Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Canım, tabiki kilo verdikten sonra ameliyat olman daha mantıklı bence de. Doktorun vardır bi bildiği, üzülme sen, geç olsun güç olmasın. Fiyat falan verdi mi peki sana?? Şu kadara yaparım falan diye.
Hem 5 kilo nedir ki... Sen bana takıl, ben verdirtirim sana 5 kiloyu bir ayda, hatta bir kaç ayda 15 bile olur :KK34: Ondan sonra güzelce olursun ameliyatını.

saol canım teşekkür ederim.ben 3 doktora gittim 2 si denizlide 1 özel 4000 dedi.devlet hastanesi 1500 dedi hemen yapalım dediler içim rahat etmedi izmir'e gittim rahatladım biraz 5 kilo ver dedi diyet yapıyorum oda 3000 civarı bi kısmınıda devlet karşılayacak dedi. kısacası böyle şuan kilo vermem lazım.evet yardımcı olursan çok sevinirim.

saol canım teşekkür ederim.ben 3 doktora gittim 2 si denizlide 1 özel 4000 dedi.devlet hastanesi 1500 dedi hemen yapalım dediler içim rahat etmedi izmir'e gittim rahatladım biraz 5 kilo ver dedi diyet yapıyorum oda 3000 civarı bi kısmınıda devlet karşılayacak dedi. kısacası böyle şuan kilo vermem lazım.evet yardımcı olursan çok sevinirim.

Selam arkadaşım umarım kendin icin dogru doktoru bulursun, kg verip ameliyat olman daha ,iyi takıl desendesene kesin verirsin

Selam arkadaşım umarım kendin icin dogru doktoru bulursun, kg verip ameliyat olman daha ,iyi takıl desendesene kesin verirsin

saol arkadaşım doğru doktoru bulduğuma eminim.amaliyatın I şeklinde olacak kolay fazla büyük deil dedi.bide tanınmış ii bi doktor.sadece kilo vermem lazım.desenden kilomu verdi?

saol arkadaşım doğru doktoru bulduğuma eminim.amaliyatın I şeklinde olacak kolay fazla büyük deil dedi.bide tanınmış ii bi doktor.sadece kilo vermem lazım.desenden kilomu verdi?

İşallah cok başarılı ameliyat gecirir ve sonucundan cok memnun kalırsın canım.Desendesen arkadaşım yanılmıyorsam 20 kg verdi maşallah

zerdalimmmmmm

hoşgeldin geçmiş olsun.dört gözle seni bekliyordum.

canım bnm sağol :)) iyiyim çok şükür atlattım doktorum son zamanların en güzel ama en zor ameliyatını geçirdin dedi bnm kitle vardı o biraz zorlamış 80 D den 80 B ye düştüm daha aynadan bakmadım doktorum çok beğeneceksin bir aya kadar dedi 6 aya kadarda asıl şeklini alacak dedi öyle şimdilik gene ayrıntılaarı yazarımm şimdi pek bakamıyorumda

Keyifler iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlar nasılsınız.DESENDESEN veOGLTKN ACIK GÖRÜNÜYORSUNUZ öpüyorum sizleri

canım, ben de öpüyorum seni.

Canım nasılsın? öyle eski mesajları okuyordum. Ben de seni çoook öpüyorum hayatım.

OGLTKN sana da selamlar arkadaşım, N'ber?

selam adaşım :)
biraz forum biraz iş modundayım..

Selam sevgili ogltkn.Nasılsın? Umarım keyifler yerindedir.Evet doğru söylüyorsun.Ameliyatlarımızı olsak , bitse de sorunsuzca sürecimizi tamamlasak,forumda da doğru abartısız tecrübelerimizi paylaşsak.:) İnan bende sabırsızlanıyorum açıkçası.Tarih martın ilk haftası olabilir.Ama net değil canım haberleşiriz. Bu arada unutmadan korkunç bir resim koydun galiba herkes sil demiş.Aman ben görmeyeyim ameliyat öncesi.Sevgiler..
serapçım, iyiyim canım, keyifler yerinde çok şükür :) tarihle ilgili haberleşiriz...
foto ? evet korkunçtu :)
çok öpüyorum canım...

bu arada herkese tüm dualarının kabul olduğu hayırlı kandiller diliyorum.

canım bnm sağol :)) iyiyim çok şükür atlattım doktorum son zamanların en güzel ama en zor ameliyatını geçirdin dedi bnm kitle vardı o biraz zorlamış 80 D den 80 B ye düştüm daha aynadan bakmadım doktorum çok beğeneceksin bir aya kadar dedi 6 aya kadarda asıl şeklini alacak dedi öyle şimdilik gene ayrıntılaarı yazarımm şimdi pek bakamıyorumda

Zerdalim cok gecmiş olsun,en kısa zamanda iyileşirsin işallah haberdar et durumunla ilgili bizi

geçmiş olsun canım darısı benim başıma.1 şubatta geldim hastaneye.görüştüm doktorla.kilo ver en az 5 kilo dedi sonra yapalım dedi.çok büyük olmadığı için kolay olur I şeklinde yapıcam dedi.bende rejime başladım.fiyatıda uygun verdi.doktoruda beğendim içim rahatladı.eşimde iyiki gelmişiz buraya dedi. bakalım inşallah en kısa sürede zayıflarım.aklım hep sendeydi hastanedeyken ama tabi bilemediğim için gelemedim ziyaretine.çok geçmiş olsun biraz iiyileş tam ayrıntısına kadar anlatırsın artık.

