdiği günde başlıyordu ağrı.aslinda bu ağrı benimde kafamı karıştıran bı konu gebelikte farklı belirti arayın diyorlar ya genelde acaba böyle agriyanlar gebelik olduğu ay ağrısız mi geçiriyor yoksa aynı sekilde ağrıyor mu ? Benim ağrı başlayınca moralim bozuluyor olmadı diye bazıları göğüs ağrısı regl gecikmesinden sonra başlıyor diyor

ben 1,5 Yıldır deniyorum
İnanın bana her bünye farklı
Hiçbir yazıya aldanmayın
Şuan bahsettiğim zaten gebelik belirtisi olamaz bile. Sadece yumurtlama belirtisi.
Her bünye farklı.
Beta kanda 1000 leri bulmadan belirti vermeyecek zaten. Öncesinde yaşadıklarımız hep progesteron hormonu yüzünden. Bu da yumurtlama sonrası yükseliyor.
Hiçbir yazıya kafanızı takmayın.

Hamile kaldigim ay ovulasyon testi denemedim ama yumurtlama zamaninda hassasiyet oldu diye hatirliyorum. Terleten termal spor kiyafetine yormustum ama adetten 1 gun once cok net pozitifi gordum hic beklemedigim sekilde

Hamile kaldigim ay ovulasyon testi denemedim ama yumurtlama zamaninda hassasiyet oldu diye hatirliyorum. Terleten termal spor kiyafetine yormustum ama adetten 1 gun once cok net pozitifi gordum hic beklemedigim sekilde
Çooookk teşekkür ederim inşaAllah bana da nasip olur
Bebeğiniz sağlıkla gelsin

Evet sebepsizce olmuyor. Rahim filmine kadar herşeye bakıldı. Vakti saati değil demek ki diyorum.
Hayırlı sağlıklı gelsin de vaktinin önemi yok Benim yengemimde 3 sene olmamıs üc cocuk var simdi annemin 5nsene olmamıs 5 kardeşiz Hayırlısını dileyelim biz. Burda kimyasaldan sonra çocuk sahibi olamayan birini okumuştum bende o yüzden cok korkuyorum çocuk düşünmememe rağmen 1 tane olsun kafasına girdim

Sakın stres yapma ve böyle bir düşünceye kapılma. Benim tek sorunum stres. Kimyasaldan hemen sonraki ay hamile kalanı da çok okudum burada. Herşeyin %50 ihtimali var. Nedense biz hep olumsuz olanın peşine takılıp gidiyoruz.

Öyle ben hamile olduğumu öğrendiğimde bile ya dış gebelikse ya kimyasalsa diye diye sonunda kimyasal plduğunu öğrendim. İnsan engrl olamıyor ki kendine

Öyle ben hamile olduğumu öğrendiğimde bile ya dış gebelikse ya kimyasalsa diye diye sonunda kimyasal plduğunu öğrendim. İnsan engrl olamıyor ki kendine
Bazen de biz çağırıyoruz kötüyü.
Ben bu ay yine olmayacak biliyorum dememeye karar verdim. Her seferinde kötüyü çağırıyorum. Bu ay olacak diyorum artık

Çooookk teşekkür ederim inşaAllah bana da nasip olur
Bebeğiniz sağlıkla gelsin
Bende tesekkur ederim. Yakin zamanda guzel haberler alin insallah. Eklemek isterim ki lutfen kafanizi bos birakin 15.ay gebe kaldim testler hastaneler yormustu ve ben artik takmicam 5 ay hic dusunmicem diye karar verdim. 5 ay dusunme sureside 6 ay testlerin suresi bitmeden tedaviye baslamakti. Esimle bekleme karari almistik. Spora diyete basladigim ay oluverdi. Once nasiple sonra rahatlikla alakali olduguna inaniyorum

Herkes böyle söylüyor ama hiç kafamdan atamadım. Atamıyorum da. Ne olacak böyle bilmiyorum

Bende kendim diyorum iki günde belli olmaz ama o göğüs ağrısı başlayınca içime bı üzüntü çöküyor.bide uzun süre göğüs ağrısı yaşamak çok yorucu cidden ama ona bir çare yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…