Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Inşallah denderinde ameliyatı güzel geçer ve herşey süper gider. Bende ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha (tabi jelesec'in çok büyük payı var.) görmüş olurum.

İnşallah canım,her isteyen ameliyat olmayı çok güzel sonuçlar elde etsin,inan bunu tüm kalbimle istiyorum.Ogltkne ve serap38 de senden önce oldular ameliyatlarını ,onların da şimdilik yolunda gidiyor sürecleri

Ben bomba gibiyim ha ha keyfim yerin de tatil rezervasyonu , yaptırdığım otele 650 tl farka gelmiş.Aklımı sevim 2 ay sonra fiyatı ne olur düşünemiyorum

akıllı kadınsın vesselam...valla eşin senin gibi birini bulduğu için çok şanslı
otel de otel yani...ben asıl oradan kaç kg alıp döneceğini merak ediyorum

Şimdiki aklım gençken olsaydı kesin okur,estetik cerrah olurdumkazandıkları parayı düşünüyorum da Ay evet ya otel süper,oraya seni fizik ve memelerle gitmek vardı ama artık idare edeceğiz.
ben de ben de :)) kuşum iltifatın için sağol..o senin güzel görüşün :)

Inşallah denderinde ameliyatı güzel geçer ve herşey süper gider. Bende ne kadar doğru karar verdiğimi bir kez daha (tabi jelesec'in çok büyük payı var.) görmüş olurum.

inşallah herkesin, sadece meme küçültme değil, tüm ameliyat olacakların sonuçları çok ama çok güzel olsun.

ben işe dönüyorum, ara ara yine uğrarım..öptüm hepinizi

ekim68 arkadaşımız artık forumda değil. Yazdığınızı görmeme ihtimali büyük. Paylaşmak istedim

Bu yorumuna katılmıyorumüye olmasa da artık, dışardan okuyordur.(kendisi daha önce konuşmamızda demişti)Zaten üye olup da, dışarıdan forumu takip eden çok arkadaşımız vardır.Ne oluyor bitiyor durumu ,arada ben de öyle yapıyorum

Evet bende çok uzun zamandır üyeyim ama dışarıdan takip ediyordum bu forumu ama artık ciddi ciddi ameliyata niyetlenince sıkı takipçiniz oldum.

Evet bende çok uzun zamandır üyeyim ama dışarıdan takip ediyordum bu forumu ama artık ciddi ciddi ameliyata niyetlenince sıkı takipçiniz oldum.

Dender arkadaşımız da ,dışardan okuyormuş hep ,artık yeni ameliyat olacak arkadaşların paylaşımlarını bekliyoruz.

UNUTMADAN ,BEN MEMEYLE İLGİLİ FORUMLARI HEP GEZİYORUMİzmirdr birde ,CENK TOKAT VARMIŞ. ONUDA SÖYLE ARKADAŞINA ONA DA OLAN BİRKAÇ KİŞİ DENK GELDİ SONUÇLARI İYİYMİŞ

aman da aman,ne dedikodu yapmışsınız,maşallah.Ben işe başlayana kadar, uyuma modundayım.Şimdilik bir sıkıntı yokHepinizi öpüyorum.

UNUTMADAN ,BEN MEMEYLE İLGİLİ FORUMLARI HEP GEZİYORUMİzmirdr birde ,CENK TOKAT VARMIŞ. ONUDA SÖYLE ARKADAŞINA ONA DA OLAN BİRKAÇ KİŞİ DENK GELDİ SONUÇLARI İYİYMİŞ

İstanbul'u bitirdik yardım için İzmir'e de el attıkBravo vallahi helal olsun sana.

Çok memnun olacağınız, bir ameliyat ve iyileşme süreci geçirirsiniz umarım.Doktorunuz kim?Bizim doktor mu?Ercan beyse,sonuçlarınızın iyi olacağına eminim(inşallah bir aksilik çıkmaz)Sonucunuzu bekliyor olacağım....

:118::118::118:El ele verirsek zoru daha kolay atlatırız,Serapçım,keyfin yerinde maşallahuyu uyu,işe başlayınca ararsın bu günleri

Herkese iyi geceler merhabalar.Arkadaşlar Demin girip okudum yazılanları.Fakat kafam allak bullak herkesi birbirine karıştırıyorum siz önceden tanıştığınız ve görüştüğünüz için kim kimdir biliyorsunuz.Ben kafamda herkesi ezogelin çorbasına döndürdüm.Şimdi Jelesec cim sen diyorum şöyle forumdaki arkadaşları tektek nerede otururlar,kime ameliyat olmuşlar,ya da kime olacaklar bir yazabilsen keşke diyorum.Kafayı yedim resmen.O kimdi, olmuşmuydu, olmamışmıydı diye...mesela şöyle yapsak:

Serap38: göğüsküçültme karın germe ercan bey.

Bentoprak: karın, ercan bey.23 Mart olacak(gibi)...

ogltkn :.........

edbeer :.......

sevimlii :......

desendesen:......

Herkesi değil tabi ama sık girenleri senden rica etsem:))) bir de herkes nerde oturuyor? sanırım ogltkn uzakta desendesen de galiba??

nasıl oldun ?biraz daha iyisindir umarım?

Evet bugün daha iyiyim.Bütün gün dışardaydım.Sabah tan rutin kontrole gittim.check up yani.Yarın da kan vermeye inşallah.Simir sonucumu aldım ayrıca temiz çıktı.Bu arada çok şey istediysem bağışla.Yazmayabilirsin.Kendim çözmeye ya da liste yapmaya başlayabilirim:))

Canım benim bunları tek tek buraya yazmamın bir anlamı yok ki....Ben ,ogltkne,ve serap Ercan beye ameliyat olduk.Desendesen araştırmada,edbeer olacak,daha var.Sen kafanı karıştırma bunlarlasana yazanlara cevap yaz ne bilim ortaya karışık takıl

Son düzenleme:
Hayırlısı olsun.Şimdi okudum ameliyat tarihini.Bizim doktorumuzmu? bu arada benim önceki sonraki resimlerim doktorumda haala.Mail adresime gönderecekti ama unuttu sanırım.Gittiğimde hatırlatırım tekrar.Bu yüzden elimde resim yok bu arada özelden msj atamıyorum haala kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…