Göğüs ucu büyük olan var mı ?

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim göğüslerim çok küçük olmasına ragmen ( 75 kullanıyorum ) göğüs uclarım çok büyük. çok rahatsız edici ve normal bi kıyafette bile çoğu zaman belli oluyorlar. küçültmenin bir yolu varmı yada bilen ? mirmirmirmir

benimde göğüsleirm çok küçük 75 i bile doldurmuyo ama buna rağmen göğüs uclarım büyük benimde :/

süngerli sütyenlerden kullan ya da uçlarına yara bandı yapıştır..

bende sanırdımki göğüsleri büyük olanların uçları büyük olur..benim göğüslerde küçük ama uçları büyük yalnız değilmişim en azından bunu öğrendim..
yalnız ben şöyle bişi okumuştum bi yerde..göğüs büyümeden önce uçları büyür genişlermiş yazıyodu doktor..acaba belki hala büyümeye müsaitlerdir diye sevinmiştim..ama pek bi bilgim yok bu konuda...

gamzecim sanırım yaşın daha küçük..
ergenlik çağında böyle takıntılar inanki çok olur..oram şöyle buram böyle diye çok kuruntu yaparız..
yabancılarda yeni moda meme ucu silikonu ..:) yani onlar belirginleştirmek için uğraşıyor cnm hiç sıkma canını..ilerde bu durum şimdikinin aksine seni memnun bile edebilir .
ama illa şuan için soruyorsan..süngerli dolgulu sütyenlerde belli olucağını sanmam onlardan kullan..a.s.

İleride işine çok yarayacak o büyük uçlar :))

Bende senle aynı durumdayım.
Ama şimdiye kadar uçlarını hiç dert etmedim.Çünlü göğüsler küçük olduğundan silikonlu südyen kullandım hep.Ondada belli olmuyor zaten.

Neden bunu sorun ediyorsun ki.Yani sadece belli oluyor diye mi? Bunu südyenle kamufle edebilirsin.
Ama başka nedenlerin varsa bilemem.
Ben hamileyim ve o uçları şimdi çok beğeniyorum.Bebeğimin çok işine yarayacak.

evet canım sıkıntı etme hiç yoktan iyidir.ilerde olmayanlar sorun yaşıyolar bebek emzirmekte çocuk emmiyomuş tutamıyo ki emsin sorun etme canım hem daha hoştur bence

benimde gögüslerim küçük olmasına ragmen uçları çok büyük sanki çoçuk emzirmiş gibi ama yinede memnunum düşünsene gögüslerin zaten küçük bide uçları olmasa daha kötü en azındasn ucu var

merhaba arkadaşlar benim göğüslerim çok küçük olmasına ragmen ( 75 kullanıyorum ) göğüs uclarım çok büyük. çok rahatsız edici ve normal bi kıyafette bile çoğu zaman belli oluyorlar. küçültmenin bir yolu varmı yada bilen ? mirmirmirmir

benımkılerde cok buyuk sankı cocuk emzırmıs oyle kı sungersız sudyen kullandıgımda bellı oluyorlar..ben o yuzden südyen alırken sungersız hıc almam ben de senın gıbı dert ederdım bu durumu ama değmez..sevgiyle kal

canım benimde uçları büyük 85 kullanıyorum iki gündür uçları çok acıyo nedenini bilmiyorum

selam canım..

bende 75 beden sutyen kullanıyorum
minyon bir yapım olsa da vücuduma göre küçük oldugunu düşünüyorum
benimde göğüs uçlarım çok belirgin
ama zaten destekli sütyen takıyorum sorun olmuyor
hiç belirgin olmamasından daha iyi bi durum bence dert etme
bazen bende keşke biraz daha büyük olsalarda
uçları bu kadar belirgin olmasa diye de düşünürümbenneyaptımki
ancak ilerde hem cinsel yaşamında hem de bebişin oldugunda çok işe yaryacak emin olyerimseniben

yazın denizde mayo giyerken çok kötü durur,herkes sana bakar ben burdayım dercesine durur,kimilerininkide 1cm kadar çıkıntı oluyor o daha beter

güzelim sen yine şanslısın bende göğüs bile yok her gün büyürmü diye oynuyorum masaj yapıyorum egsersizler denemediğim şey kalmadı en son çare olarak bebeğim olunca emmesini söylediler o kadar beklemek zoruma gidiyor erkek arkadaşım kanka diye dalga geçiyor aynaya bakınca kim bu erkek diyesim geliyor bide bu yetmiyormuş gibi tüylenmeler var offf offf kimine himalaya kimine konya ovası.... :KK43:

Son düzenleme:
benmkide tam tersi..normal boyutta olsa keske.bu sorun genetikle alakalı olabilirmi

bendede uç yok bence uç olunca daha bir göğüs gibi duruyor bende isterdim uçları belirgin olsun ama buna çare yok ve ilerde bebeğimde zorlanır eminim ama inanın uçlu göğüs daha seksi duruyor benim kahve kısmı düzdür uç yok ancak üşüyünce biraz çıkar mesela atlet giydiğim zaman belli olsun isterdim

Benimkide tam tersi yaa gögüsler büyük 85-90 arası uçları yok denilcek kadar az :umursamaz: ama evlenince aşkım çıkarırmış herkes öyle diyo :kedi:

X