Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canımm, atlattım cok şükür. desteğin için, yanımda olduğun için ne kadar tesekkür etsem azdır. seni çok seviyorum :) herşeyi güzel kadın. beğenmene de çok sevindim kuşum, ben de beğendim umarım benim ve aml. olan herkesin süreci sorunsuz geçer. rabbim herkesin gönlüne göre versin, kimseyi pişman etmesin. dediğin gibi bi de direnler çıksa :)

çok sağolasın desencim, darısı başına diyeyim. benim full D idi ölçüm, şimdi full B oldu. ilk başta pek de garip geldi küçük oluşları. kolay değil 30 küsür yıldır alışmışım o büyük hallerine:)) ama çabuk alıştım. güzel dileklerin için teşekkür ederim. ben de çok öptüm canım.

Selam kızlar nerelerdesiniz iyi haberlerinize cooook sevindim.Öptüm sizleri

Jelesec'cim herşey aynı yazacak bişey yok o yüzden ara ara geliyorum :) bende seni çok öptüm

Nasılsınız kızlar? özledim sizi, fırsat buldukça girmeye çalışıyorum, hepinizi çok çookk öpüyorum...
Jelesec ve Bebeto; sizlere de kocaman öpücüklerrr...Nasılsınız?

İyiyim canım benim ya sen nasılsın.. Dukan nasıl gidiyor güçlendirmede misin ? Bu düyeti seninle öğrendim ayrıca teşekkür ediyorum sana... Bende hızla inceliyorum Yaza manken olarak giricem :) Şimdiden çok fazla kaçamak yapmama rağmen bazen normal yemekler yediğim halde(ekmek,tatlı,çikolata,yağlı şeyler vs hariç) 7 kilo verdim şaşkınım uzun zamandır görmediğim kiloyu görmek tartıda paha piçilmez bu yüzden kaçamaklara son veriyorum Bir ay daha devam edip güçlendirmeye geçmek niyetindeyim yoksa bi deri bi kemik kalacağım Ama incelmek ve küçük göğüslere sahip olmak muhteşem bir duygu :) İnşallah sende biran önce sağlıklı bi şekilde ameliyatını olursun.. Bu arada kilo verdiğim halde göğüslerimde bi sarkma bi defarmasyon vs olmadı en çok korktuğum noktaydı. Bu günümüze şükür Öpüyorum güzel yüreğinden...

Bebetoo maşallah. Senin sürecinde de her şey yolunda gitti.Ne güzel.Çok saol arkadaşım yazdıklarını okuyarak rahatlıyorum.Sana da sevgiler..

Sevgiler benden sana canım...

Bizim kervana hoşgeldin :13:Ohh oldun ve kurtuldun.. Çok çok geçmiş olsun, sorunsuz bir süreç diliyorum canım. Yanlız direnlerin niye bu kadar uzun kaldı onu merak ettim direnler çıkmadan taburcu olmuşsun... Hep direnler çıktıktan sonra taburcu olduğunu duyduğum için merakımı mazur gör tatlım.. Umarım herşey gönlünden geçtiği gibi olur.. Sevgiler...

Benim için özelsin her zaman her konuda sana destek olurum bunu unutma Aman sen beğen yoksa yanmıştık. sakın küçük mü bunlar deme adamın başını yedik şekil ve boyut olayında.Süperler bir an önce toparlanır kuzularına sarılırsın inşallah

Çok geçmiş olsun.Maşallah atlattın.Darısı bizlerin başına hiç heyecanlanmadın mı paniklemedin mi ? Vallahi bravo.36C beden baya küçülmüş göğüslerin canım.Peki memnun musun?Herhangi bir sürprizle kaşılaştın mı? Direnlerin çok sıkıntı yaratıyor mu? Ne olur gelişmelerini sık sık paylaş kendine çok iyi bak sevgiler...

Selam sevgili Jelesec.Çok kıskandım bu arkadaşlığı. Şaka şaka.Allah bozmasın aranızdaki muhabbetti.Benimkiler de inşallah süper olurlar.Seni seviyorum...

güzel dileklerin için tesekkür ederim bebetocum. direnlerde birikme devam ediyor. 24 saatlik ölçüm sonucu birinden 40cc, digerinden 60cc geldi. 20-25cc civarı drenler çekilirmiş.böyle bekleyeceğim mecburen.

canım sen de benim için cok özelsin. seni çok seviyorum :) kuzuları sarmayı özledim hakikaten

serapçım darısı başına canım. bayağı küçüldüler ama ben memnunum :)) drenler benim için şimdilik tek süpriz, ve sıkıntı veriyor. bandajlı olduğu için henüz tam olarak göremedim. sanırım p.tesi görebilecegim. ama doktorum herseyin istediğim gibi olduğu başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi, bu yüzden içim rahat:) seni çok öpüyorum canım. senin de herseyin cok güzel olacak inşallah

güzel dileklerin için tesekkür ederim bebetocum. direnlerde birikme devam ediyor. 24 saatlik ölçüm sonucu birinden 40cc, digerinden 60cc geldi. 20-25cc civarı drenler çekilirmiş.böyle bekleyeceğim mecburen.

canım sen de benim için cok özelsin. seni çok seviyorum :) kuzuları sarmayı özledim hakikaten

serapçım darısı başına canım. bayağı küçüldüler ama ben memnunum :)) drenler benim için şimdilik tek süpriz, ve sıkıntı veriyor. bandajlı olduğu için henüz tam olarak göremedim. sanırım p.tesi görebilecegim. ama doktorum herseyin istediğim gibi olduğu başarılı bir ameliyat geçirdiğimi söyledi, bu yüzden içim rahat:) seni çok öpüyorum canım. senin de herseyin cok güzel olacak inşallah

bundan sonra herşey güzel olacak Allahın izniyle.. biran öncede drenlernden kurtulursun umarım gerçekten onların çıkması büyük rahatlık :))) herşey gönlünce olsun..

