Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri göğüs problemim

1 hafta çok ağrı oluyomuş ya bu beni korkutuyor. 1 hafta boyunca yatağa bağımlı kalmak üzücü. Ayrıca ameliyat izi de kalıyormuş nasıl geccek ki bu iz
1 hafta değil sadece 4 gün zorluk çekiliyor, çok kişinin deneyimlerine göre konuşuyorum. 1 haftam dolduğu gün bayramda kapı kapı gezdim ben, çay servisi bile yaptım. Şu an ameliyatlıyım, bademcik ameliyatı oldum 5 gün önce, inanın meme büyütme bunun yanında sinek ısırığı gibi kalır.

1 hafta değil sadece 4 gün zorluk çekiliyor, çok kişinin deneyimlerine göre konuşuyorum. 1 haftam dolduğu gün bayramda kapı kapı gezdim ben, çay servisi bile yaptım. Şu an ameliyatlıyım, bademcik ameliyatı oldum 5 gün önce, inanın meme büyütme bunun yanında sinek ısırığı gibi kalır.
Peki bu ameliyat izi geçiyor mu

Benimki pek fark edilmiyor meme altında epey silik.. İsterseniz lazerle siliyorlar. Ya da meme ucundan veya koltukaltından da ameliyat yapılıyor.
Meme ucu istemiyorum çünkü emzirme sorunu yaşanıyormuş çocuğum için iyi olmucak. Koltukaltı oluncada kolunu kaldırıp uzatamıyomuş insan çok ağrı oluyomuş. Geriye meme altı kaldı bu bana uygun ama iz kalsın istemiyorum evliyim eşime hoş görünmez