Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Çok geçmiş olsun canım. 2 kg bayağı bir doku... eminim rahatlamışsınıdr :)) sırtüstü yatmak ilk günlerde gerçekten cok sıkıcı...ama bir mmüddet sonra başarıyorsun hafif yan dönmeyi....hepsi bir anda geçiyor inan.. hatta insan ameliyat olduğunu bile unutuyor...
iyileşme sürecinin sorunsuz, sağlıkı geçmesini dilerim, sevgiler...

Ne 14.000 tl mi?Amanın araba parası...Sakın bizim doktor duymasın bu fiyatı

Çok alemsin :)))

Fethi Orak Profesör biliyorsun.. Ve de ameliyat sonuçları cok iyi olan doktorlardan birisi...

Senin ki duymasın walla :)))

Gerci ben başarının parayla doğru orantılı olduğuna inanmıyorum ama bazı doktorların ününü boşuna yapmadığına inanıyorum...
Ercan bey de sırada sanırsam :) Prof olduğunda o da bu kadar parayı ister walla.....

öptüm

Seninki de iyi geçecek :) buradan alıcaz iyi haberlerini...
sevgiler

Mrb.canım,
Forumumuz paylaşım acısından zengin :))
Evet meme ameliyatları genelde konforlu ameliyatlar.. Konforlu oldğu kadar da konfor veren ameliyatlar..
Ama unutmamak gerek yapılan işlem cerrahi olduğu için her zaman risk var, bu nedenle doktorunu, cok iyi seçmelisin. Ben Aralık ayında Dr. Tuğrul Turan'a ameliyat oldum. İyileşme sürecim sorunsuz geçti, cok memnunum. Bu forumdan epey bir arkadaş da Dr. Ercan Karacaoğlu'na ameliyat oldu,,onlar da sonuçtan memnun. Başka arkadaşlarımız da var doktorundan cok memnun olan..
forumu biraz geriye giderek öğrenebilirsin...memnun olanlar yazdı doktorların adını.... Sorun yaşayan arkadaşlarımız da oldu ama onlar da sorunlarını çözdüler ya da cözmek üzereler...
İnşallah sen de gönlüne göre,güvenebileceğin doktorunu bulursun, hayal ettiğin memelere kavuşursun :)

sevgiler,

Canımm..Meme küçültme topiginin MEMETÖRÜÜ....Nasılsın bakalımm..İyi hafta sonları...

Sizi de meme büyütme topiğinde gördüm :) Jeselec gibi oraların ablası da sizsiniz galiba...

süpersiniz walla... :)

Jeselec'e ben Bu forumun meleği diyorum. sevgiler...

Maşallah arkadaşımiyi olmana ve sonucundan mutlu olmana sevindim

benide unutmayın bende geliyorum perşembe günü ama ben oraları bilmiyorum. şimdiden nasıl gelicem diye düşünüyorum.

Edber ve bentoprak yarın bu tarafa geçecekler zaten...kontrolleri var.Sende aldın iznini ameliyat öncesi kontrolün var,oralarda buluşacağız hastaneye yakın tamam yarın telefonlaşırız.Unutmam ben seni merak etme

Yazını bayağı kısalttım kusura bakma(eski konunun gündeme gelmemesi için)umarım iyisindir...doktorla görüşmüşsün inan çok mutlu oldum senin adına... Allahım, sana mutlu olacağın sonu yaşatsın inşallah bunu tüm kalbimle diliyorum.İyi geceler kendini üzme seni öpüyorum

Hepsi toplu halde olsun diye ilk mesajımı aşağıya kopyaladım :)
Bu pazartesi yani ameliyatımın 7. gününde sargılardan kurtuldum arkadaşlar. Benim doktorum dren kullanmadığı için tam 7 gündür sarılıydılar. Bandajı çıkarmak sir ağda benzeri bir işlemdi :) 2 çekiş. 3 dakika sürüyor. Benim cildim hassastır banyo sonrası bile kızarır. Evde saf su üzerine bepanten krem ile sabaha kızarık yerler tamamen geçmişti. Bu arada dren konusunu doktoruma sordum arkadaşlar. Kanama ve sıvı birikimi söz konusu değilse dren kullanmam dedi. Benim için sonuç süper. Morarma ya da göğüslerde bir gariplik yok. Doktorunuza bu konuda güvenmek en doğrusu.