Korkun olmasın arkadaşım, benim doktorum diye söylemiyorum,eminim herşey iyi gececek.Eğer ihtiyaç duyarsan unutma yanında olurum

Aman herşeyi mutlaka dr Ercan beye sor boyut, şekil, karnındaki izin uzunluğunu, sonradan sıkıntı yaşama.Seni öpüyorum unutmadan OGLTKN ninki benden güzel oldu ama inan hiç kıskanmadım şöyle bir üsten gördüm memelerini süperler darısı başına.

Herkese merhaba
aranıza yeni katıldım. bende ameliyat olmak istiyorum.henüz araştırıyorum. benim gibi henüz karar vermemiş olanlara yardımcı olmak için bir liste oluşturulmasını istiyorum.(ya da bende oluşturabilirim.) 750 sayfayı okumak çok zor. bir çok sayfayı okudum tabiki...
bu listeyi ara ara sayfalara yapıştırsak ne güzel olur. kim ne zaman hangi dr ameliyat olmuş, ücreti ne kadar,memnun mu, hangi ölçüden hangisine dönüşmüş gibi..ne dersiniz?

ogltkn
Gecmis olsun diyorum, memnun olmana cok sevindim, insallah hemen iyilesir, ayaga kalkarsin.
Jelesec ten de Allah razi olsun, herkese yardim ediyor, altin kalpli biri.
Darisi benim basima insallah.

bundan sonra herşey güzel olacak Allahın izniyle.. biran öncede drenlernden kurtulursun umarım gerçekten onların çıkması büyük rahatlık :))) herşey gönlünce olsun..

zerdalim çok teşekkür ederim. aml. olan herkesin herşey gönlünce olur umarım. sen iyisin anladığım kadarıyla. maşallah diyelim yine de

ogltkn
Gecmis olsun diyorum, memnun olmana cok sevindim, insallah hemen iyilesir, ayaga kalkarsin.
edber,
ayaktayım bile :) tek sıkıntım drenlerim. neyseki bugün dünkünün yarısı kadar sızıntım var. ancak ercan beyin abd ye gitmesi yüzünden p.tesi kurtulacağım onlardan. senin de az kaldı. darısı başına:) ama ercan bey'den yana için rahat olsun. hem cok güven veren, ilgili, hem de çok titiz bir hekim.umarım herşey gönlünce olur.

OGLTKN ninki benden güzel oldu ama inan hiç kıskanmadım şöyle bir üsten gördüm memelerini süperler darısı başına.

kuşumm, ben seninkileri sen benimkileri begeniyosun :) naapsak acaba:))
canım jelesecimm, yüzyüze söyledim ama burdan da yazmak istedim. gösterdigin yardım ve destek (gerçi sadece bana özel bir tavır değil bu, forumdaki tüm arkadaşlarımıza aynı samimiyetle yaklaştın, ne mutlu ki bilgini tecrübeni olduğu gibi paylaştın) aml.da yanımda oldun.başımda bekledin. sana melek kelimesinden başka daha anlamlı bir kelime bulamıyorum. allah senden bin kere razı olsun. ben bu forumda gerçek bir dost bulduğumu düşünüyorum. iyiki seni ve sayende de ercan beyi tanıdım. iyiki girdin hayatıma:))

Güzel dileklerin icin tesekkür ederim. Böyle cabucak iyilestiginizi duymak ne güzel.
Bana moral oluyor. İyi ki jelesec le forum sayesinde tanistik, Ercan beye gitmemize araci oldu.
Bizim icin bir sans dogru doktoru bulmus olmak. En zor kismi bu isin dogru doktora karar vermek bence.
Bana güven duygusu verdi Ercan bey, bundan sonra bir aksilik olmazsa bende bir ay sonra gecti bitti diye yazicam foruma.

Canım ne güzel kelimeler bunlar utandımİnan bu önemli gününde yanında olmak sana destek olmak istedigim, bir şeydi.Seninde söyledigin gibi canım, tecrübemi yaşadıklarımı tek kelime abartmadan paylaşmak tek derdimdi..... Bunu da yaptım şükürler olsun,ben sanal alemde dostluk, kurulu çağına inanmazdım ama oluyormuş seninle yaşadımAllah razı olsun demen yeterli benim için, canım ama yemek sözünü de unutma.... Bak şimdi sana nazar yapacagım bir sürü

EDBEER cim senden de Allah razı olsun, ne güzel sizlere yardım edebildiysem,ne mutlu bana. Doktor konusun da ben çok zorlanmıştım, senin de dediğin gibi en zoru doktor seçimi:44: Arkadaşım her şey istediğin gibi olur inşallah

Arkadasım, güzel nazar boncuklarına cook tsk ederim. Allah herkesin gönlüne göre versin inş. Cok öptm seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…