Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

çok geçmiş olsun...sonucundan memnun olman, iyileşme sürecinin konforlu oluşu çok güzel....darısı olmak isteyenlerin başına...
bu arada lolipop mu oldun, ters T mi?

Sevimlicim allah yardımcın olsun,yarın güzel haberlerini alalım.Şu an yaşadığın heyecanı ben geçen hafta yaşıyordum.Ama hepsi geçecek inşallah.Herşey çok güzel olsun.

Bu arada kızlar buluştuğunuzu biliyorum ercanfan üyeleri olarak uygun bir zamanda benimde katılabileceğim bir organizasyon yaparsınız bende ogltkn gibi kıskandım valla...

Hepinizi öpüyorum....

çok geçmiş olsun...sonucundan memnun olman, iyileşme sürecinin konforlu oluşu çok güzel....darısı olmak isteyenlerin başına...
bu arada lolipop mu oldun, ters T mi?

Çok sağol canım:)Lolipop şeklinde yapıldı daha az iz kaldığı için onu istedim ve kesinlikle bunu öneriyorum aynada tekrar tekrar bakıyorum gerçekten inanılmaz.Geçen ay buraya yazarken böyle bir sonuç olabileceğine inanamazdm:)

ameliyatlarını estethica hastanelerinde yapıyor ama ben ilk görüşmek için maya estetiğe gitmişdim caddebostanda.görüşme ücreti talep etmiyor sadece bakıyosun görüşüyosun ameliyat olmak istersende daha sonra arayıp gün alıyorsun :)

Senin gibi kimse değildi canım ya sen çok panik ve gergin din ....sevimli evet bugün tanıştık, heyecanlı ama toplanmamız onu biraz olsun rahatlattı.

Ay hemde ne buluşma:118:bütün kızlar toplandık saat 11 de başladık sohbete nasıl geçti o saatler anlamadık...yine tuvalete doluştuk mekan aynı mekan herkes birbirine baktıvallahi ne yalan söyleyeyim...sonuçlar çok iyi idiErcan karacaoğlu...kızları olarak podyuma çıkabiliriz

Hepinizi tanımak ve sohbet etmek çok güzeldi...öpüyorum hepinizi.

Kusura bakma kuş...memelerini herkese gösterdim..yabancı değil bizim tayfa hadi benim birinciliği senin memeler kaptırdım senle

telde konuşmasak olmaz canım

Son düzenleme:
Canım, bgün sistemi çökerttik şirkette :)
foruma girip keyfini cıkardım walla :)
cok öptüm

Sen gelemedin ama arkadaşın yanımızdaydı ve çok keyifli geçti sohbet...bizler mutlu olduk arkadaşını tanıdığımıza.Açtık ona da ..gösterdik ve doktordan randevu almak için görüşeceğini söyledi...hayırlısı olsun hakkında inşallah...unutmayın sözlerinizi

Sevgili KK nün değerli, güzel yürekli,hepsi birbirinden tatlı üyeleri...

Bugün yaşadığımız keyifli dakikalar için hepinize çok teşekkür ederim.Sevgili Jelesec in dediği gibi saatin nasıl geçtiğini anlayamadık. Herkes o kadar içten ve samimiydi ki sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz da, uzunca bir süredir de hasret kalmış kavuşmuşuz gibiydik:)

Sizleri tanıdığıma ben de çok sevindim.Herkese sevgiler öpücükler...

Sevgili KK nün değerli, güzel yürekli,hepsi birbirinden tatlı üyeleri...

