Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Maşallah elifidil.Altmış iki gün olmuş bile. İyi olmana gerçekten çok sevindim.Dikiş izlerin nasıl,geçti mi? Potlukların da baya azalmıştır,iki ay olmuş.Daha önceki paylaşımlardan hatırlıyorum günden güne azalıyordu.Sıkıntılı dönemi bitirdin.Gerisi kolay.Sevgiler..[/QUOTE]
sağol serapcığım.darısı başına diyelim.canım iyiyim ben,gerçekten ameliyat olduğuma çok memnunum çünkü kendime özgüvenim geldi.bu ameliyatın gereksiz olmadığını düşünüyorum ve her kadın ihtiyacı varsa bu ameliyatı ya da diğer estetik ameliyatları olmalı bence.ama iyi doktor seçimini de dikkat etmeli ki estetik oluyorum derken büsbütün psikolojisini bozmasın değil mi???

potluklarım azalmakla birlikte hala varlar,3.ayımı bekliyorum tamamen geçmesi için.sıkıntılı dönem bence ameliyat sonrası başlıyor çünkü bu operasyon bildiğin gibi 2-3 saat sürüyor ama iyileşmesi 6 ay hatta 1 yılı buluyor diyorlar.ama benim doktorum 3 ayda göğüs şeklini alacak dedi yani kısaca benim 1 ayım daha var :) :)

SANA DA SIKINTISIZ BİR AMELİYAT VE MUHTEŞEM GÖĞÜSLERİN (hatta mümkünse potluksuz ve izsiz ) OLMASINI temenni ederim....

Arkadaşlar ameliyatla ilgili resim arıyordum. nasıl bişey olacak iz miz falan...ameliyat olan arkadaşlar aşağıdaki linke tıklar mısınız sanki iz yok. gercekten böylemi oluyor?
lütfen yardımcı olun. sevgiler.

xxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:

arkadaşım selam hangisini söylüyorsun iz var baktıklarımda

Keyifler iyidir umarım.Sevgili Jelesec,ogltkn,jujuu nasılsınız forumda yoksunuz pek.. Jelesec sürecini uzun zamandır paylaşmıyorsun,umarım her şey iyidir.Sevgiler..

selam serapçım,
benim keyfim yerinde çok şükür...beklemedeyim :)
hal böyle olunca da yazacak bişi yok...sonrasında inşallah bol bol paylaşımlarımız olacak...inşalah güzel şeyler yazacağız..
senin tarihi öne çekme gibi bi niyetin vardı? ne yaptın ?

bu arada ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun, ameliyat günü alanlara da hayırlı olsun demek isterim...umarım hepimiz dileğimiz görüntüye kavuşuruz. yazmasamda hergün girip okuyorum, olanlara olacaklara hep dualarımı gönderiyorum....herkesi sevgiyle kucaklıyorum..
hoşçakalın..

munamuna,
burası nazım çerkeşin sitesi (benim k.validemin meme küçültme ameliyatını nazım bey yapmıştı) ve burada birkaç foto var sadece...eğer yabancı sitelerde araştırma yaparsan daha çok örnek görme şansın olur. google 'da görsel olarak "breast reduction" yada "breast reduction scars" diye aratırsan çok daha farklı iz görüntülerine ulaşabilirsin.

filizcim, seni online görmüşken bi selam vermeden çıkmak istemedim. Herşeyin yolunda gittiğini yazmışsın, senin adına çok sevindim. Atlattın sayılır artık. Darısı olacakların başına..öpüyorum...

Keyifler iyidir umarım.Sevgili Jelesec,ogltkn,jujuu nasılsınız forumda yoksunuz pek.. Jelesec sürecini uzun zamandır paylaşmıyorsun,umarım her şey iyidir.Sevgiler..

Selam serapcım benimde keyfim yerinde, tatil yeri aramakla gecti günlerim şükür yer ayırttım rahatladım. Canım benim sürecim mürecim kalmadı 1 ay da bitti ne paylaşayım herşey maşallah iyi .Ben sizlerin paylaşımlarını bekliyorum ve diger ameliyat olmuş veya olucak arkadaşların haberlerini bekliyorum.Seni öpüyorum canım

Arkadaşım aml. sonrası erken dönemde dikişler kırmızı ya da pembe oluyor. Ortalama 6 ay sonrasında dikişler soluyor nerdeyse görünmez oluyor. Yalnız cilt yapısına göre değişebiliyor. Bazı ciltlerde izler daha belirgin olabiliyor. Ayrıca açık ve beyaz tenlilerde daha iyi soluyormuş. Dikişlerin sorunsuz iyileşmesinde sigara kullanmamak çok önemli bir avantaj sağlıyor. Diyabet ise istenmeyen bir durum...

Merhaba canım. Evet her şey yolunda.Memelerimden de çok memnunum. Yeni aml. olan ve olacak olan herkesin başına diyorum. Tek sıkıntım ofisteki yoğun iş temposu... Öpüyorum.

sağol serapcığım.darısı başına diyelim.canım iyiyim ben,gerçekten ameliyat olduğuma çok memnunum çünkü kendime özgüvenim geldi.bu ameliyatın gereksiz olmadığını düşünüyorum ve her kadın ihtiyacı varsa bu ameliyatı ya da diğer estetik ameliyatları olmalı bence.ama iyi doktor seçimini de dikkat etmeli ki estetik oluyorum derken büsbütün psikolojisini bozmasın değil mi???

potluklarım azalmakla birlikte hala varlar,3.ayımı bekliyorum tamamen geçmesi için.sıkıntılı dönem bence ameliyat sonrası başlıyor çünkü bu operasyon bildiğin gibi 2-3 saat sürüyor ama iyileşmesi 6 ay hatta 1 yılı buluyor diyorlar.ama benim doktorum 3 ayda göğüs şeklini alacak dedi yani kısaca benim 1 ayım daha var :) :)

SANA DA SIKINTISIZ BİR AMELİYAT VE MUHTEŞEM GÖĞÜSLERİN (hatta mümkünse potluksuz ve izsiz ) OLMASINI temenni ederim....[/QUOTE]

Arkadaşlar potluk nedir?

Arkadaşlar potluk nedir?[/QUOTE]

potluk: i tekniği uygulayan hekimlerin memenin altında büzüştürüp diktiği daha sonra geçmesi beklenen dikiş tekniği

inan eskileri okumak cok önemli keşke önceden de okuyabilseydin ameliyat öncesi de cok faydası olurdu

evet canım ya o zamanlar çok müsait değildim.her yazılanı okusaydım baya faydası olacakmış belki dikişlerim de açılmayacaktı kimbilir...kısmet işte okusaydım iyi olurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…