Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Arkadaşım, herşey yolunda gider sende, taşşş gibi memelere sağlıkla kavuşursun inşallah .Dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyor olacağım.:KK16:

iyi dileklerin için teşekkür ederim. çok araştırdım bende, görüşmeden sonra ercan bey çok güvenilir geldi bende karar verdim çok uzatmadan.sen sonucundan memnunmuşsun çok sevindim :KK9: inşallah sorunsuz sıkıntısız atlatırım ameliyatı şimdi sadece onu düşünüyorum.

Evet,sonucum dan çok memnunum:nazar:inşallah sende çok memnun olursun...Daha önce, hangi doktorlarla görüştünüz? Doktora karar vermek çok zor.Ercan beyi nasıl buldunuz?Nette hakkın da pek bilgi yok,tavsiye üzerine hasta çevresi .

Arkadaşım, herşey yolunda gider sende, taşşş gibi memelere sağlıkla kavuşursun inşallah .Dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyor olacağım.:KK16:

Konuştuk ama,yinede sorayım nasılsın?Bende herşey iyi gidiyor.Pazartesi işbaşı,bakalım nasıl geçecek.Sana sevgilerimi gönderiyorum:KK16:

Dender,arkadaşımıza da acil şifalar.Çok mutlu olacağı bir ameliyat dilerim.

Sana aynen katılıyorum, inşallah güzel bir ameliyat geçirir arkadaşımız, darısı olmak isteyenlere...:KK16:

arkadaşlar...
istanbul taksim ilk yardım hastanesinde nurettin uzer
plastik cerrah tanıyanınız varmı??
bir kaç kişi söyledi bana netten baktım face de resmi vardı aman allahım
çok genç önce çok sevinmiştim ( çünkü para biriktirmeme gerek kalmamıştı)
ama şimdi bir dur dur oldum acaba tecrübemi oluyoruz kendisine
bileniniz varmııı?????

Merhaba,doktoru tanımıyorum.Benim sana tavsiyem git karşılıklı görüş,ama tek doktorla kalma 3 5 doktor gör.Eğer görebiliyorsan daha önce ameliyat olan hastasını görsen(bal kaymak olur)tabi biraz bu zor oluyor.Genç doktor yaşlı doktor diye düşünme,inan çok ameliyat yapıp,ünvan sahibi olan doktorlarda bile, sorun yaşanabiliyor.Bunlar olabilen şeyler,tabiki kimse istemez ama bunları da bilmek lazım.Allah yardımcın olsun.

Dender arkadaşımız ,ameliyattan çıkmış.Konuştuk biraz ağrısı vardı,onda hiç üşüme olmamış,demek ki değişiyor kişiden kişiye bu olay.Ona tekrar geçmiş olsun:KK71:diyorum ve çok öpüyorum:KK54:

Son düzenleme:
Dender arkadaşımız ,ameliyattan çıkmış.Konuştuk biraz ağrısı vardı,onda hiç üşüme olmamış,demek ki değişiyor kişiden kişiye bu olay.Ona tekrar geçmiş olsun:KK71:diyorum ve çok öpüyorum:KK54:

Bende geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum bur'dan.Hızlı ve sorunsuz bir iyileşme süreci diliyorum.Evet ben doktora sormuştum, değişiyor demişti bende de üşüme olmuştu.Hepsi geçiyor bu sıkıntıların...sonuç mutlu etsin yeter'ki....

Selam ben EDBEER 31 mart cumartesi ercan beyde karin germe ve gögüs diklestirme. Almanya dan geliyorum.

Selam bende yarışmaya İstanbul dan katılıyorum.Toplu foto çekimine beni unutmayın.Arkadaşım sıkıntısız atlatırsın sende bizler gibi inşallah.

nasıl gidiyor bir sıkıntın var'mı?Göğüsler yumuşamaya başladı mı?Keyifli dönemlere geçtin herhalde artık.Bende ağrılar devam ediyor,ama ödem hafifledi,hemen düzelmek istiyor insan..On gün daha devam eder bu gelgit ağrılar.Sevgiler.

