Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

benim 5.günüm bugün bitiyor ilk 105-110 du şimdi sutyen aldım takmam gerekiyormuş 90 ı doldurmadı 85 olması lazım ama şuan bile görüntü mükemmel gizli dikiş var sadece çok kötü gözükmüyormuş ben bakmadım ama annem dedi . Bence doktor un büyük önemi var

İnan annen dogru söylüyordur, benim de ilk hafta dikişim oldugu halde cok iyi gözüküyormuş bende korkudan bakmamıştım eşimle kız kardeşim söylemişti.1aylık ken izim incecik sac teli gibiydi ben bugday tenliyim sigarada kullanıyorum, ve senin dedigine katılıyorum kesinlikle doktorun büyük önemi var.Bu arada nasılsın agrın sızın yoktur işallah

benim 5.günüm bugün bitiyor ilk 105-110 du şimdi sutyen aldım takmam gerekiyormuş 90 ı doldurmadı 85 olması lazım ama şuan bile görüntü mükemmel gizli dikiş var sadece çok kötü gözükmüyormuş ben bakmadım ama annem dedi . Bence doktor un büyük önemi var

doktorum kimdi nerde oldun amaliyatı?sakıncası yoksa söyleyebilirmisin

["QUOTE=maatra;22936957]çok mu kilolusun ben 80 kiloydum geçen yıl ilk muayenem olmuştum o zaman 68 kiloydum doktorum kilo almışsın istersen zayıfla öyle yapalım demiişti ama ilk ameliyat olup sonra zayıflamak istersen ona göre de yapabilirim dedi ve kilo vereceğimi hesaplayarak yaptı hiçte bir sorun yok bugün 5.günüm bitti ve gayet güzel oldular

80 kiloyum en az 5 kilo ver öyle yapalım dedi doktor.kilo veririsen yağlar eriyo göğüste eriyo bozulur dedi.bende tamam dedim.zaten zayıflayacaktım artık biranönce zayıflamalıyım.canım sen nerde oldun amaliyatını göğüslerin kaç bendedi.?[/QUOTE]

yok onu ayarlayabiliyor doktorlar ne kada kilo vereceksen ona göre . Ben Antalya da Ömer Özkan a ameliyat oldum bugün 5.gün bitiyor gayet de güzel küçük ve dik oldu

İnan annen dogru söylüyordur, benim de ilk hafta dikişim oldugu halde cok iyi gözüküyormuş bende korkudan bakmamıştım eşimle kız kardeşim söylemişti.1aylık ken izim incecik sac teli gibiydi ben bugday tenliyim sigarada kullanıyorum, ve senin dedigine katılıyorum kesinlikle doktorun büyük önemi var.Bu arada nasılsın agrın sızın yoktur işallah

Ben beyaz tenliyim o yüzden şanslıyım sanırım ters t de olmadı benim nasıl yapmış anlamadık ama sadece göğüs altında dikiş var bide uç kısmında yuvarlar uca doğru çıkan bir düz çizgi falan yok yani :) hiç ağrım sızım yok inş olmazda sadece kaşıntı var biraz :)

Ben beyaz tenliyim o yüzden şanslıyım sanırım ters t de olmadı benim nasıl yapmış anlamadık ama sadece göğüs altında dikiş var bide uç kısmında yuvarlar uca doğru çıkan bir düz çizgi falan yok yani :) hiç ağrım sızım yok inş olmazda sadece kaşıntı var biraz :)

senin doktorun başarılı bir doktor egitimi ödülleri var yenilikleri takip etmesi de artı canım şanslısın MAŞALLAH

Bu foto yu iyi ki daha önce görmemişim. Aml. öncesinde insanı vesveseye sürükler valla... Senin doktorun hangi tekniği uyguluyor.?

Flz, biliyorsun henüz ameliyat olmadım, sayılı günler kaldı :) benim doktorum lolilop tekniğini uygulayacağını, ancak potluk bırakmayacağını söylüyor.

slm, baktım tesekkur ederim bayağı bir resim inceledim. bir iki doktorun dışında çok kötü yapılmış memeler gördüm. kafam karıştı. cayacak gibi oluyorum. siz memnun musunuz?

munamuna, ben bu ayın sonuna doğru ameliyat oluyorum canım. nette gördüğün örnekler (özellk. yabancı sitelerdekiler) kafanı karıştırmasın, önemli olan senin ne istediğini bilmen, ve doktorunun buna olur verip vermemesi. Doğru doktoru bulduktan sonra sonuçlarının yüz güldüreceğinden eminim ben.

Son düzenleme:
Flz, biliyorsun henüz ameliyat olmadım, sayılı günler kaldı :) benim doktorum lolilop tekniğini uygulayacağını, ancak potluk bırakmayacağını söylüyor.

Günaydın Canım... Senin henüz aml. olmadığını biliyordum, sadece kullanılacak tekniği bilmiyordum. Görüştüğüm iki cerrah da bana ters T olacağını söylemişti. Büyüklüğünden dolayı...Biraz tuhaf gelecek ama ben aml. öncesinde internette foto araştırması yapmadım.Bir tek bile. Arkadaşlarımın tecrübelerinden yararlandım.
Yanılmıyorsam senin doktorun Jelesec'in doktoruyla aynıydı değil mi? ve O çok memnun. İnşallah sen de çok memnun kalırsın...Sevgiler...

Günaydın Canım... Senin henüz aml. olmadığını biliyordum, sadece kullanılacak tekniği bilmiyordum. Görüştüğüm iki cerrah da bana ters T olacağını söylemişti. Büyüklüğünden dolayı...Biraz tuhaf gelecek ama ben aml. öncesinde internette foto araştırması yapmadım.Bir tek bile. Arkadaşlarımın tecrübelerinden yararlandım.
Yanılmıyorsam senin doktorun Jelesec'in doktoruyla aynıydı değil mi? ve O çok memnun. İnşallah sen de çok memnun kalırsın...Sevgiler...

evet canım, Jelesec'in doktoru..dediğin gibi o sonucundan çok memnun...dürüstçe söylemek gerekirse, ben de onu ameliyat sonrası çok yakın evrede (sanırım 1. ayını yeni doldurmuştu ) gördüğümdeki sonuçtan çok ama çok etkilemiştim..inşallah canım, tek dileğim, aynı sonucu elde etmek...
inşallah herkes sonucundan memnun olduğu ameliyatlar geçirir...öpüyorum..

Göğüs küçültme ameliyatımın bugün 15. günündeyim. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var.
İlk göğüs küçültme ameliyatımda doktorum Serhat Tuncer CONTRACTUBEX JEL önermişti çok memnun kalmıştım.
Şimdi ki revizyon yani düzeltme ameliyatıydı. Bu sefer de izler için SCAREX JEL önerdi. Bu kremin formülünü pek tutmadım açıkçası, kendisi olmadığı içinde soramıyorum.
En çok hangi kremden memnun kaldınız bu ikisi arasında? veya daha iyi olan bir krem önerirseniz çok sevinirim.: :44:

X