Bugün yaşadığımız keyifli dakikalar için hepinize çok teşekkür ederim.Sevgili Jelesec in dediği gibi saatin nasıl geçtiğini anlayamadık. Herkes o kadar içten ve samimiydi ki sanki yıllardır birbirimizi tanıyormuşuz da, uzunca bir süredir de hasret kalmış kavuşmuşuz gibiydik:)

Sizleri tanıdığıma ben de çok sevindim.Herkese sevgiler öpücükler...

merhaba kızlar aranıza katılmak için geç bile kalmışım herkes ameliyat olmuş ne güzel konu çok sayfa olduğu için hepsini okuyamadım
öncelikle ameliyat olmuş arkadaşlar hepinize geçmiş olsun ve güzel memişleriniz hayırlı olsun
bende evli iki çocuk annesiyim şu an 95 beden sutyen kullanıyorum ameliyat olacam inşallah ama şimdi bebişimi emziriyorum acaba emzirdikten ne kadar süre sonra ameliyat olabilirim fikri olan var mı

merhaba benim bu konuda ayrıntılı bilgim yok ama 6 ay sonra diye biliyorum.Genede en doğru bilgiyi doktorlardan alırsın bu forumda bir sürü doktora ameliyat olmuş ve memnun kalmış arkadaşlar var birisinden randevu alıp görüşebilirsin.İnşallah çabucak ameliyat olup rahatlarsın.İyi günler :)

emzirme bittikten 4-6 ay sonra ameliyat olunabiliyor. oğlumu 2 yaşına kadar emzirdim, 18 ekimde emzirmeyi bırakıp, 20 şubatta ameliyat oldum...en iyisi emzirme işi bittikten sonra bir doktorla görüşmek ve onun yorumlarını almak.
sevgiler

Sevimli....şimdi eşinle konuştum,ameliyat 5 saat sürecekmişherşey yolundadır,umarım 2 sonucundan da çok memnun olursun...geçmiş olsun arkadaşım

Desendesen...canım yoksun epeydir sorun yoktur inşallah,öptüm bay

Son düzenleme:
canım, tüm dualarım seninle...allahın izniyle herşey çok güzel olacak...gözlerini açtığında yepyeni sevimli mi sevimli bir sen olacak :)
iyi haberlerini bekliyorum canım..

Evet canım

Onu vekaleten gönderdim :) hepinizi cok sevmiş ,hayırlısı olsun :)
ama ben de cok tatlıym :) (Bu da kıskançlıktan )

Unutmayız merak etme..

Öptüm

Evet canım

Onu vekaleten gönderdim :) hepinizi cok sevmiş ,hayırlısı olsun :)
ama ben de cok tatlıym :) (Bu da kıskançlıktan )

Unutmayız merak etme..

Öptüm

Beli sesinden tatlı olduğun canım...bir daha ki toplantıya artık sende gelirsin

hayırdır pek bi sakin buralar....buluşmanız sebepli kıskançlığım hat safhada, kim bilir ne güzel kaynatıyorsunuz...hepinize buradan da sevgiler:

Evet ben de kıskandım walla .... kakara kikiri..
biz burda billing öğrenicez diye uğraşıyos :))

Kusura bakma kuş...memelerini herkese gösterdim..yabancı değil bizim tayfa hadi benim birinciliği senin memelere kaptırdım senle
telde konuşmasak olmaz canım

evet evet, hem hiç yabancı değiller (ercanfan girls), hem de beğendiler ya çok mutluyum o yüzden en kısa sürede benim de olduğum bir buluşma geçiyor kalbimden...senin sesin bende bağımlılık oldu kuşum, duymazsam günüm iyi geçmiyor :)
öpüyorum seni..

Evet güzelim hepsi beğendimasadaki herkes çok iyi niyetli güzel insanlardı.Bu gelenek oldu artık tabi yaparız sen yoktun ama memelerin bizimleydi

Evet ben de kıskandım walla .... kakara kikiri..
biz burda billing öğrenicez diye uğraşıyos :))

ozdycim,
senle denk gelmeyeli uzun zaman olmuştu...enerjin yazılarına yansıyor, pozitifiliğin karşındakine yazıda bile olsa geçiyor..
bırak billingi, sap'yi ...en azından ist.dasın...buluşmaları kaçırma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…