Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

yok canım ben yerim,sana yok tabi senin de yemeğini yemeden bırakmam:KK39:Ay benim sana gönderdiğim resimlerimi, kafasını kopar gönder öncesi sonrası diye.

yok canım ben yerim,sana yok tabi senin de yemeğini yemeden bırakmam:KK39:Ay benim sana gönderdiğim resimlerimi, kafasını kopar gönder öncesi sonrası diye.

sesle güldüm...kafasını kopar demiş delüüü :))

valla yanlız o belinin incecik olduğu bi foto varya, ona bi güzellik yapma fikri geldi şimdi aklıma...senin kafanın yerine kendi kafamı koyayım:KK1:
kuzum yemek dedik, gel dedik, temizlik çıkardın napiyim...yandı hakkın:KK52:

şaka şaka...şöyle karşılıklı güzelll bi yemek yicez arkadaşımla..bi sonraki sefere inşallahh

henüz tam tarih belli değil 10 yada 15 gün sonra arayıp kesin tarihi alıcam nisan sonu inşallah bende bu arada birkaç kilo vermeye ve sigarayı bırakmaya çalışıyorum. hepsini aynı anda yapmak çok zormuş:KK50:

Ay canım çok zor o dediklerin benim için :KK19:Ben sigarasız duramıyorum,allah yardımcın olsun, ha bu arada senden de komisyon alırım ona göre:KK34:1 dilim pasta yanın da kahveyle,:KK56:

henüz tam tarih belli değil 10 yada 15 gün sonra arayıp kesin tarihi alıcam nisan sonu inşallah bende bu arada birkaç kilo vermeye ve sigarayı bırakmaya çalışıyorum. hepsini aynı anda yapmak çok zormuş:KK50:

hem sigarasızllık hem açlık zorlar, ama ben 7 yıl önce sigarayı bıraktım, ne zaman yemek istesem yanımda taşıdığım su şişesini dayıyordum ağzıma....hiç kilo almadan geçirdim o dönemi...hayatımda kendim için yaptığım ilk en güzel şey sigarayı bırakmaktı, ikinci de bu ameliyat oldu...sende başarırısın, sadece gayretli ol....desendesenin fotosuna bak derim...azmin en büyük örneği kendisi

Ay canım çok zor o dediklerin benim için :KK19:Ben sigarasız duramıyorum,allah yardımcın olsun, ha bu arada senden de komisyon alırım ona göre:KK34:1 dilim pasta yanın da kahveyle,:KK56:

senin canın sağolsun ne istersen, şu ameliyattan hayırlısıyla kurtulsam bende tanışmak isterim sizinle

aayyyyyyyyyyy desendesen inanamıyorum ne kadar güzel olmuşsun ne kadar sürede verdin bu kadar kiloyu maşallah. ogltkn sanada çok teşekkür ederim yoksa ben 1 saat arar durudum. Bende vermek istiyorum 3-4 kilo versem ameliyata kadar yeter ercan bey senin fazla kilon yok dedi ama ben yinede ameliyata kadar vermek istiyorum.

Sen hayırlısıyla atlat ,sonucun dan memnun ol yeter bana:KK8:Emin ellerde sin arkadaşım,için rahat osun:KK31:

Buna gerçekten inanıyorum.Ercan Bey çok güven veren bi dr. işinin ehli olduğu herhalinden belli keza öncesi ve sonrası resimleride bunu gösteriyor zaten.İçim dr. konusunda rahat ama yinede bünyemle ilgili endişelerim devam ediyor. Zannediyorum ameliyat olup,iyi sonucu görene kadarda sürecek. Olsun en azından dr. aramıyorum artık 2 gündür diyet listesi peşinde koşuyorum :KK52:

rica ederim canım ne demek..
Dr. ile ilgili olarak içinin rahat olmasına çok sevindim, ben taburcu olduğum gün, yine forumdan tanıştığımız bi arkadaşı arayıp (onun ameliyatına daha var) " sonucundan yana için rahat olsun" dedim. gözüm kapalı önerebileceğim bi doktor....incecik dikiyor, ilk gün bile insana dikişler rahatsız edici görünmüyor, otomatikman iyileşme süreci de hızlı ilerliyor...umarım herşey gönlüne göre olur sevimli..

diyete gelince, benimde göbeğim var, iyileşme bitsin acilen karın egzersizlerine başlıcam...güzelliğin sonu yok sanırım:KK1:

ameliyat olan arkadaşlara bişey sorabilirmiyimDr. sormayı unuttumda şimdi ameliyat tarihi alırken adet dönemi etkili olurmu şimdi aklıma geldi.Ameliyat tarihini alırken adet öncesi ve sonrası olmasına dikkat etmek gerekirmi.Benim adet dönemlerimde göğüslerimde şişlik veya ağrı olmuyo ama belki etkiler diye düşündüm.

:KK56::KK68::125::126::131:bu sıralar aynen böyleyim.Ay gönder bikinili fotağrafı ,manken görsün :KK52:

ben de dikkat ediyorum sözde, ama nutella kaşıklama devam ne yazık ki:KK1:
valla o fotoda bi çok mankene taş çıkartırsın..

bu arada sen benim fotoları sakın görderim deme haa haaa

X