Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Göğüs küçültme ameliyatımın bugün 16. günü. Normal hayatıma döndüm fakat zaman zaman bıçak saplanır gibi sancılarım oluyor. Adet dönemimin yaklaşmasının da etkisi vardır eminim. İzlerim çok moralimi bozuyor Keşke hemen geçse diyorum. Hala sırt üstü yatıyorum. Yüz üstü yatmaya resmen hasret kaldım, normalde sırt üstü yatmam bile çünkü.
Bu Ameliyatın tek kötü yanı dikiş izlerinin bu çağda olmamıza rağmen hala estetik atılamaması, yanı silikon takılınca izler hiç belli olmuyor da nedense bu ameliyatta fazla fazla belli oluyor. Fark ne acaba bu ameliyatı da belirgin olmadan yapamıyolar mı ki.. Doktorum henüz öle bir teknik yok diyor tabi ki, ama olmalı artık sonuçta silikon için varsa küçültme içinde olmalı. Ameliyat olan herkese çok geçmiş olsun..

Çook geçmiş olsun arkadaşım :) şimdi işin kaymağında sıra :) bol bol dinlen, bir haftaya normal hayatına dönersin ama sakın ağırlık kaldırma rahat 2 hafta boyunca. İzler için farklı bi krem önermiş anladığım kadarıyla ismi ile ilgili bir şey söyler ise paylaşırsan çok sevinirim. Bende izler için etkili bir krem arayışındayım. Bana scarex jel yazdı ben tutmadım ama deniyorum şimdilik ...

birde i tekniğiyle ilgili bir resim paylaşılmış sanırım ama bakmadım bile morelim bozulur diye bahsettiğiniz potluk nasıl bişi nasıl olursa dikkat etmeliyim bilgisi tecrübesi olan bnmle paylaşabilir mi acaba

çok sağol arkadaşım en zor kısmını atlattık sanırım bazen hala inanamıyorum :)) izler için krem vericekmisiniz diye sordum oda evet yurt dışından getirticem ben dedi Türkiye de yokmuş ilacın ismini söylemedi ama verirse onu tekrar paylaşırım burada

birde i tekniğiyle ilgili bir resim paylaşılmış sanırım ama bakmadım bile morelim bozulur diye bahsettiğiniz potluk nasıl bişi nasıl olursa dikkat etmeliyim bilgisi tecrübesi olan bnmle paylaşabilir mi acaba

Moralini bozma her İ tekniginde potluk olmuyor, benimde İ potluk hic yoktu izlerde nerdeyse sıfırlandı arkadaşım,sendede olmadan yapılmış olabilir doktorun teknigiyle ilgili meme altında büzülmelere potluk deniliyor

Selam kesinlikle sana katılıyorum keşke hic iz olmadan olsa, ama inan eskiden cok daha kötü oluyormuş bu işlemler, şimdi bayağı gelişti 3 4 ay sonra nerdeyse hiç belli olmuyor izler.Silikondada izler meme başında oluyor

az önce baktım aynaya ve bence bende potluk var doktorum zaten olacak demişti ama ben böle bişi olduğunu tahmin etmedim çok kötü görünüyor yaa geçecek dedi ama bilmiyoorum korktum resmen yaa ((

Aslında contractubex çok iyi bir krem ciddi geçiriyor izleri. Ama nedense bu sefer scarex jel yazdı bana. Benim 2. ameliyatım bu sırada revizyon yani düzeltme yaptık.
Ben yinede eskiyi kullanıcam. Evet meme başından oluyor ama onların yinede bizimki kadar olmuyor izleri anlamadım ki
Bende araştırıyorum daha etkili bi krem ne olabilir diye?

az önce baktım aynaya ve bence bende potluk var doktorum zaten olacak demişti ama ben böle bişi olduğunu tahmin etmedim çok kötü görünüyor yaa geçecek dedi ama bilmiyoorum korktum resmen yaa ((

Selam, potluklar 3 aya kayboluyor canını sıkma derim, hiç belli bile olmuyor..

canım bakma şimdi cok yenisin ve moralini bozma geciyor onlar burdaki arkadaşlar yazıyordu

canım bakma şimdi cok yenisin ve moralini bozma geciyor onlar burdaki arkadaşlar yazıyordu

birdaha bakmıcam zaten baya bi iyileşsin öle bakıcam öle birden görünce kötü oldum ne bilim aslında biliyorum ilk kötü görünüyor zamanla iyi olacak ama insanız işte sonuçta :/

birdaha bakmıcam zaten baya bi iyileşsin öle bakıcam öle birden görünce kötü oldum ne bilim aslında biliyorum ilk kötü görünüyor zamanla iyi olacak ama insanız işte sonuçta :/

Hepsi gecer ve cok memnun olursun işallah canım,seni cok iyi anlıyorum 1 ay sonra daha iyi görünecek merak etme

Göğüs ucunun sanırım biraz daha fazla büzülerek dikilmesi gerekiyormuş. Dün doktora gittim benimki çok büzümüş gibime geldim zaten açma yapıyor çok yapmaması için o şekilde yaptğını söyledi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…