Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merak edenler için vargücümüzle çalıştık zaten Bentoprak cım Yakında bizim evden hastaneye giden yeraltından giden bir tüpgeçit planlamaktayım zaten:)

Hatta bizim evden ameliyathanenin içine açılan bir tünel de olabilir.Ordan canlı kanlı naklen daha iyi ve heyecanlı olabilir:)))

siz böyle konuştukça doktoru daha görmeden seviyorum :) inşallah kafama yatar da hemen gün kararlaştırırız :)

Yarın hangi gün yazarsın artık çünkü kafana yatacağı kesin.Hele başka doktor görüşmelerin de varsa %100 kesin çünkü arada ki farkları görebiliyorsun.Anlatım,muayne,güven,fiyat.Sonra ilgi,insanca yaklaşım,sizi bir müşteri veya hasta gibi görmeyişi.Eminim bir şeyleri eksik yazdım,arkadaşım gittiğinde gerisini tamamlarsın artık tabii artıları.Henüz eksi duymadım çok şükür Allah da duyurmasın yolunu açık etsin biz bayanların dilinden anlayan böyle doktorlara ihtiyacımız var.

Bıkmış olmasın Ercan bey senden Ben aradım cevap verdi valla

Ameliyat olalı 10 gun oldu bugün 2.arayisimdi valla ne arayacağım Ercan bey bir sürü ameliyat ettigi arkadas var jelesec,ogltkn,juju,nlgdp ....onlara soruyorum .doktorların tavrı belli bazen gereksiz bulabilirler sorgulananlari çok yakın doktor arkadaslarım var biliyorum hasta psikolojisini anlamıyorlar Yada anlamak istemiyorlar onların bakış acıları farklı çünkü ,bu sebeple onu rahatsız etmiyorum umarım hicbir zaman ihtiyacımda olmaz.

Vay vay vay...yesinler senin arkadaşlarını,doğru ara bizleri canım...ama doktorun hakkını yemek olmaz..ben çok aradım yazdım hepsine döndü. Et et rahatsız parayı alıyorlar biraz nazımızı da çeksinler yani

Bende arkadaşlara soruyorum bir çok şeyi de burdan öğrendim.Hazır gittim Ercan beyin yanına ameliyat öncesi ve sonrası için.Buradaki arkadaşlardan Allah razı olsun.Ercan beyi 2 sefer aradım bende mecburen,sağolsun cevap verdi.Bu arada yazdığım şakaydı alınmadın dimi.

2 kere olmuş pardon

Son düzenleme:
Kızlarr ben yatıyorum herkese ii geceler...

Naapıyoruuuz?? Boşlukları tamamlayana öpücük. Kuzu gibi yatııııp,... .... ........

Kızlarr ben yatıyorum herkese ii geceler...

Naapıyoruuuz?? Boşlukları tamamlayana öpücük. Kuzu gibi yatııııp,... .... ........

Seray14 seni tebrik ediyorum.Çok güzel yazmışsın memnuniyetini dile getirmişsin pampişlerle ilgili.

Memnunum sadece dikişlerin alınacağı İcin meraklaniyorum .bundan sonra inşallah iz geçmesi ile falan uğrasip,kollarımızı rahat hareket ettireceğim gunü bekleyeceğim.
Seni öpüyorum kocaman:)))))

Memnunum sadece dikişlerin alınacağı İcin meraklaniyorum .bundan sonra inşallah iz geçmesi ile falan uğrasip,kollarımızı rahat hareket ettireceğim gunü bekleyeceğim.
Seni öpüyorum kocaman:)))))

Gecmis olsun seray14 , zor kismini atlattin dikislerde alindimi daha da rahatlarsin.dikisler alindiktan sonra tekrar minik bantlardan yapistirdi bana doktor bey onlar düsünce silikon bantlara baslayacagim. Benim ameliyat olali 23 gün oldu karnimdaki bantlar dökulmeye basladi , gögüslerdekiler de bir iki gün icinde düser.yaralar iyilesince bantlar kendini birakiyor ciltten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…