Göğüs ucu büyük olan var mı ?

ya allah aşkına biri bana bir akıl versin nette araştırdım ama tedavi yok diyolar ameliyat falan lazımmış benim gögüslerimin kahverengiliği var ama uçları yok uçları kadını seksi güösteriri büyük olanlar neden dert ediyorsunuz anlaıyorum ben olmasa dahamı iyi bebek emzirmek imkansızmış çünkü süt kanalları oluşmamış oluyormuş bende ne yapıcağımı bilemiyorum20 yaşındayım hala ergenlikteki gibi

İleride işine çok yarayacak o büyük uçlar :))

Bende senle aynı durumdayım.
Ama şimdiye kadar uçlarını hiç dert etmedim.Çünlü göğüsler küçük olduğundan silikonlu südyen kullandım hep.Ondada belli olmuyor zaten.

Neden bunu sorun ediyorsun ki.Yani sadece belli oluyor diye mi? Bunu südyenle kamufle edebilirsin.
Ama başka nedenlerin varsa bilemem.
Ben hamileyim ve o uçları şimdi çok beğeniyorum.Bebeğimin çok işine yarayacak.

bencede ilerde çok işine yarıyacak naniknanik

Bence erkekler çok seviyor ve kadın olarak büyük haz veriyor :) düşünsene hassas iki kocaman şey :KK70:

off bendede hiç yok:KK43:

İleride işine çok yarayacak o büyük uçlar :))

Bende senle aynı durumdayım.
Ama şimdiye kadar uçlarını hiç dert etmedim.Çünlü göğüsler küçük olduğundan silikonlu südyen kullandım hep.Ondada belli olmuyor zaten.

Neden bunu sorun ediyorsun ki.Yani sadece belli oluyor diye mi? Bunu südyenle kamufle edebilirsin.
Ama başka nedenlerin varsa bilemem.
Ben hamileyim ve o uçları şimdi çok beğeniyorum.Bebeğimin çok işine yarayacak.

katılmamak elde değil

başka dert edecek şey mi bulamadın?
güzel birşey bence :78:

tek zararı erken dogum yaparsanız bebek emmekte güçlük yasıyo küçüçük agızına sıgmıyo çünkü ben yasadım :KK1::KK1:

bence de bu iyi bir şey takıntı yapmayı anında bırakmalısın:2:

Mrb dolgulu sütyenler var onun göğüs ucunu göstermediğini biliyorum fakat onları da sevmiyorumm telli oluyorlar iyi olmuyor. daha ince ve rahat hava aldıran sütyenlerden de ucları belli ediyor hangi kıyafeti giyersem giyeyim hemen belli oluyorlar :KK43:( ??? off

Konuyu okuyunca farkettim bende. Benimde göğüsler 75 küçük yani ama uçları baya varmış neyse artık.:KK1:

Son düzenleme:
X