Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs masaj videosu gerçekten etkili...

videoda ki kızınkiler kadar bile olsaydı bu forumda işim olmazdı bile vallahi :) ama bunun yarısı kadarlar minnacık

videodaki kadar süre mi yapmamız lazım ki? ya da ne kadar süreyle yapmalıyız ;D hatununda iyimiş vallaha memeleri hahah

ben sevgilimle yaptım bu işi 2 aydır kızlar şimdi 85 takıyorum hedefim 90:)ama meme uçlarını niye okşamamak gerekiyomuş anlamadım ona dikkat etmemiştim

ben sevgilimle yaptım bu işi 2 aydır kızlar şimdi 85 takıyorum hedefim 90:)ama meme uçlarını niye okşamamak gerekiyomuş anlamadım ona dikkat etmemiştim

çörek otu yağıyla masaj baya baya etkisini gösteriyomuş

Ben yapıyorum etkisini görmeye başladım...
[video=youtube;f6jgDk4apog]http://www.youtube.com/watch?v=f6jgDk4apog[/video]

benim bu kızınkiyle nerdeyse birebir aynı göğüslerim zaten ben dolgunlaştırmaya çalışıyorum kızlar işe yarıyor masajlar benden söylemesi

benim bu kızınkiyle nerdeyse birebir aynı göğüslerim zaten ben dolgunlaştırmaya çalışıyorum kızlar işe yarıyor masajlar benden söylemesi

Ben sana bir şey diyeyim mi canım Heryerde zaten benim göğüslerim büyük diyorsun herkes sinir olacak sana

Ben sana bir şey diyeyim mi canım Heryerde zaten benim göğüslerim büyük diyorsun herkes sinir olacak sana

ama dolgunluk veriyor söyleyeyim ama büyütme kısmını bilemem bende ilerleme yok yani kiloda vermiyorum alt kısım küçülüp duruyor ama üstte tık yok zaten anlamadım gitti bi yerde bi terslik yapıyorum ama çözemedim gitti

Simdi bu videodakileri yaparsak onunkiler gibi mi olcakmis
Ama ben sahsen ole olsun istemem cunku sarkik gibi geldi bana..
Yine de paylasim icin tesekkurler

Simdi bu videodakileri yaparsak onunkiler gibi mi olcakmis
Ama ben sahsen ole olsun istemem cunku sarkik gibi geldi bana..
Yine de paylasim icin tesekkurler

evet o yüzden ben duvara elimi yaslayıp 50 tane şınav çekiyorum dikleşiyor valla ama büyütmeyi bilmiyorumda bu masajlarda bende dolgunluk sağlıyor büyütme şimdilik yok uğraşırsan olur ama ben pek uğraşmıyorum sadece masaj krem başka bişi yok bence başarırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…