Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam.. ben sizi yeni görüyorum,kaçırmış da olabilirim sanırım doktorumuz aynı?Evet çok ilgili bir doktor,ama doğrusu da bu değil mi zaten?Karnınızdaki,ve göğsünüzde ki ödem tam ne zaman indi?Sonuçlarınız dan memnun musunuz ?Sevgiler

Selam desendesen,bu ne sohbet maşallahAllah aranızı bozmasın. Nasılsın?Beni sormamışsın hiç darıldım(şaka ) Sevgili,jelesectam bir yardımsever,bu forum da iyiki var.İnan böyle arkadaş herkese lazım.Öpüyorum hepinizi

Selam Serap38, Benim göğsümde fazlaca ödem olmadı.1 ay sonunda bayağı gerginlik azalmıştı.Karnımda göğsüme göre çok daha fazla ödem ve şişlik vardı.Hatta çabuk zayıflamamın bir etkisi de buydu sanırım.Su bile içsem karnım acaip şişiyordu.Bu yüzden çok az porsiyonlarla idare ediyordum.Hatta bir gece hiç unutmuyorum mercimek çorbası içtim.Heralde ben ölüyorum dedim sanki karnımda taş yığını varmış hissi gibiydi.Karnımın bu şişkinliği yürüyüşlere başladığımda son buldu diyebilirim.Sizin ne kadar olmuştu ameliyat olalı? ben bugün bayağı hatmettim bu forumdaki yazıları:)) ama isimler çorba oldu kafamda:)) o yüzden sizin ameliyat gününüzü hatırlamıyorum şimdi.

Sevgili,jelesectam bir yardımsever,bu forum da iyiki var.İnan böyle arkadaş herkese lazım.Öpüyorum hepinizi

:78:Aman canım beni utandırmayın.Eminim sizler de benim kadar yardım etmeyi seven insanlarsınız.Sürecinin sıkıntısız ilerliyor olması beni çok mutlu ediyor.Hayat paylaşınca güzel, sizlerde forum da olun ki ve diğer arkadaşlar inan o zaman tam paylaşım olur.öptüm seni

Pardon son sorunuzu atlamışım.Evet sonuçtan son derece memnunum.Sadece karnımdaki izlerin özellikle orta kısmı biraz fazlaca belirgin.Bu hafta cuma günü sanırım bir ziyaret edeceğim doktorumu.O zaman gene soracağım.

Selam canım serap38 28 in de oldu ameliyatını.Bizim doktora,bu ameliyattan sonra,yemek mi yiyemiyorsun yada az yemekle doyuyormusun?

Selam canım serap38 28 in de oldu ameliyatını.Bizim doktora,bu ameliyattan sonra,yemek mi yiyemiyorsun yada az yemekle doyuyormusun?

Hayır yiyebiliyorsun fakat yediklerim o kadar gaz yapıyorduki çok geriliyordu karnım.Ben de bu eziyeti çekmemek için az az yemek yiyordum.Bir de gaz yapıcı şeyler yemiyordum.Hatta doktoruma sorduğumda geceleri özellikle sürekli et yememi tavsiye etmişti.Ameliyat sonrası protein fazlası ile almamız zaten.Gündüz öğlen yani, özellikle kabak yemeği yiyordum.Tuvalet olayım kolay olsun diye.Çünkü insan dikişlerden etkileniyor ve kabız olmamak lazım özellikle karın ameliyatlarından sonra.O dönemden alışkanlık yaptı ve beslenme şekline bu şekilde devam ettim.Haala küçük tabaklarda yiyorum yemeklerimi.Daha doğrusu eskiden ne yiyorsam tam yarısını yiyorum.

Bu arada sakın gözün korkmasın çünkü karın ameliyatından daha çok korkuyordum ama tam tersi oldu.Mesela karnımda batmalar yanmalar olmadı hiç.Ama göğsümde bu tür sıkıntılar daha çok oldu.Dikiş hattı çok uzun olmasına karşın bana hiç bir problem yaşatmadı.

Ben çok sevindim bu olayakg rahat veririm ben ameliyat dan sonra.İnşallah bende sen ve serap gibi çok memnun olurum bu işten

Senin ağzın dan bal damlıyor balYa keşke foruma önce girseydin, ben hem karın hem meme için anlaşmıştım doktorla son günde vazgeçtimNette bilgi yoktu hakkın da ,çevrem de olan da yoktu ....Dedim meme olsun kötü olursa 1 yer kötü olsun ama sonucumu görünce bin pişman oldum.Neyse en azın dan artık eminim

İnşallah ya ne güzel yazmışın.

yeni farkettim burda olduğunuzu katılayım dedim gerçi meme değil benim problem ama............

Olsun herşeyde bir hayır vardır mutlaka.Demekki senin için hayırlısı böyle olacakmış diyelim.Tek avantajı beraber kombin olmasının bir etapta bitmesi.İkisi birden çıkıverdi mantığı yani.Hakkında hayırlı olsun Jelesec cim.

Çok yaşa sen ay ne güldümsen heryere, dokun dur doktorlara, memeleri elletme oldu canım

Kendileri ellemiyorlar güzelmiş gerek yok diyorlar,bana kalsa biraz toparlanmaya ihtiyaçları var sağa sola dağılmışlar ama bütün dr ağız birliği yapmış gibi bırak dağınık kalsın diyor.Güzellikle ilgisi yok inan.

Ben çok sevindim bu olayakg rahat veririm ben ameliyat dan sonra.İnşallah bende sen ve serap gibi çok memnun olurum bu işten

İnşallah eminim olacaksın.Seni nasıl bırakmış Ercan bey anlamadım.Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelip son anda vazgeçmişsin.Ama dediğim gibi belki senin böylesi daha hayırlı olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…