Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

selam edber, selam sevimliii
ikinizde online görünüyorsunuz...ikinize de sevgilerimi gönderiyorum :)

Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır uğramıyordum umarım hepiniz iyisinizdir...

Yeni ameliyat olan arkadaşlara acil şifalar diliyorum, ameliyat günü alan arkadaşlarım dilerim sorunsuz bir süreç yaşarsınız...

Bende Kasım ayında ameliyatımı olmuştum çok şükür hiç bir problemim yok şuan, dün 4 ayımı doldurdum. Tek sıkıntım hala yüzü koyun yatamamam :KK50: bu güzelliğin bu rahatlığın yanında oda çok doğal diyorsunuz değil mi :KK17: Evet evet çok haklısınız sustum :KK1: Sürecim o kadar durağan ki inanın yazacak birşey bulamıyorum ama şu kadarını diyim iyi ki olmuşum yıllardır ne kadar çok eziyet çekmişim öyle.

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, sağlıcakla kalın...

bebetoo hoşgeldin,sürecinde bi sıkıntı olmasa bile yaz bize arada..özlemişiz :)
bizler sizlerin süreçlerini takip ederek bu kararı aldık, iyiki de almışız, o yüzden ameliyattan sonraki 4. ay, 6.ay gibi süreçler de bizler için önemli..izlerin nasıl mesela? meme başındaki izin rengi solmaya başladımı?

Kızlar hepimiz dert ortağıyız anlaşılan.bizi birbirimizden başka kimse anlıyamaz...ben cuma günü göğüs küçültme ameliyatı olucam.ısparta tıp fakültesinde yaptırıcam ve hiçbir ücret talep etmediler.ameliyat olduktan sonra size bu konu hakkında bilgi veririm.şimdidenn o güzel dar kıyafetlerin bikinilerin hayalini kuruyorummm çok mutluyum aynı zamanda çok korkuyorumm hadi bakalım hayırlısıı:KK58:

doktorunuzun ismini öğrenebilir miyim acaba?

Cevabınız için teşekkürler dediğiniz doktoru araştırıcam:)
Ayrıca yukarda da sormuştum en fazla ne kadar küçültebildiğimizi bilen var mı ? :KK9:

serap,ogltkn,jelesec,sevimli...
yorumlarınızı şimdi eve gelince okuyabildim.iş yerinde interneti açmıyo malesef :) teşekkürler.
ogltkn biraz ağrılı demişsin bak şimdi biraz kafam karıştı benim izin hakkım yok 4 günde toparlanıp işe gitsem acaba iyileşmem gecikir mi acaba ? benim vucüt yapım çok hassas onun için kafam karıştı şimdi.
jelesec arkadaşım sende iyileşme nasıl oldu.4 gün bana yeter mi ve senden ne kadar yağ alınmıştı.
ve bir sorum daha var lazer liponun rizikosu var mı,
ve doktora sormayı unuttum şimdi aklıma geldi revizyonda da bant yapıştıracaksa bu bantlar yara bandı gibi mi çünkü çok garip ama benim cildim yara bandına reaksiyon gösteriyor yani ne zaman kullansam hemen cildim kabartılar oluşuyor pötür pötür oluyo bak bunu kesin doktora sormak gerek.
sevimlii arkadaşım ercan bey senden çıkıp bana girecek o zaman.ya doktorun perfonmansı benim şansıma düşer mi acaba:):)
sana da şimdiden kolaylıklar gelsin odana ziyarete gelirim arkadaşım .görüşmek üzere....

elifidil, ercan beyden meme revizyonu ve lazer lipo için gün almışsın hayırlısı olsun arkadaşım. biliyorsun ben senin memelerini gördüm, ve en alt kısımda parmak kadar et parçası vardı, bence kendi doktorunu dinlemeyerek revizyonu öne alman ve kendi doktorun yerine ercan beyi seçmen çok yerinde bir karar olmuş...hiç bir kadın o şekilde daha fazla zaman geçirmeyi istemezdi, bu yüzden hem yeni doktorundan yana, hem hastaneden yana hemde sonucundan yana için rahat olsun. ben herşeyin güzel olacağını düşünüyorum. biliyorsun ben de lazer lipoliz oldum ve sonucumdan çok memnunum.

lazer lipolizi gögüslerinemı yaptırdın ben sordum izmirde gögüslere lazer lipoliz uygun değil dediler. isim veya yer ismi verebilirin ve ne kadar kuculdu sakma oldumu vs..?

kızlar lazer lıpolizle gögüs kuculten varmı? varsa isim ve sonuc hakkında bilgi verebilirmi ??

