Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Ogltkn canım iyimisin ağrın varmı ? Selmagülmez hoşgeldin epeydir yoktun nasılsın? Bebetooo selam canım

Ogltkn canım iyimisin ağrın varmı ? Selmagülmez hoşgeldin epeydir yoktun nasılsın? Bebetooo selam canım

Aramıza hoşgeldin :) Cok geçmiş olsun.. Ben foruma her zaman giremiyorum, ameliyat olduğunu okuyunca gözlerime inanamadım :)
Çok iyi yapmışsın beklememişsin..Beklemek insanı biraz bunaltıyor...Bundan sonra da herşey yolunda gidecek inşallah , direnlerin olması sıkıntı veriyormuş, inşallah onlardan da kurtulursun bir an önce...benim ameliyatım dirensiz oldu, bu yüzden ameliyat sonrası diren sıkıntısı çekmedim...
Bundan sonrası da göz acıp kapayıncaya kadar geçicek :)

Jelesec bizim forumun kanatsız meleği ; seninle olduğu için cok şanslısın..
tekrar geçmiş olsun, sevgiler...

Hepinize merhaba,

Yeni ameliyatlılara sağlıklı bir iyileşme süreci diliyorum.
Benim 70 gün oldu, herşey yolunda gitti, darısı sizlerin başına inşallah..

Bu arada adını unuttuğum yeni ameliyatlı arkadaşlar varsa onlara da şifalar diliyorum.

sevgiler

Slm arkadaşlar,

Çarşamba günü kontrole gittim, çok şükür herşey yolunda :)
Yara iyileşmemi iyi buluyor doktor, yara iyileşmem 70 güne göre öndeymiş. Dikiş izleri için ekstra bir şey vermeye gerek görmedi, her gün duş ve bepanthen kreme devam edicekmişim. Meme altı dikişlerim diğerleri kadar iyileşti sayılmaz (kızarık, küçük kabarcıklar var) ama onları bekliycez, "daha cok erken hepsi iyileşecek" dedi doktorum. Ben de bekliyorum...

Paylaşmak istediğim birşey daha var ; 6. haftada sihirli bir şekilde ağrılarım ve sızılarım da geçti. Zaman zaman kısa süreli sancılarım oluyordu, hepsi bitti kendim de inanamadım:) Adet dönemi olduğu halde, memelerimde aşırıdan bir sızlama olmadı diyebilirim. Zaman en iyi ilaç derler gerçekten öyleymiş.. şimdilerde zaman zaman tatlı tatlı kaşıntılar var meme başında....
Bundan sonraki kontrol 1.5 ay sonra...

hepinize sevgiler...

Slm hanımlar,
Vakit yaklaştıkça heyecan artıyor, biliyorum...
inşallah ikiniz de sağlıklı geçirirsiniz bu dönemi...Serap sen kombine ameliyat olucakmışsın galiba, karın ameliyatı ile birlikte olucaksan, bize göre biraz daha yatman gerekebilir.. (Arkadaşım oldu o yüzden söylüyorum) İş yerinden izinlerini ya da raporunu ona göre almanı öneririrm, kendini zorlamana değmez, yat evde lohusa gibi, dinlen :)))

Edbeer canım seni hatırlamıyorum, sen de kombine ameliyat olacaksan nacizane aynı şeyleri senin için de öneririm.Gerçi herkesin yaşına, ağrıyı tolere etmesine göre değişiyor ama.. dinlenmekte fayda var, kendinizi zorlamayın.. keyfini cıkarın :) sonra cok mutlu olacaksınız çektiğiniz küçük sıkıntılara değecek :)))

Sevgiler

Ozdycim, bitti allahın izniyle.1 hafta bile olsa beklemek istemedım.son 4 günüm de aşırı yogundu, aml. Düsünüp stres bile olamadım:) sırada ıyılesme sürecım. dedıgın gıbı jelesecı tanıdıgım ıcın gercekten cok sanslıyım. Onun nıckını degıstırıp "kanatsız melek" yapasım var:))

Jelesec bizim forumun kanatsız meleği ; seninle olduğu için cok şanslısın..

Barbi, özdy canım iyi olmana sürecinin iyi gitmesine çok sevindimKanatsız melek tabirin için teşekkür ler arkadaşım. Forumun amacı bu birbirimize elimizden geldiği kadarıyla yol göstermek yardım etmek....Çok samimi söylüyorum herkesin güzel sonuç alması ve mutlu olması gönülden istediğim şey.Seni çok öpüyorum

Maşallah, inşallah herşey yolunda gidecek canım...nazar değmesin:)
1 hafta sonra tamamen ayakta olacaksın, ama işe başlayınca biraz yoruluyor insan.. ben ameliyat olduğumu unutup bütün hızımla devam etmiştim :) sonra hatırlayıp zaman zaman kendimi rölantiye aldım.. En azından akşamları erken yatmaya başladım.....Faydası oluyor..

