Göğüs ucu hassasiyeti

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar
Ovülasyon testimin pik olduğu gün göğüs ucu hassasiyeti başladı.
Dokununca acıyor sadece uçları.
Normalde yumurtlamadan 3-4 gün sonra hassasiyet olurdu.
Ama pik gününde acıması ilk kez başıma geliyor, çok tuhaf geldi.
Sizce ekstra mı umutlanmalıyım yumurtlama kalitesi için yoksa normal mi karşılamalıyım?
Sizin nasıldı göğüs belirtiniz ?
Ovülasyon testini ekliyorum.
Bu testten 3-4 saat sonra acıma başladı.

Eklentiler

• 6E558094-946E-4077-8278-561CACD5D74D.jpeg
    180,3 KB · Görüntüleme: 215
Benim gogus hassasiyeti yumurtlamada ilk belirtimdi simdi hamileyim canim

Benimde hamile kaldığım ay diğer aylardan farklı olarak yumurtlama dönemi göğüs hassasiyeti başlamıştı,baya agriyodu. Hakkınızda hayırlısı olsun

Benimde hamile kaldığım ay diğer aylardan farklı olarak yumurtlama dönemi göğüs hassasiyeti başlamıştı,baya agriyodu. Hakkınızda hayırlısı olsun
Yaa çok teşekkür ederim inşaAllah
Rabbim size de sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşaAllah

Ben pik tarihimi bildiğim için sizin de öyle birşey sandım. Yumurtlama gününüzü bilip ona göre birşey dersiniz diye. Teşekkür ederim cevap iç

Ben pik tarihimi bildiğim için sizin de öyle birşey sandım. Yumurtlama gününüzü bilip ona göre birşey dersiniz diye. Teşekkür ederim cevap için
Ben de biliyorum ama pikten ne kadar sure sonra basladi bilmiyorum. Bence bu ay Allah in izni ile siz hamile kalacaksiniz ben oyle hissediyorum

Devam edip etmemesi önemli mesela internette kimyasal gebelikte göğüs hassasiyeti fslan hissedilmez diyordu benim yumurtlamadan düşüğe kadar göğüslerim dolgundu ve yan taraflarında hassasiyet vardı kanamam başladığında yavaş yavaş onlarda geçmeye başladı. Yani yumurtlama gününden sornasını da dikkate alın

Cevap için çok teşekkür ederim kötü de olsa sizin için bir tecrübe olmuş. İnşaAllah bir daha yaşanmaz Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin size
Bakalım Şuanlık sadece uçlarında acı var. Yanlarında vs birşey yok
İlerleyen günlerde göreceğim

Teşekkür ederim Allah hepimize nasip eder inşallah Kötü bir tecrübeydi evet ama zaten düşinmüyorduk bu düşük sayesinde düşünmeye başladık bizde fark etmeden 2 3 gün içinde kimyasalı fsrkedene kadar baya sevmişim o hissi

Sizden de güzel haber duymak nasip olsun inşaAllah
Ben o hissi tadamadım hiç

Canım benim her ay böyle oluyor yıllardır. bu üçüncü ay denemeye başlayalı gebelik için daha hemile kalamadim bı fark oluyor mu bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…