bu arada gögüs kucultme amelıyatında cok fazla iz ve problem oldugunu bılıyorum o yuzden yaptırmaktan vazgectım. görüntüsü copk dogal durmuyor heryerınde dikiş izleri oluyor. cok büyük bir problemınız yoksa amelıyat tercıh etmeyın derım.

yorumlarınızı şimdi eve gelince okuyabildim.iş yerinde interneti açmıyo malesef :) teşekkürler.
ogltkn biraz ağrılı demişsin bak şimdi biraz kafam karıştı benim izin hakkım yok 4 günde toparlanıp işe gitsem acaba iyileşmem gecikir mi acaba ? benim vucüt yapım çok hassas onun için kafam karıştı şimdi.
jelesec arkadaşım sende iyileşme nasıl oldu.4 gün bana yeter mi ve senden ne kadar yağ alınmıştı.
ve doktora sormayı unuttum şimdi aklıma geldi revizyonda da bant yapıştıracaksa bu bantlar yara bandı gibi mi çünkü çok garip ama benim cildim yara bandına reaksiyon gösteriyor yani ne zaman kullansam hemen cildim kabartılar oluşuyor pötür pötür oluyo bak bunu kesin doktora sormak gerek.
sevimlii arkadaşım ercan bey senden çıkıp bana girecek o zaman.ya doktorun perfonmansı benim şansıma düşer mi acaba:):)
sana da şimdiden kolaylıklar gelsin odana ziyarete gelirim arkadaşım .görüşmek üzere....

elif gögüslerini lazer lipolizle mı küçültüceksın bilgi verirmisin biraz?

Selam,benim birkaç bölgeye yapıldı lazer lipo,en ağrıyan yer sırt oldu(dayanılmayacak ağrılar değil,senin meme revizyonun alt taraftaki sarkan et parçası gibi yer alınacak,2 side çok zorlamaz seni)3litre yağ alınıyor ama bu saf yağ,ama bunun sana tam bilgisini doktor verir sor.Lazer lipoda risk yok,benim bildiğim,bant olayını söyle doktora...

sana da şimdiden kolaylıklar gelsin odana ziyarete gelirim arkadaşım .görüşmek üzere....[/

bence performansı düşmen onu kafana takma bana ameliyat 2,5 saat sürecek öncesi ve sonrası hazırlıkları hariç dedi.dr lar alışkındır 5-6 saat durmadan ameliyat yapıyolar benim ameliyattan seninkine girene kadar en az yarım saat belkide dsaha fazkla dinlenir.dediğim gibi dinlenmeden 4-5 saat ameliyat yaptıkları oluyor.Ama mutlaka o bant alerjisini söle ameliyat sonrası sıkıntı olmasın inşallah bi aksilik çıkmazsa görüşürüz hastanede :KK9:

bende anca gelebildim,ev ne rahatmış kendimi çok yorgun hissettim,bu iki günde akşam olunca yatağa kendimi zor atıyorum.Sekiz gün sonra bir ay doluyor...inanamıyorum zaman su gibi akıyor.Sıkıntılarım hafiflemekle beraber devam ediyor(karnımdaki ara ara ağrı ve şişlik)Artık hayata döndüm ve çok mutluyum.Yeni kıyafetler ve bikiniler beni bekliyor.Bu ameliyattan sonra iyi'ki yaptırmışım diyebilenler'denim çok şükür....Darısı yeni ameliyat olacak bayanların başına.

bende anca gelebildim,ev ne rahatmış kendimi çok yorgun hissettim,bu iki günde akşam olunca yatağa kendimi zor atıyorum.Sekiz gün sonra bir ay doluyor...inanamıyorum zaman su gibi akıyor.Sıkıntılarım hafiflemekle beraber devam ediyor(karnımdaki ara ara ağrı ve şişlik)Artık hayata döndüm ve çok mutluyum.Yeni kıyafetler ve bikiniler beni bekliyor.Bu ameliyattan sonra iyi'ki yaptırmışım diyebilenler'denim çok şükür....Darısı yeni ameliyat olacak bayanların başına.

Kırkımız karışıcak seninle :KK52:

Sevgili jelesec,ogltkn'e,sevimliii,nldglp,elifidil,bentoprak,edbeer,flzo6,dender,desendesen,ve adını hatırlayamadığım tüm arkadaşlara...sevgilerimi gönderiyorum.İşe başladığım için sık giremem ,ama mutlaka iki kelimede olsa yazarım.Hepinize iyi geceler.

Son düzenleme:
X