Bandaj çıkarıldığında sütyeni giymeden önce bir sürü havalansın diye bekledim. Muhteşem görünüyorlardı. Biliyorum herkesin beğenisi farklıdır. Benim için doktor gezerken eski memelerime benzer meme olması da mühimdi. Yani yuvarlak ve simetrik memeler. Bu doktorumun resimleri bu nedenle beni daha çok tatmin etmişti. Doktorum şu an hala daha şiş dedi ama bu şişler inmese de olur. Bence çok iyi görünüyorlar :) Dik olduğu dönemdeki bedenim 36 B-C arası birşeydi. Ameliyat sonrası sütyenimi ise 38-C aldım. Ameliyat olmadan önce de dolu dolu bir 38-D idi sonuç. Yani forumlarda bazen okuduğum istediğim kadar küçülmediler korkusunu da aşmış oldum böylece.

Yara iyileşmem çok iyiymiş. Benim doktorumun sigara konusunda bir zorunluluğu yok ama yine internette okuduğum kadarıyla hiç içmemiş olmam işe yaradı sanırım. Bir de çinko ağırlık beslenmenin yara iyileşmesine fayda sağladığını okumuştum. Bu süreçte çinko ağırlıklı beslendiğimi söyleyebilirim.

1 hafta sütyenimi hiç çıkarmayacağım. Haftaya alınacak az sayıda dikişim var :) Onun da sonucunu paylaşırım buradan. Bu arada bu hafta içinde de doktorum ara sıra sancı girebilir dediği halde hiçbir sıkıntım olmadı. Yani tam zamanlı çalışıyor olsaydım 3. günden sonra çok rahat iş hayatına dönülürmüş bunu anladım. İlk 3 gün de sanıyorum daha çok bizlerin psikolojik tedirginliği oluyor acaba birşey olacak mı diye yoksa kol oynatmakta gene hiçbir sıkıntı yok.
Ameliyat olacaklara bol şans diliyorum.

Sizi de meme büyütme topiğinde gördüm :) Jeselec gibi oraların ablası da sizsiniz galiba...

süpersiniz walla... :)

Jeselec'e ben Bu forumun meleği diyorum. sevgiler...

Evet evet o meme büyütme topiğin den, tanımayan yok kendisini...sende süpersin barbimSana da sevgiler

geçmiş olsun. ameliyatının iyi geçmesine sevindim :) hele şu 'sırıtıyordum' ifadesi çok hoşuma gitti umarım benim için ve diğer düşünen herkes için de aynı durum olur :) ben de ercan beyden ön görüşme için pazartesine randevu aldım. henüz kendisini tanımıyorum ama içim kıpır kıpır. burdaki çoğunluğun ona gitmesi ve memnun olması beni çok mutlu ediyor. ALLAHın izniyle ben de en iyi şekilde kurtulmak istiyorum :)

İnşallah isteyen herkes çok güzel memelere kavuşur.

teşekkür ederim :) amin. herkes için en iyi olsun inşallah.
ben de araştırıyorum doktor. gerçi araştırdıkça bir yandan da geriliyorum ama neyse :)
tuğrul doktor ve ercan doktor şu ana kadar en çok isimleri geçen bu iki doktor ikisiyle de görüşücem inşallah. hatta ercan beyden pazartesi gününe öngörüşme alabildim. bu arada pazartesi günü orada olacak olanlar varsa görüşebiliriz :) sonuçları buradan bildiririm yine

Görüş canım gönlün kime yatarsa ona olursun ...haberlerini bekliyoruz

Ben Yeşimayı görmüyorm epeydir, kendisine revizyon ameliyatında sağlıklar, güzellikler diliyorum :)
sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…