Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Evet çok yakınım inşallah burda olursam geleceğim.O tarihlerde Mersin programımız var ama burda olursam mutlaka geleceğim:) Hastaneye ve Ercan bey e baskın:KK66:)

Bana özelden mesaj yazan arkadaşlar soruyor,meme ameliyatın da SİMETRİ ,sorunu yaşadın mı, diye.Meme başın da yamukluk, meme başın da problem yaşadın mı?Ben yaşamadım tek sıkıntı ama sende oldu mu,böyle bir durum, soran arkadaşlara sağlıklı bilgi vermiş olayım

bana da haber verin bana da :))
ben de memeleri merak ediyorum :KK66: ercan beyin hastaları olarak buluşsak mı ne:KK1:

Aman sen hiç eksik olma :KK1:Tamam sevgili EDBEER DE,toplanalım Barış cakırın, melekleri diye forum var.Bizlerde Ercan beyin melekleri toplantısı yaparız:KK16:

Selamlar bayanlar,birkaç gündür nete giremiyordum.Laptop arızalandı neyse şimdi çalışıyor.Sürecim günden güne değişiyor,kendimi daha da iyi hissediyorum.Yürüyüşlere devam ama iznimi bir hafta daha uzattım.Tam düzelmeden gitmek istemiyorum.

Şimdilik herşey yolunda:nazar:yarın dr Ercan beyle randevum var,dikişlerim alınacak,bir aksilik yoktur inşallah,yarın tam bir inceleme ,yapacağım.Şimdilik böyle,bendeki gelişmeler.Hepinize sevgiler:KK16:

Son düzenleme:
Ha ha ne güzel olur, baskın yapalım vallahi:KK3:ben meme ve lipo sonuçlarım dan çok memnunum:nazar:Ama karın olayını merek ediyorum serap38 ,sen ve sevgili Edbeer ,hepinizi karnını merak ediyorum.

Merhaba,ben iyileşmeden buluşmayın ya küserim.Karnımı seve seve gösteririm sıra ben de,sen biraz nazlandın ama buluşmak için olsun,ben ne zaman istersen hazırım.Seni çok seviyorum,ve teşekkür ediyorum.

bana da haber verin bana da :))
ben de memeleri merak ediyorum :KK66: ercan beyin hastaları olarak buluşsak mı ne:KK1:

Selam,canım nasılsın?Buluşalım tabi ama ben biraz daha toparlanayım.Zira oturmam, kalkmam biraz sıkıntılı.Öpüyorum kendine iyi bak.

Foruma yeni katılan arkadaşlar olmuş hepiniz hoşgeldiniz.Yeni ameliyat tarihi, alan arkadaşlara da sonuçların dan mutlu olacakları bir ameliyat geçirmelerini dilerim.İyi geceler.

Aman sen hiç eksik olma :KK1:Tamam sevgili EDBEER DE,toplanalım Barış cakırın, melekleri diye forum var.Bizlerde Ercan beyin melekleri toplantısı yaparız:KK16:

bensiz olmaz tabi :)) yapalım herkes iyileştikten sonra...ne güzel olur..

Selam,canım nasılsın?Buluşalım tabi ama ben biraz daha toparlanayım.Zira oturmam, kalkmam biraz sıkıntılı.Öpüyorum kendine iyi bak.

canım, ben de iyiyim çok şükür...solda ödem biraz daha fazla...onun inmesi için bol bol masaj yapıyorum. iznini uzatmışsın, bence iyi yapmışsın...tam olarak iyileş ve öyle dön işe. iş hayatı, ev gibi olmuyor ne yazıkki..ister istemez koşturmaca oluyor ve insan yoruluyor...sen iyice toparlan, sonra buluşuruz.
Hep aklımda soracağım ama unutuyorum, senin meme ölçün ne oldu serapçım?

bensiz olmaz tabi :)) yapalım herkes iyileştikten sonra...ne güzel olur.

Günaydın herkese.

