Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Selam gecmiş olsun revizyon niye oldunuz sorun neydi. özelden yazarım ne kullandıgımı ama doktorunuza sorun kimi doktor CONTRACTUBEX JEL memeye sürülmez ucunu cürütür derken kimi doktor veriyor .Ben kullandıgım üründen memnunum

Öncelikle çok teşekkür ederim özelden mesajınızı aldm fakat cvp hakkım yok nedense. CONTRACTUBEX JEL'i ilk ameliyatımda aylarca kullandım asla öyle bir etkiyle karşılaşmadım. Kullananlardan da biliyorum, bence o çürütme işi biraz efsane olabilir. Sizin önerdğiniz ürünü nerden temin edebilriim peki? etkili bir şeye benziyor.
Tekrar ameliyat olma sebebim, 3 yılın sonunda göğüs yuvarlaklarım yanı kahverengi olan kısımlar büyüdü genişledi üçgen bikini alırken fln hep gözüküyodu düzelttik. Şimdide sanırım asimetride sorun var biri biraz daha büyük oldu kahverengisi yani (

Anladım tekrar gecmiş olsun evet gercekten cok etkili bende bu kadarını beklemiyordum ama her eczanede yok,büyük eczanelerde bulabilirsin diger kremle ilgili bana bir arkadaş telde söylemişti doktorunun önermedigini, kişiden kişiye degişiyor olabilir

maatra teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.ben özel mesaj atacak statüye gelmemişim henüz onun için burdan kabul et artık.sütyen alırken benim yerimede dantelli yarımlardan al bi tane.hep haylim onlardan takabilmek.darısı başıma.sanada acil şifalar diliyorum

Rica ederim :) bakalım zaman bi geçsin içimde kalmıştır renkli renkli alıcam hep teşekkür ederim darısı başına

Çok geçmiş olsun, kendine iyi bak:) Bak gördünmü geldi geçti, bundan sonrası da iyi olacak, biraz yan yatmaya başladığında daha da rahat ediceksin,
sevgiler

Merhaba, verdiğiniz bilgi için teşekkürler. Siz ameliyat oldunuz mu acaba?? Olduysanız, kaç bedenden kaç bedene indi, devlette mi oldunuz, neler yaşadınız, paylaşır mısınız??

Ben ameliyat konusunda doktora yapmış gibiyim Sezeryan dışında iki ameliyat daha oldum. İnan bana korkulacak hiç bişi yok. İnşallah sonuçları yüzümüzü güldürür, ameliyat gelip geçicek. Hepimiz için duacıyım.

Çok geçmiş olsun kızlar:)) Hayırlısıyla ameliyatı atlattınız, inşallah iyileşme süreciniz de çok güzel geçer. Darısı bizim başımıza

Keyifler iyimi yeni ameliyat olan arkadaşlar nasılsınız.DESENDESEN veOGLTKN ACIK GÖRÜNÜYORSUNUZ öpüyorum sizleri

Canım, tabiki kilo verdikten sonra ameliyat olman daha mantıklı bence de. Doktorun vardır bi bildiği, üzülme sen, geç olsun güç olmasın. Fiyat falan verdi mi peki sana?? Şu kadara yaparım falan diye.
Hem 5 kilo nedir ki... Sen bana takıl, ben verdirtirim sana 5 kiloyu bir ayda, hatta bir kaç ayda 15 bile olur Ondan sonra güzelce olursun ameliyatını.

Forumdaki tüm arkadaşlara başta hayırlı kandiller dilerim.Tekrar ameliyat olmuş arkadaşlara geçmiş olsun.Ameliyat tarihi almış olanlara da hayırlı olsun.Bu arada forumdaki tatsızlık ve yanlış anlaşılma son bulmuş çok sevindim.

Selam sevgili Jelesec.Tüm iyi niyetinle bizlere dua et.Biz ameliyat olacaklarında sıkıntısız süreci senin gibi bir ayda bitsin inşallah.Sevgiler.

Selam elifidil.Bende aynen senin gibi düşünüyorum.Bu ameliyata ihtiyacı olan her kadın bence de yaptırmalı.Kesinlikle senin de dediğin gibi doktor seçimi çok önemli.Adı üstünde estetik oluyoruz.İnşallah senin de potlukların en kısa zamanda tamamen geçer ve mutlu olursun. İzsiz bir ameliyat biraz zor,ama potluksuz mümkün sanırım.Sana da sevgiler.

Son düzenleme:

Selam sevgili ogltkn.Nasılsın? Umarım keyifler yerindedir.Evet doğru söylüyorsun.Ameliyatlarımızı olsak , bitse de sorunsuzca sürecimizi tamamlasak,forumda da doğru abartısız tecrübelerimizi paylaşsak.:) İnan bende sabırsızlanıyorum açıkçası.Tarih martın ilk haftası olabilir.Ama net değil canım haberleşiriz. Bu arada unutmadan korkunç bir resim koydun galiba herkes sil demiş.Aman ben görmeyeyim ameliyat öncesi.Sevgiler..

Selam sevgili ogltkn.Nasılsın? Umarım keyifler yerindedir.Evet doğru söylüyorsun.Ameliyatlarımızı olsak , bitse de sorunsuzca sürecimizi tamamlasak,forumda da doğru abartısız tecrübelerimizi paylaşsak.:) İnan bende sabırsızlanıyorum açıkçası.Tarih martın ilk haftası olabilir.Ama net değil canım haberleşiriz. Bu arada unutmadan korkunç bir resim koydun galiba herkes sil demiş.Aman ben görmeyeyim ameliyat öncesi.Sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…