Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs problemim

Mutfak parandan kıs harçlıklarını biriktir
Kumbara yap para üstlerini at
Enpahalı doktora değilde ortasına yaptırırsın
Eşin istiyo mu ?
eşime silikon konusunu açmadım ama doğal yolları denediğimi biliyor ve bana kızmadığına göre istiyor

Adaçayı için.. Doğal östrojen var içinde..
Şu doğal yağları bir araştırın.. Masaj yöntemi de canlandırıyor..

Ne kadar büyütürsen büyüt istediğin gibi olmaz kilo almanın faydası olabilir çok zayıfsın

ısırgan otu çayı içtim ben bi süre hergün.birde zeytinyağlı kremle hergün yarım saat masaj yaptım.1-2 cm büyüdü ama fazlası olmıycağını düşünüyorum.estetik en iyisi.hiç dokunuz yoksa daha şanslısınız küçük olanlara göre.çok fazla kararsızlık yaşamazsınız çünkü.

nekadar sürede 1-2 cm elde ettin canım ?

birde sakıncası yoksa markasınıda öğrenebilirmiyim ?

öylede kilonun nereye gideceği belli olmaz benim kilolar hep göbeğe gidiyor
Kilo verildiğinde önce göğüslerden gittiği gibi önce göğüslere gelir ilk zamanlar farketmeyebilirsin
öyle 1 2 kilo belli olmaz 7 8kilo alırsan anlarsın farkı

Kilo verildiğinde önce göğüslerden gittiği gibi önce göğüslere gelir ilk zamanlar farketmeyebilirsin
ay canım korkuyorum da valla kilo almaya 7- 8 de çok bence birde hepsi göbeğe falan giderse çıldırırım heralde :)

mesela doğum kontrol hapı kaç cm büyütür çok düzenli kullansam mesela 1 yıl veya daha fazla sizce ?

25 yaşındayım, 18 yaşından beri d.kont. hapı kullanıyorum. 1 cm dahi etki etmedi bana.. Bence en kesin ve güzel yöntem protez.. 4 ay olacak yaptıralı, çoooooook mutluyum. Benim göğüs altı 72, üstü 76ydı, erkek memesi gibiydi. İyi ki yaptırmışım diyorum.

3 ay içinde 8 kilo almıştım azmetip, o dediğiniz olmuyor ne yazık ki..

Benim boyum da senin kadar toparlayıcı kullanıyorum büyük gögüs iyi birşey degil. Keşke benim de seninki kadar olsaydı diyorum. Çocuk filan sahibi olunca büyür en doğal o.

Canimm canim☺ bosyere paralarini oto pusure harcama. Etki gorsende sonra eski haline donuyor. Onlar palavraa inanma.ole.seylere. para.biriktir. gogus protezi taktir. Benimkilerde biraz kucuktu ben kurtuldum. Suan 90 bedenim. Keske.daha once yaptirsaymisim diyorum.

Benim boyum da senin kadar toparlayıcı kullanıyorum büyük gögüs iyi birşey degil. Keşke benim de seninki kadar olsaydı diyorum. Çocuk filan sahibi olunca büyür en doğal o.

Kaç kere çocuk sahibi oldun da büyüdü diyecem doğurmadım diyeceksin demek ki çocuk doğurma ile alakası yok tam tersi Gögüs boşalır

protez hızlı çözüm...meme kuplarınız ne durumda kupunuz var mı? yoksa hemen silikon taktırın...birde memeyi sadece tek bir kas tutarmış...o da hareketsiz sporsuz yaşantımızdan fazlasıyla nasibini alıyor...spor meme şekillenmesinde etkili deneyin isterseniz.

mesela doğum kontrol hapı kaç cm büyütür çok düzenli kullansam mesela 1 yıl veya daha fazla sizce ?
Dedigim gibi bunlar doktor tavsiyesiyle kullanilmali. 6 ayda 1 beden buyuyor. Ama herkesde ayni etkiyi gosterir mi bilmem.

aynen kesinlikle...meme süt verdikten sonra emzirmeyi kesince içindeki yag dokusu eriyor. Muhallebi gibi oluyor. Sporu hayatımıza sokalım hanımlar.

27 yaşına kadar memesiz yaşadım yıllarca uğraştım para biriktirmekle uğraştım en son gemileri yaktım ameliyatımı oldum... hala şu cevapları okumak beni sinin ediyo napacaksın büyük memeyi minyon sun tuhaf olmaz mı ya kim diyo ki kızın büyük meme istediğini klasik bi b Cup memesi olan ister mi böyle bir şey. .. demek ki memesi yok benim de öyleydi şu an normal bi memem var büyük değil