Evet jelesec'in nickini değiştirebilsek keşke :) Burada herkese ablalık ediyor, yol gösteriyor..

iyileşme haberlerini bekliycem, kendine iyi bak, görüşmek üzere..

İltifat olsun diye söylemedim arkadaşım... sen kanatsız meleksin,herkese ablalık ettin, yol gösterdin, tek tek ilgilendin daha ne olsun ?

Bundan sonra benim süreçte de cok hızlı değişimler olmayacakmış..., Olağandışı bir şey olursa tabi ki paylaşacağım, bütün arkadaşlarımın senin ve benim gibi sorunsuz süreç yaşamalarını diliyorum...
Ben de seni öpüyorum, bundan sonra senin adın Melek Jeselec :)))

Merhaba Arkadaşlar,

Yeni ameliyat olmuş arkadaşlara çook geçmiş olsun, olacaklara da şimdiden Allah şifa versin. Ben de bayağıdır uğramıyordum zaten aranıza yeni katılmıştım,ilk

JELESEC

bana kucak açmıştı ona da selam olsun ayrıca hepinize de selamlar :))
Benim de revizyondan sonrası 5. haftam çok şükür ağrım sızım hiç bir şeyim yok. Spora bile başladım, ama sauna solarıum yasakmışş biraz üzüldüm :) Yara izi kremimi sürüyorum, bir an önce kırmızılıklar geçsin diye bekliyorum.. Hepimiz bence bu ameliyatı olarak kendimiz için çok büyük bir iyilik yaptık, sırtımızdan koca bir yük kalktıı bile denebilir :) Burdan öğrendim bu ameliyatı ssk'da karşılıyormuş. Bilseydim bende şansımı denerdim zamanın da gerçi büyük değil daha çok sarkıktıı benimkiler. Şimdi maşallah roket atar gibi direk karşıyı gösteriyorlar :)

içten gelen bir paylaşımdı sevgiler;

Herkese merhabalar...Bir süre yoğunluktan foruma giremedim. Yeni aml. olan arkadaşlar olduğunu görüyorum. Herkese çok geçmiş olsun. Özellikle Özlem sana çok sevindim, planlanandan önce olman çok iyi olmuş bence. Gerilmeye ve strese girmeye fırsat bulamadan aml. bitiverdi ne güzel. Evet direnlerin kalması kötü olmuş zira tek sıkıntı direnlerden kaynaklanıyor zaten. O da dayanılmayacak kadar kötü değil. Senden alınan doku miktarı çok fazla olmadığı için çok çabuk iyileşeceğini düşünüyorum. Bol bol dinlen ve kendine iyi bak. Sevgiler...

flzcim,atlattım cok sükür. Umarım iyileşme sürecim dedigin gibi olur. Cok öpüyorum cnm

Merhaba,
Ben de bugün katıldım :) İstanbul için doktor tavsiyelerinizi ve istedikleri opr.fiyatlarını, opr.nu nerede yaptıklarını, kaç beden küçüldüğünüzü ve formlarından memnun olup olmadığınızı paylaşabilir misiniz? (Benim hem üçte bir doku alımı, hem de dikleştirme yaptırmam gerekiyormuş.) Sevgilerimle...

Selam canım, forumda paylaşımda bulunurken inan yaşadıklarımı olduğu gibi anlatmak, abartmadan ,süslemeden tecrübelerimi paylaşmak tek derdimdi .Ben doktor seçiminde çok zorlanmış ve çok doktorla görüşmüştüm, tesadüf doktorumun adını da GLORYE SE arkadaşımın yazdığı paylaşımda görüp listeme eklemiştim, bu arada okuyorsa ona sonsuz teşekkürler işini iyi yapan doktoru bulmamda bana yardımcı oldu.O yüzden burada doğru yönlendirme yapmadan paylaşım yapmaya devam edecegim.Benim bu iyi niyetimin altında bir şey aramayan tamamen iyi duygularla paylaşımda bulunduğumu anlayan tüm arkadaşlarıma sevgiler

Hoşgeldin arkadaşım, üşenmeden forumu okursan inan çok faydasını görürsün.Sorduğun soruların cevabı forumda paylaşımlarda var sevgiler

Canım, senin roket atarlara benden maşallah Aynen öyle bende ameliyatı kendim için yaptırdım ve çok mutluyum Bu arada bende spor salonuna üye oldum, hayırlısı ikimizde yaza kadar, manken gibi oluruz inşallah.Sen ne zaman istersen kucak açarım öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…