Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam edber, selam sevimliii
ikinizde online görünüyorsunuz...ikinize de sevgilerimi gönderiyorum :)

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır uğramıyordum umarım hepiniz iyisinizdir...

Yeni ameliyat olan arkadaşlara acil şifalar diliyorum, ameliyat günü alan arkadaşlarım dilerim sorunsuz bir süreç yaşarsınız...

Bende Kasım ayında ameliyatımı olmuştum çok şükür hiç bir problemim yok şuan, dün 4 ayımı doldurdum. Tek sıkıntım hala yüzü koyun yatamamam bu güzelliğin bu rahatlığın yanında oda çok doğal diyorsunuz değil mi Evet evet çok haklısınız sustum Sürecim o kadar durağan ki inanın yazacak birşey bulamıyorum ama şu kadarını diyim iyi ki olmuşum yıllardır ne kadar çok eziyet çekmişim öyle.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, sağlıcakla kalın...

bebetoo hoşgeldin,sürecinde bi sıkıntı olmasa bile yaz bize arada..özlemişiz :)
bizler sizlerin süreçlerini takip ederek bu kararı aldık, iyiki de almışız, o yüzden ameliyattan sonraki 4. ay, 6.ay gibi süreçler de bizler için önemli..izlerin nasıl mesela? meme başındaki izin rengi solmaya başladımı?

doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim acaba?

Cevabınız için teşekkürler dediğiniz doktoru araştırıcam:)
Ayrıca yukarda da sormuştum en fazla ne kadar küçültebildiğimizi bilen var mı ?

serap,ogltkn,jelesec,sevimli...
yorumlarınızı şimdi eve gelince okuyabildim.iş yerinde interneti açmıyo malesef :) teşekkürler.
ogltkn biraz ağrılı demişsin bak şimdi biraz kafam karıştı benim izin hakkım yok 4 günde toparlanıp işe gitsem acaba iyileşmem gecikir mi acaba ? benim vucüt yapım çok hassas onun için kafam karıştı şimdi.
jelesec arkadaşım sende iyileşme nasıl oldu.4 gün bana yeter mi ve senden ne kadar yağ alınmıştı.
ve bir sorum daha var lazer liponun rizikosu var mı,
ve doktora sormayı unuttum şimdi aklıma geldi revizyonda da bant yapıştıracaksa bu bantlar yara bandı gibi mi çünkü çok garip ama benim cildim yara bandına reaksiyon gösteriyor yani ne zaman kullansam hemen cildim kabartılar oluşuyor pötür pötür oluyo bak bunu kesin doktora sormak gerek.
sevimlii arkadaşım ercan bey senden çıkıp bana girecek o zaman.ya doktorun perfonmansı benim şansıma düşer mi acaba:):)
sana da şimdiden kolaylıklar gelsin odana ziyarete gelirim arkadaşım .görüşmek üzere....

lazer lipolizi gögüslerinemı yaptırdın ben sordum izmirde gögüslere lazer lipoliz uygun değil dediler. isim veya yer ismi verebilirin ve ne kadar kuculdu sakma oldumu vs..?

kızlar lazer lıpolizle gögüs kuculten varmı? varsa isim ve sonuc hakkında bilgi verebilirmi ??

bu arada gögüs kucultme amelıyatında cok fazla iz ve problem oldugunu bılıyorum o yuzden yaptırmaktan vazgectım. görüntüsü copk dogal durmuyor heryerınde dikiş izleri oluyor. cok büyük bir problemınız yoksa amelıyat tercıh etmeyın derım.

elif gögüslerini lazer lipolizle mı küçültüceksın bilgi verirmisin biraz?

Selam,benim birkaç bölgeye yapıldı lazer lipo,en ağrıyan yer sırt oldu(dayanılmayacak ağrılar değil,senin meme revizyonun alt taraftaki sarkan et parçası gibi yer alınacak,2 side çok zorlamaz seni)3litre yağ alınıyor ama bu saf yağ,ama bunun sana tam bilgisini doktor verir sor.Lazer lipoda risk yok,benim bildiğim,bant olayını söyle doktora...

bende anca gelebildim,ev ne rahatmış kendimi çok yorgun hissettim,bu iki günde akşam olunca yatağa kendimi zor atıyorum.Sekiz gün sonra bir ay doluyor...inanamıyorum zaman su gibi akıyor.Sıkıntılarım hafiflemekle beraber devam ediyor(karnımdaki ara ara ağrı ve şişlik)Artık hayata döndüm ve çok mutluyum.Yeni kıyafetler ve bikiniler beni bekliyor.Bu ameliyattan sonra iyi'ki yaptırmışım diyebilenler'denim çok şükür....Darısı yeni ameliyat olacak bayanların başına.

Kırkımız karışıcak seninle

Sevgili jelesec,ogltkn'e,sevimliii,nldglp,elifidil,bentoprak,edbeer,flzo6,dender,desendesen,ve adını hatırlayamadığım tüm arkadaşlara...sevgilerimi gönderiyorum.İşe başladığım için sık giremem ,ama mutlaka iki kelimede olsa yazarım.Hepinize iyi geceler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…