Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

hayırlısı olsun desperatehousewife....haziran ve yaz aylarında ameliyatın zor olabilir, istersen sonbahara bırak....ben şubatta olduğum halde yıkanamamaktan dolayı sıkıntı çektim...yaz sıcağında iyice zorlar..

Nasılsınız, neler yapıyorsunuz??

Ogltkn;
Canım, nasıl gidiyor? Her geçen gün daha da aşama kaydediyorsundur. Dikişlerin falan alındı mı? (epeydir girmiyordum, geçmişi okumadım henüz ) Bir sıkıntın yoktur umarım, öpüyorum kocaman

canım, N'ber. diyet bölümü sayfa 4280 fotolarım var, bi bak istersen.

Manken olmuş sun ya çok kıskandım,vallahi azmini takdir ediyorum Ya ben de sıfır azim baksana,aracı olduklarım dan komisyon olarak çukulata,yemek,istiyorum.Ha ha ben de bu yeme hevesi olduktan sonra 6 kg verir sonra yerimde sayarım

canım, çok iyiyim darısı başına inşallah. göz açıp kapancıya kadar geçecek zaman...o zaman burdan senin paylaşımlarını okuyor olacağız. ben hala ameliyat olduğuma ve 3.haftayı bitirdiğime inanamıyorum. dikişlerim alındı, 1 hafta sonra beyaz bantlarım da çıkartıldı, artık iz geçirici silikon bantlara geçiş yaptım...şu an için tek sıkıntım var o da; çocuklarla güreşmeyi özledim

fotolar arasındaki fark inanılmaz be desenim...naapmışsın sen....azmini gayretini ve yeni taş bedenini tebrik ediyorum arkadaşım.

o zaman edberin sana getireceği çikolatayı da bana ver

fotolar arasındaki fark inanılmaz be desenim...naapmışsın sen....azmini gayretini ve yeni taş bedenini tebrik ediyorum arkadaşım.

o zaman edberin sana getireceği çikolatayı da bana ver

o zaman edberin sana getireceği çikolatayı da bana ver azmine mani olmasın yani o bakımdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…