Çok geçmiş olsun. Nihayet aml. stresini de atlatmış oldun. Bol bol dinlen. Hatta biraz naz yap. Evet dikişler başlangıçta kötü görünüyor. Ama çok çabuk iyileşiyor. 1 ay sonra hiç bir sıkıntın kalmaz. Biraz sabır...

Bu arada bütün arkadaşların kandillerini kutluyorum.

geçmiş olsun canım darısı benim başıma.1 şubatta geldim hastaneye.görüştüm doktorla.kilo ver en az 5 kilo dedi sonra yapalım dedi.çok büyük olmadığı için kolay olur I şeklinde yapıcam dedi.bende rejime başladım.fiyatıda uygun verdi.doktoruda beğendim içim rahatladı.eşimde iyiki gelmişiz buraya dedi. bakalım inşallah en kısa sürede zayıflarım.aklım hep sendeydi hastanedeyken ama tabi bilemediğim için gelemedim ziyaretine.çok geçmiş olsun biraz iiyileş tam ayrıntısına kadar anlatırsın artık.

amin canım inş sende biran önce olursun doktoru beğenmene sevindm sağolsun benimlede çok ilgilendi herşeyin çok güzel olacağını söyledi bekliyorum bakalım ne zaman cesaret edebilirsem bakacan aynayaa :))

Çok geçmiş olsun. Nihayet aml. stresini de atlatmış oldun. Bol bol dinlen. Hatta biraz naz yap. Evet dikişler başlangıçta kötü görünüyor. Ama çok çabuk iyileşiyor. 1 ay sonra hiç bir sıkıntın kalmaz. Biraz sabır...

Bu arada bütün arkadaşların kandillerini kutluyorum.

çok sağol canım darısı olmayanların başına şimmdilik dinleniyorum zaten ama pek yatmayı sevmiyorıum annemde kızıyor :)) inşş bir ay sonra herşey yoluna girer

Selam elifidil.Bende aynen senin gibi düşünüyorum.Bu ameliyata ihtiyacı olan her kadın bence de yaptırmalı.Kesinlikle senin de dediğin gibi doktor seçimi çok önemli.Adı üstünde estetik oluyoruz.İnşallah senin de potlukların en kısa zamanda tamamen geçer ve mutlu olursun. İzsiz bir ameliyat biraz zor,ama potluksuz mümkün sanırım.Sana da sevgiler.

selam serapcığım.inşallah canım geçer.senin ameliyatın da başarılı olur zaten doktorunu bulmuşsun,güveniyorsun en büyük yükü atlatmışsın sıra da ameliyatın kalmış inş. o da iyi olacak.ayrıca hayırlı kandiller ....bu gecenin nuru,duaları ameliyat olacaklara gelsin,allah kolaylıklar versin...

selam serapcığım.inşallah canım geçer.senin ameliyatın da başarılı olur zaten doktorunu bulmuşsun,güveniyorsun en büyük yükü atlatmışsın sıra da ameliyatın kalmış inş. o da iyi olacak.ayrıca hayırlı kandiller ....bu gecenin nuru,duaları ameliyat olacaklara gelsin,allah kolaylıklar versin...

Amiiiinnnn, inşallah. Allah dualarımızı kabul etsin.

merhaba arkadaşlar zaman bulunca hemen ayrıntılardan bahsedeyim dedim :)))
herşey ameliyata girene kadarmış :) insan heyecanlanıyor tabii herkes etrafında dönüyor ben artık bayıltsalar allahım diyorum ve derken bi bakmışım ayılmaya çalışıyorum ilk uyandığımda çok üşüdüğümü hatrlıyorum ve biraz yanma vardı ama sonra öyle çok ağrılarım olmadı şimdi ise hiç yok diyebilirim benim kitle olduğu için biraz sorunlu olmuş ama sonuç güzel dedi doktorum şimdi bile çok güzel görünüyor ama daha da hoşuna gidecek hale gelecek dedii bende bekliyorum o günleri bir hafta sonra kontrollerim var izler içinde yurtdışından kendi ilaç getirtecekmiş onu kullanacakmışım patoloji sonuçlarımda önemli onları bekliyorum ona göre tekrar bi kitle oluşur mu oluşmazmı onları konuşucaz dedi çok fazla yatmamamı hareket etmemi söyledi göğsümün altında hafif bi şişlik var ama o zamanla gececekmiş göğsün asıl yerine oturacak dedi onun içinde zaman gerekmiş şimdi dinlenmeye çalışıyorum umarım bundan sonraki süreçte yolunda gider yine herhangi bir sorunuz oolursa cevaplarım...

X