Selam serap nasılsın canım?Herşey yolunda mı?Yarın iş zamanı kolay gecer umarım.çok öptüm bay

Sen dua et, benim için kolay geçsin.Kabızlık olayım vardı biliyorsun...doktor sıvı tüket posalı gıdalar al dedi,çok devam ederse ilaç verecek.Başka sıkıntım yok iyiyim.Annemin selamı var sana,iyi geceler.

Dender arkadaşa acil şifalar geçmiş olsun her şey gönlünce olsun inşallah.Bu topiğe yeni katıldım karın germe ilgi alanım da.Dender arkadaş ne ameliyatı oldu?

Dender arkadaşa acil şifalar geçmiş olsun her şey gönlünce olsun inşallah.Bu topiğe yeni katıldım karın germe ilgi alanım da.Dender arkadaş ne ameliyatı oldu?

Senin ne işin var bizim topik de ,git bakayım kendi topiğine:KK22: Herşeyi de merak et,dur söyleyeyim sana ben denderi,meme küçültme oldu,güzel memeliler kervanına biri daha katıldı:KK8: öptüm seni sen bugün evdemisin?Dışarı çıkmadın galiba şaşırdım

Sen dua et, benim için kolay geçsin.Kabızlık olayım vardı biliyorsun...doktor sıvı tüket posalı gıdalar al dedi,çok devam ederse ilaç verecek.Başka sıkıntım yok iyiyim.Annemin selamı var sana,iyi geceler.

Serap 38 kabizlik icin, ben hergün iki yemek kasigi yulaf kepegi yiyorum sütle kahvaltida, bulamazsan bugday kepegi de olur. Birde dukan diyeti yapan arkadaslar paylasti ben de denedim, sabah ac karnina iyi yikanmis kabuklu yerelmasi vebir caybardagi süt icmek. Denemeni tavsiye ederim ilac kullanmadan önce, tabiii bol su icmeyi unutma yulaf kepegi 25 kat su cektigi icin iyice sislesi lazim lifler ortaya ciksin. Gecmis olsun.

Serap 38 kabizlik icin, ben hergün iki yemek kasigi yulaf kepegi yiyorum sütle kahvaltida, bulamazsan bugday kepegi de olur. Birde dukan diyeti yapan arkadaslar paylasti ben de denedim, sabah ac karnina iyi yikanmis kabuklu yerelmasi vebir caybardagi süt icmek. Denemeni tavsiye ederim ilac kullanmadan önce, tabiii bol su icmeyi unutma yulaf kepegi 25 kat su cektigi icin iyice sislesi lazim lifler ortaya ciksin. Gecmis olsun.

Dikkate alacağım arkadaşım yazdıklarını,karın germe ameliyatı sonrası sık yaşanan bir olaymış bu....Başka sıkıntı olmasın buna razıyım,iyi pazarlar kolay gelsin sana'da.

Senin ne işin var bizim topik de ,git bakayım kendi topiğine:KK22: Herşeyi de merak et,dur söyleyeyim sana ben denderi,meme küçültme oldu,güzel memeliler kervanına biri daha katıldı:KK8: öptüm seni sen bugün evdemisin?Dışarı çıkmadın galiba şaşırdım

Memişlere bi bakıp çıkayım dedim kimse göstermiyor ki.Hem bu topiği sen mi açtın ne işin var diye soruyon ev sahibi gibi hah.Çıktım dışarı şekerim gezdim geldim.Havada bir güzel bahar gibi sıcacık.İçim ısındı.Yaz geldi istediğimi giyip çıkabilicem inşallah biryerlerimi saklamadan,karnımı içine çekmeden.Nasıl sabırsızlanıyorum bilemezsin.

X