Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs masaj videosu gerçekten etkili...

ben de denemek istiyorum bu masajı. masajla büyütenlerin yaptığı masaj buna benzer mi acaba ?

bizlerin bu masajı yapıcak kadar göğsümüz var mı ya :d bende yok şahsen :KK70:

basıt bı masaja benzıyo deneyelim bakalım hadı kızlar olanları avuçlayıp masaj yapalım:KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu kadının göğüsleri çok güzel ya ama bu kadar büyük olsun istemem ne büyük ne küçük olsun İSTERDİM :KK9:

bu kadının göğüsleri çok güzel ya ama bu kadar büyük olsun istemem ne büyük ne küçük olsun İSTERDİM :KK9:

ben de öyle azıcık südyenin üstüne çıksın yeter.südyen bedenini falan değiştirmeye gerek yok olanı yeter.sadece biraz belirgin olsun istiyorum.

kızlar benim 1yıl önce 75A anca oluyor tam dolmuyordu bile.birsürü araştırma yaptım genellikle östrojenin göğüsleri büyüttüğü yazıyor bunun için birçok yağlar kremler var ama ilerde bir sorun çıkar diye korkuyordum onları uygulamadım.birde östrojeni en çok arttıran karşı cinsmiş.1yıllık birlikteliğim var gerçekten işe yaradı özellikle o masajları kocanıza yaptırın daha kısa sürede belirgin sonuç alacaksınız hem kaslarınız hareket edecek hem östrojen artacağından istediğinz sonucu elde edersiniz benim şuan 80C oldu tavsiye ederim

sevgili varda ne alaka ya ona yaptırırım yaptırmasınada yani benim yaptığımla aynı şey ..

şöyle alakası var canım sevgilinin yaptığı masaj östrojen salgılatıyor sana kendi yaptığın değil zaten östrojen göğüs büyütücü olarak kabul ediliyormuş denendi onaylandıııı

sadece büyütmek için değil kan dolaşımını arttırdığından sağlıklı olmasını sağlıyormuş masaj yapmak:)

tamam kızlar madem öyle her fırsatta artık sevgilime yaptırıcam masajlarımı :KK70:

kızlar benim 1yıl önce 75A anca oluyor tam dolmuyordu bile.birsürü araştırma yaptım genellikle östrojenin göğüsleri büyüttüğü yazıyor bunun için birçok yağlar kremler var ama ilerde bir sorun çıkar diye korkuyordum onları uygulamadım.birde östrojeni en çok arttıran karşı cinsmiş.1yıllık birlikteliğim var gerçekten işe yaradı özellikle o masajları kocanıza yaptırın daha kısa sürede belirgin sonuç alacaksınız hem kaslarınız hareket edecek hem östrojen artacağından istediğinz sonucu elde edersiniz benim şuan 80C oldu tavsiye ederim

merhaba :) östrojen dediğin krem v.s ne ise bana acil bildirirmisin :) 9 yıllık evliyim ama işte olmayınca olmuyor :KK43: büyümeyince büyümüyor büyütmek için ne varsa artık denicem :)

ben cooook yıllar once albrs kullanımısıtm bılıncsızce etkısını cok gordum ılacı bırakınca fısssssssss sondu :) bıde krem kullanmısıtm2 yılonce dolgunlastrdı sadece kremı tavsıye etmıyorumbosu boşuna para ılacı sımdıkı aklım olsa kullanmazdım onu bunu ıcıp hastalık hastası olmayalım sımdı daha bılınclıyım varmı yag falan verın surelılım masjla belkı etkısı :KK52::KK52::KK52:olur

östrojen dediğim kadınlarda salgılanan bi hormon.karşı cins kadında bu hormon salgısını arttırıyor.eğer bu sende işe yaramadıysa bu masaj yöntemini denemende fayda var:)

yağ ismi olarak bilgim yok ama masajın daha rahat olabilmesi için normal bi krem yada bitkisel yag kullanılabilir tabi kayganlaşması için:)

X