Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım ben sonra oldum 4 5 gün geciktim,Senin zamanına var yine doktoruna danış aklına her takılan soruyu çekinme sor

Ha ben onu unuttum bak tabi kanka oldunuz siz,Jujuuu değilmi ,doktoru buldu daha forumada takılmıyor.Ne zaman tarihi netleştimi?

benim adet olmama 10 gün vardı, taburcu olduğum günün gecesi regl oldum..sanırım stresten öne geldi..

jelesecim, senin avatar resmini yerim ben...ayrıca avatar resmini çok banal bulduğumu belirtmeden geçemiciiim
juju yoğun çalışıyo, dr. dan yana emin olunca foruma fazla zaman ayırmamaya başladı kuşum.. tarihini netleştirmeye çalışıyodu en son konuştuğumuzda.

Zor sun zor ,birşeyide beğen sen şaşarımEnişteyi nasıl beğendin?Onun da hakkın da hayırlısı olur inşallah.Bizler gibi mutlu sonuçlara kavuşur,amin

Arkadaşlar;

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum, güzel yorumlarınız ve desteğiniz için... Bazen azmime ben bile şaşırıyorum, kafama bi taktım mı halletmem gerekiyo bişiyi, sanırım güzel bi yanım bu benim. Öpüyorum sizleri

teşekkür ederim inşallah canım valla ellerim titriyo heyecan yaptım birden

heyecanlanma hiç, jelesec beni gördü aml. öncesi....senin gibisini hiç görmedim dedi zaten :) zerre kadar heyecanım yoktu...asıl aml. sonra heyecan bastı bana, bandajlar çıksada bi görsem şunları diye :))

Amanııınnn bu halin ne kıs böyle güldürdün beni Allah da seni güldürsün emi...

Aşkım vallahi bende güldüm senin cevabınaamanııınnn ha,ya ben çalışıp paraları estetiğe yatırmaya karar verdim lazer lipo var 4 5 kğ çekiyorlar.Ne oldu senin olay tamam o doktormu kararın ?

Canım çok teşekkürler. 5 ayda verdim, şimdi güçlendirmedeyim. İnşallah güzel bir operasyon geçirip istediğin görüntüye kavuşursun, darısı da benim başıma artıkın

Aşkım vallahi bende güldüm senin cevabınaamanııınnn ha,ya ben çalışıp paraları estetiğe yatırmaya karar verdim lazer lipo var 4 5 kğ çekiyorlar.Ne oldu senin olay tamam o doktormu kararın ?

Yok şekerim önce bi görüşmem gerekiyo, daha belli değil yanii Ne kadar doktor varsa görüp öyle karar vericem inşallah. Nisan ayının sonuna doğru başlıycak benim maraton, hakkımda hayırlısı olsun...

Aman da aman hadi hayılısı olsun canım.Vallahi dört gözle paylaşımlarını bekliyorum ameliyat sonrası

Nisan ayıda doldu gibi ay benim karın kalırsa yandım.

bence de senin nisandan yana pek şansın kalmadı gibi...belki eski hastasın diye bi iyilik yapar...benim tandığım herkes nisanda aml. oluyo...

Zor sun zor ,birşeyide beğen sen şaşarımEnişteyi nasıl beğendin?Onun da hakkın da hayırlısı olur inşallah.Bizler gibi mutlu sonuçlara kavuşur,amin

çok zorum hakikaten, çok zor beğenirim... ama hayatımda yaptığım en iyi 3. şey de eş seçimi :))

canım ya, ne güzel sana...hem çok azimlisin, aklına koyduğunu yapıyorsun, takdir ediyorum...takdir ediyorum deyince söylemeden edemeyeceğim hem de çok vefalı bir arkadaşsın...beni unutmayıp, foruma ilk yazdığın yazıda sağlığımı, sürecimi sorma inceliğini gösterebildiğin için ayrıca teşekkür ediyorum

heyecanlanma hiç, jelesec beni gördü aml. öncesi....senin gibisini hiç görmedim dedi zaten :) zerre kadar heyecanım yoktu...asıl aml. sonra heyecan bastı bana, bandajlar çıksada bi görsem şunları diye :))

sende aşırı rahattın abi,ben şok olduminsan biraz gerilir yani....GÖRDÜN DE NE OLDU BAŞIN GÖĞE Mİ ERDİ? Taşşş gibiler canım maşalllah

Canım bence en iyi örnek inan canlı görüp beğendiğin örnektir unutma

Doğru diyorsun da adamın da ücreti çok fazla be güzelim. 3 sene önce 7,5 aldıysa şimdikini hayal bile edemiyorum Hem ben hala anlamış değilim, sadece meme ucu çevresinden nasıl ameliyat ediyo, gidip bi görüşmek de fayda var tabii...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…