Göğüs sıklaştırıcı maske..

pelishh

iki kız anası <3 <3
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2011
3.188
0
Geçenlerde tv de söyledi kızlar..Sarkan veya deforme olmuş memişleri yeniden toparlamak için maske tarifi verdiler..

4 yemek kaşığı yoğurdu 2 yemek kaşığı toz haline getirilmiş yeşil çayla karıştırın.Göğüslerinize sürün ve 10 dakika sonra sonra duş alın...
Ne kadar işe yarıyo acaba :26:

Ben bunu yaptım ama toz halindeki yeşil çayla değil.Bir bardak kaynamış suya bir tatlı kaşığı yeşil çay koyup 5 dakika demledim.demlediğim çayı süzerek iki yemek kaşığı süzme yoğurduna karıştırdım ve bir harç yaptım.Bunu göğüslere sürdüm yarım saat kadar bekledim sonra banyoda yıkadım.Sonuç olarak malesef bir etki görmedim.Ancak ben bir defa yaptım,devamlı yapılsa etkisi olurmu bilmiyorum.

ben bı hareket bılıyorum ellerımızı acıyoruz yana dogru ve gerıye dogru ıkı elımızı ıttırıyoruz cekıyoruz böyle yapınca dıklesıyor dıye hocamız söylemişti yapıyorum ben bekarımda gercı ama güzeller yani :)memnunum bu hareketten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…