Ne güzel olur tamam ayarlayalım.Edberrin ameliyatın dan sonra görüşelim.Ama biz ziyarete gideceğiz Ercan beyin eski hastasıyla gelmek istersen gel sende.Hem baskın hem ziyaret adam görünce şaşırır

Merhaba,ben iyileşmeden buluşmayın ya küserim.Karnımı seve seve gösteririm sıra ben de,sen biraz nazlandın ama buluşmak için olsun,ben ne zaman istersen hazırım.Seni çok seviyorum,ve teşekkür ediyorum.

Merhaba serap38,sen iyileş tamam canım toplanırız.Ay yok be ne nazlanması,aşkolsun ,ufaklık olunca zor,bende böyle şeyler.Bende seni seviyorum.Bugün ara doktordan sonra.

Günaydın herkese.
Ne güzel olur tamam ayarlayalım.Edberrin ameliyatın dan sonra görüşelim.Ama biz ziyarete gideceğiz Ercan beyin eski hastasıyla gelmek istersen gel sende.Hem baskın hem ziyaret adam görünce şaşırır

geçmiş olsuna gitmek isterim ama ayarlayabilir miyim bilmiyorum:44:
zaman yaklaşsın yine konuşuruz zaten

Biri buluşma,toplanma,organizasyon mu dedi....:KK52::KK52: Ay benide alsanıza aranıza....:KK52:Anammm...:KK53: Yoksa siz beni sevmiyormusunuzz....:KK14:

Gel gel güzelim,bizim forum da nerdeyse bu gelenek oldu:KK3:Ay biz hepimiz küçülttük:KK52: sen arada büyük kalıçaksın ama olsun.Seni sevmeyen ölsün dermişim:KK16:

Gel gel güzelim,bizim forum da nerdeyse bu gelenek oldu:KK3:Ay biz hepimiz küçülttük:KK52: sen arada büyük kalıçaksın ama olsun.Seni sevmeyen ölsün dermişim:KK16:

Canım arada bir bomba olsun ama fenamı olur :KK9: Yok kızzz...Görseniz hiçte normalde göze çarpan bir büyüklük olmadıgını görürsünüz.Nasip olurda cidden bir yerde buluşursak kendi gözlerinizle onaylarsınız :KK34: Bence sizinkilerde öyle küçücük olmamıştır yani..Oyy Oyy..Yer yerinden oynar yahu bu buluşma gerçekleşirse :KK52::KK53:

Canım arada bir bomba olsun ama fenamı olur :KK9: Yok kızzz...Görseniz hiçte normalde göze çarpan bir büyüklük olmadıgını görürsünüz.Nasip olurda cidden bir yerde buluşursak kendi gözlerinizle onaylarsınız :KK34: Bence sizinkilerde öyle küçücük olmamıştır yani..Oyy Oyy..Yer yerinden oynar yahu bu buluşma gerçekleşirse :KK52::KK53:

Tamam canım haberleşiriz.Yeni ameliyat olacak, arkadaşlar var onlar biraz düzelsin ne den olmasın.Yok arkadaşım güzel olmuş senin ki:nazar:Bizler bıktığımız için küçük olsun istiyoruz.Öptüm seni:KK54:

Tamam canım haberleşiriz.Yeni ameliyat olacak, arkadaşlar var onlar biraz düzelsin ne den olmasın.Yok arkadaşım güzel olmuş senin ki:nazar:Bizler bıktığımız için küçük olsun istiyoruz.Öptüm seni:KK54:

Bende seni öpüyorum,haberdar edersiniz.Müsait olursam bende neden olmasın bence sakıncası yok :KK34: Konunuzu işgal etmiyim.Güzel paylaşımlar...:KK16:

selamlar herkese benim de bu konuda yardıma ihtiyacım var bende doğum sonrası aşırı kilo almıştım şimdi zayıfladım akabinde göğüslerim sarktı neler yapabilrim deneyimi olnalr yardım edin lütfen

X