Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar.20 nisan günü dr ercan karacaoğlun'dan ameliyat günü aldım.çok heycanlıyım bazı sorularım var:lazer lipoliz için en fazla kaç kilo alabilir doktor ve meme ameliyatına göre rizoko derecesi nasıl ?

Son düzenleme:

Gerçekten'mi?Çok şaşırdım,bu sefer çok başarılı bir operasyon olur inşallah.Memeye revizyon yapılacak'mı?Benim bildiğim lazer lipoliz,memeden daha kolay.Kesme dikme işlemi yok,nereye uygulama olacak peki?

Senin göğüslerini gören koşuyor Ercan beye,doktor fiyatlarını artırırsa hiç şaşmam.İşinde başarılı doktorlar hep olsun,çok olsunlar bu ameliyatları olan tüm arkadaşlarda sonuçlarından memnun olsunlar:)

Toplu çekim var ya.. onu bekliyorum göstermek için!Ay o bu topiğin kanatsız meleği,iyi'ki var ve yardım ediyor herkeseBu yaz ortalık manken gibi hatunlardan yıkılacak! Çok az kalmış karından kurtulmana.

bence sakın yapma.ben 2007 de tıp fakültesinde oldum.profesör yaptı.bi kere süt kanallarının bi kısmını da kesiyorlar.emzirememe riskin var.ikincisi ilk zamanlar güzel gözüküyor sonradan eski haline dönüyor yavaş yavaş.estetik bi operasyon yaptırıyorsun ama altta izler kalıyor.yani bikini altı işlem yapıyorlar.bi de şimdi bekarsan yaptırma derim ben evli isen ve cocuk doğgurup emzirdikten sonra yap.çünkü hamilelik dönemimde acaba sütüm gelecek mi diye içim içimi yadi.ve nihayet bebğim oldu ve sonunda günler sonra sütüm geldi.o kadar mutlu oldum ki.eğer gelmeseydi üzüntüden ölürdüm.çünkü annelik farklı bi duygu hepsinin üstüne geçiyor.yani su an sütüm var ama bunun da garantısı yok ya biterse devamı gelmezse.ayrıca hemile kalmamla göğsüm eskisinden daha beeter oldu.sonuc oalark tavsiye etmiyorum.

Gerçekten'mi?Çok şaşırdım,bu sefer çok başarılı bir operasyon olur inşallah.Memeye revizyon yapılacak'mı?Benim bildiğim lazer lipoliz,memeden daha kolay.Kesme dikme işlemi yok,nereye uygulama olacak peki?

canım şuan gerçek gözüküyor.bir aksilik falan çıkmazsa inşallah 20 nisanda ameliyat olacağım.
benim ilk operasyonda çok başarılı idi ancak benim vucüdüm çok hassas bunun farkındayım.ben de yaralar falan geç iyileşiyor.ilk operasyonda doktorum güzel memeler yaptı ancak dikiş açılmam olması nedeni ile meme altında ufak büzüşük görüntüm oluştu.dikiş açılmam o dönemler çok yoğun geçmişti ve malum küçük çocuk olunca kucakla falan derken dikkatsizlik sonucu kendi hatalarımız sonucu belkide iyileşme sürecimiz uzamış olabilir.bu süreç tabikide vücut yapısıylada ilgili olabilir.herkesin ağrı eşiği farklı olabiliyor.

kendi doktorum revizyon için bekle dedi ve benden ücret almayacaktı ama o zaman yaz dönemine denk gelmesi dolayısıyla ben aynı zamanda bel ve karın bölgemden de liposakşın da düşünüyorum ve korse olayıdan dolayı erkene çektim.işe de başladım artık 2.5 yıldan sonra dönüş yaptığım için hiç izin hakkım yok ve 23 nisan pazartesi olması nedeni ile cumadan ameliyat olup salı işe başlıyacağım.onun için bu tarihe gün aldım.
özetle ilk doktorumu da çok seviyorum.küçük bir aksilik dışında kendisinden memnundum.liposakşın konusunda hatta çok kararsıza düştüm iyi bir rakama da yapacaktı.ercan beyin tekniğinin lazer olması ve benim çatlaklarımında fazla olması nedeni ile ercan beyde kararımı sabitledim.revizyon ve liposakşın yapacak.
o gün forumdan başka birininde ameliyatını da yapacakmış ondan çıkıp benim ameliyatıma girecek.o kişi kim acaba tanışırız inşallah.

Şimdiden geçmiş olsun diyelim Elif_idil.Benim bildiğim aklımda kalanlar 23 Mart bentoprak,31 Mart dendeer 20 Nisan da kim oluyor acaba??? bilse bilse Jelesec bilir bunu)

Merhaba arkadaşlar yazdıklarınızın bir kısmını okudum ama o kadar çok sayfa olmuş ki bakamadım hepsine.Eğer sorduğum soru önceden sorulmuşsa şimdiden kusura bakmayın.Tecrübesi olanlarda yardımcı olursa çok sevinirim.
Benim sorunum aslında burdakilerden farklı biraz.Boyum 178 ve kilom 42 göğüslerimde 70-75 B ama vücudum çok kemikli ve zayıf o yüzden o göğüsler benim gözümde 100-200 belki 300 gibi duruyor kıyafet giydiğimde her yeri bol olup göğüs kısmı tam oluyor bu da çok sinirimi bozuyor.Annemi sonunda ikna ettim ve ameliyat olayına karar verdi.Acısı izleri falan umrumda değil zaten de İZMİR'de bildiğiniz önceden bilginiz olan ve bu doktor çok iyi dediğiniz bir doktor var mı?Bir de diğer sorum göğüsleri en fazla ne kadar küçültüyorlar yani ben istiyorum ki ufacık olsun yokla var arası yani öyle bir ihtimal var mı böyle bir olay yaşayan var mı aranızda?

Şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar umarım herkes istediği şeyleri elde eder ve mutlu ve özgüveni yüksek bir şekilde hayatına devam eder:)

ya kızlar hepiniz memnunsunuz değil mi? keşke daha önce yaptırsak diyordunuz.
bugün abiye denedim bir sürü, göğüste sorun var. sırt kapanmıyor. sinirlerim allak bullak oldu. uzun zamandır bol şeyler giyerek idare ediyordum ama.

hani fiziksel rahatsızlık yaşatmıyor bana, ağrı yapmıyor ama psikolojim...

aman da aman,ne dedikodu yapmışsınız,maşallah.Ben işe başlayana kadar, uyuma modundayım.Şimdilik bir sıkıntı yokHepinizi öpüyorum.

Serapçım, bugün işe başladın...umarım sıkıntısız geçer. Kendini yormamaya çalış..Öpüyorum..

Dendercim, çok geçmiş olsun. Jelesec'ten telefonda güzel haberlerini aldım. Beğenmişsin yeni cicileri. Hızlı ve sıkıntısız bir iyileşme süreci diliyorum canım.

Canım, yumuşamaya başladı yavaş yavaş. Dediğin gibi, kıyafet deneme isteğimin en yoğun olduğu döneme geçtim :) Aklında olan, küçültmek isteyen kim varsa, hiç düşünmesin..Ben "kendim için yaptığım en güzel şeylerden biri" diyorum bu ameliyat için. Senin ağrıların muhtemelen karından kaynaklanıyordur. Meme de ilk 1-2 gün dışında (o da çok hafif olcak şekilde) ağrı hissetmedim ben.

Hayırlısı olsun elifidil. Umarım sonuçların seni çok mutlu eder. Lazer lipoliz ile ilgili net olarak söyleyebileceğim tek şey ağrılı oluşu..Meme gibi değil yani... Bi de doktor seçimi konusunda bence isabetli bir karar vermişsin. Ben şahsen, Ercan bey'i daha çok seveceğini düşünüyorum. Forumdan aynı gün sevimlii arkadaşımız da meme küçültme olacak Ercan Bey'e.

merhaba widerwillen,
İzmir'de yakın zamanda meme ameliyatı olup, sonucundan memnun olan zerdalim diye bir arkadaş vardı. Foruma son zamanlarda uğramıyor ama Eray Copçu'ya olmuştu ameliyatını. İstersen dr. ile görüş, bir de desendesen arkadaşımız var İzmirde. O da dr. araştırması yapıyor. Fikirlerini paylaşır zaten. Ama kişisel olarak B cup bence büyük değil. Ama sen nasıl mutlu olacaksan

kendi adıma söyleyeyim, iyi ki yaptırdım...yıllardan sonra artık kaburgalarımı görebiliyorum
şaka bi yana giydiğim üzerime oluyor...yok böyle bir zevk :)

sonunda geldim. biliyorum çok merak ettiniz. yazmaya fırsat bulamadım. cumartesi ameliyat oldum. herşey yolunda pazar sabahı çıktım. sadece bantlar biraz tahriş etti. onun dışında bir sorun yok. ercan bey çok iyi bir doktor. hastanede çok iyi eşim ilk defa bir hastanede sinirlenmedi herşey çok güzeldi

Ay iki kelime yadın, yazmasan seni hayal ürünü zannedebilirler di arkadaşlar. Foruma doktor aramaya girdin,sonra duyduk gitmiş görüşmüş ameliyatını olmuşsun.Çok gecmiş olsun,hem doktorundan hemde hastaneden memnun kalman da ne hoş aksilik yaşasan canın sıkılırdı.Sen şimdi güzel güzel dinlen ,bizleride habersiz bırakma.Öptüm seni

tekrar geçmiş olsun dender, hastanede doktorda dediğin gibi cok iyi...sonucundan memnunsun ne mutlu sana
sıkıntısız bir iyileşme süreci diliyorum..

herkese günaydın.dender sanada çok geçmiş olsun İnşallah kısa sürede sağlığına kavuşursun mutlu haberlerini alırız buradan

elif_idil_03 Evet ben 20 Nisanda ameliyat olacağım ercan beye şimdiden ameliyat konusu aşılıcanca heyecanlanıyorum kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor :18: dayanabilirsem 20 sine kadar orada görüşürüz inşallah :18:

Günaydın canım sanadaDaha çok var sana şimdiden gerilme,iyi düşün iyi olsun herşey arkadaşım.

elifidil, ercan beyden meme revizyonu ve lazer lipo için gün almışsın hayırlısı olsun arkadaşım. biliyorsun ben senin memelerini gördüm, ve en alt kısımda parmak kadar et parçası vardı, bence kendi doktorunu dinlemeyerek revizyonu öne alman ve kendi doktorun yerine ercan beyi seçmen çok yerinde bir karar olmuş...hiç bir kadın o şekilde daha fazla zaman geçirmeyi istemezdi, bu yüzden hem yeni doktorundan yana, hem hastaneden yana hemde sonucundan yana için rahat olsun. ben herşeyin güzel olacağını düşünüyorum. biliyorsun ben de lazer lipoliz oldum ve sonucumdan çok memnunum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…