Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Ben iyiyim arkadaşım.Sana da maşallah sürecin çok iyi gidiyor.İşe de başlamışsın.Aman çok yorma kendini ve o güzel göğüslerini.
canım ıyı olmana cok sevi ndım. Masallah 41 kere. Ben evet ıse basladım, cok yorulmamaya calısıyorum

Aman da aman dur yavaş ol koşumu Sen iyileşmenin tadını çıkar serapcım,çok iyi gelişmelerin, mutlu olmana sevindim.Ay o bantlar ne rahat vallahi,sevgili ogltkne ve sen sonuçlarınız dan memnun olmanız beni çok mutlu etti

serapcım, akşam cepten girmiştim foruma, bu yüzden uzun yazamadım canım...öncelikle tekrar gözün aydın..herşey istediğin gibi gidiyor, ne mutlu sana...sen şimdi bol bol istirahat edip, bundan 2-3 ay sonraki günlerini hayal et :) incecik bir bel, dümdüz bir karın ve dimdik memelerle istanbul sokakları afeti devran görecek

Son düzenleme:
Nasılsınız kızlar?

desencim, nerelerdesin hakikaten? en son oğluş hasta diyordun, umarım sağlıkla ilgili bi sıkıntı yoktur

Canlarım benim burdayım, aaahhhh keşkem ameliyat oluyorum ya da oldum diyebilsem evet fena gaza geldim her an herşey olabilir, ama daha olmadı. Oğluşum daha iyi çünkü hastalığını bana sattı öyle fazla önemli bişim yok. Biraz burun akıntısı, tıkanıklık o kadar. Harıl harıl ders çalışıyorum, test çözüyorum. Onun için giremiyorum foruma. Geçmişi okumadım henüz, sen nasılsın? İşe başlamışsın galiba, aman dikkat et kendine, nazlı nazlı çalış, memişleri iyi koru Sizleri çoookk özledim, hepinizi öpüyorum.

Cee eeee ameliyat oldum dermişiimm

İnşallah o günleri de göreceğiz tatlım. Sana özelden yazıyorum. öptüm kocaman.

maşallah kırk bir kere canım. Sizler bana moral oluyorsunuz ve eminim ki benim gibi düşünen bir çok arkadaş var. Darısı başımıza....

iltifat almadığı için millet benimle değil de seninle konuşmak istiyor
naz da yaparmış artiz memeli (sen anladın onu)

Ha ha ha bundan sonra özel mesaj atan konuşmak tanışmak isteyenleri, sen le seraba yönlendireceğim :126:Anladım anladım

Cee eeee ameliyat oldum dermişiimm

İnşallah o günleri de göreceğiz tatlım. Sana özelden yazıyorum. öptüm kocaman.

İnşallah canım,iyi olmana sevindim sen benim sürecim de, hep yazarak destek oldun Sıra bende her zaman destekçinim unutma ,bende çok öpüyorumYazıyorum cevap özelden bay

ben iyiyim canım, yokluğun belli oluyor biz de seni özlüyoruz, daha sık uğramaya çalış....bu arada geçmiş olsun, dikkat et kendine ve oğluşa

Ha ha ha bundan sonra özel mesaj atan konuşmak tanışmak isteyenleri, sen le seraba yönlendireceğim :126:Anladım anladım

ben daha serapla bile konuşmadım ki hiç :) hakikaten serapçım bir ara telefonlaşsak?
yönlendir canım, birilerine bir parça bile faydam olabilecekse ne ala

Canım yazdım, geç oldu cevap ama,kafana takılan her şeyi sorabilirsin arkadaşım, ameliyat sonrası yakın olsam cocuguna bakardım sen de rahat rahat dinlenirdin.

canım, ercan bey sana hislendirme çalışmaları yap demişmiydi..
bana kontrolde söylemişti, nasıl yapacağımı da göstermişti, seninle hiç konuşmadık bunu...şimdi aklıma geldi, sen yapmışmıydın?

Evet ama ben çok ugraşmadım geldi benimkiler zaten,hemen değil panik yapma biraz zaman alıyor ama kardeşime sürekli yap dedi

Merhaba bir tanıdık senin gibi T,şeklin de olmuş ameliyatını yaklaşık bir sene olmuş alt dikişleri büyük ve hala kötüymüş canım,çok üzgünBenim aklıma sen geldin hemen nasıl son durum iyimi dikiş izlerin ne kullanıyorsun

nasılsın?umarım keyifler yerindedir gögüsler nasıl artık ağrı sızı yoktur,oh tadını çıkar öptüm

Nasılsın canım, kontrole gidiyor musun, memnun musun? şu an forumda görünüyorsun, gelişmeleri paylaş bizlerle, öpüyorum.

Canım yazdım, geç oldu cevap ama,kafana takılan her şeyi sorabilirsin arkadaşım, ameliyat sonrası yakın olsam cocuguna bakardım sen de rahat rahat dinlenirdin.

Canım benim böyle söylemen bile yeter bana, nasıl destek oluyorsun anlatamam. Yanımda olmasan bile düşünmen yeter. Çok iyisin canım seni çok seviyorum.

canım, çok teşekkür ederim. Zaten diyet forumundan buraya transfer oldum artık, komple burdayım, takipçinizim. fırsat buldukça gelicem canım, öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…