Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

merhaba arkadaşlar;
yarın sabah bnm yolculuk başlıyorr :)) bakmayın böyle güldüğüme heyecan ve korku dorukta :/ dualarınızı bekliyorum inş güzel sonuçlarla dönerim..

Heyecan ve korku cok normal arkadaşım, uyurken duanı et cok güzel başarılı bir ameliyat olur işallah,güzel haberlerini bekliyoruz

merhaba ameliyat başarılı geçti çok güzel oldular ama şuan ben pek yazamıyorum zorlamamam gerek kollarımı biraz zaman geçsin anlatırım bol bol :KK70: hiç korkulacak bişey yokmuş sadece sırt üstü yatmaya alışık değilim o zorladı. tüm dikişlerimi de içten yaptı hepsi kendisi eriyecekmiş sadece altta ve meme ucnda dikiş var . Ömer Özkan a tekrar tekrar teşekkür borçluyum büyük olduğu iin ucu 35 cm de idi ucu şimdi 20cm oldu
105 110 sutyen kullanırken şimdi 85 oluyor birde hafif şiş :KK70:

geçmiş olsun canım... çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine artık darısı ameliyat olacakların başınaa :)))

merhaba ameliyat başarılı geçti çok güzel oldular ama şuan ben pek yazamıyorum zorlamamam gerek kollarımı biraz zaman geçsin anlatırım bol bol :KK70: hiç korkulacak bişey yokmuş sadece sırt üstü yatmaya alışık değilim o zorladı. tüm dikişlerimi de içten yaptı hepsi kendisi eriyecekmiş sadece altta ve meme ucnda dikiş var . Ömer Özkan a tekrar tekrar teşekkür borçluyum büyük olduğu iin ucu 35 cm de idi ucu şimdi 20cm oldu

Maatra cım cok sevindim yazını okuyunca, oldu bitti . dikişlerini düşünme daha cok yeni cok güzel olacagına eminim ,dinlen yorma kendini tekrar gecmiş olsun.

Göğüs küçültmesi ameliyatı olacak bayan arkadaşlar size bir sır vereyim.

Ameliyat masrafını doktorunuz omuriliğe baskı yapıyor kamburluk ve sıhatlı bedeni taşıyamama gibi bir rapor ile devlet hastanesine yönlendirse sizi 5 kuruş ödemeden devletin onalaklarından faydalanabiliyorsunuz!... Bilginiz olsun.

şimdi amaliyat olan arkadaşların yerinde olmak için neler vermezdim.ben amaliyat acısından falan korkmuyorum bende sadece amaliyata giderken yaşayacaklarım korkutuyor o masaya yatıp uyuyana kadarki an.acil sezeryan amaliyatıyla 7 aylık doğum yaptım o an yaşadıklarımı düşündükçe kalbim çok hızlı atıyor nefes alamıyorum.aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.sakinleştirici falan yaptırırım artık.

şimdi amaliyat olan arkadaşların yerinde olmak için neler vermezdim.ben amaliyat acısından falan korkmuyorum bende sadece amaliyata giderken yaşayacaklarım korkutuyor o masaya yatıp uyuyana kadarki an.acil sezeryan amaliyatıyla 7 aylık doğum yaptım o an yaşadıklarımı düşündükçe kalbim çok hızlı atıyor nefes alamıyorum.aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.sakinleştirici falan yaptırırım artık.

Selam sakinleştirici birşeyler veriyorlar zaten iyi şeyler düşün, bu ameliyatlar inan iyi doktorların ellerinden cıkarsa cok güzel sonuclar veriyor.İyi düşün işallah sende sıkıntısız atlatır aramıza katılırsın

Tamam canım bu gece duada sanada yer ayıracagım.Ay ben heyecandan yatamamıştım.Allah yardımcın olsun 2 sonra güzel gögüslerin olacak öyle düşün

sağolasın canım bende uyuyabileceğimi sanmıyorum ama bakalım :))) herkesin güzel göğüslere kavuşması dileğiyle diyelim ozaman :)))

Selam sakinleştirici birşeyler veriyorlar zaten iyi şeyler düşün, bu ameliyatlar inan iyi doktorların ellerinden cıkarsa cok güzel sonuclar veriyor.İyi düşün işallah sende sıkıntısız atlatır aramıza katılırsın

İnşallah.çok saol.sizlerle konuşmak rahatlatıyor.

Keyifler iyidir umarım.Sevgili Jelesec,ogltkn,jujuu nasılsınız forumda yoksunuz pek.. Jelesec sürecini uzun zamandır paylaşmıyorsun,umarım her şey iyidir.Sevgiler..

Çok geçmiş olsun arkadaşım.İyi bir ameliyat geçirmene çok sevindim.Paylaşımlarını bekliyorum.Ağrın çok mu? İyi dinlenmeler.

Evet haklısın. Eskiler yavaş yavaş forumdan çıkıyor sanırım.Ben de 10 gündür çalışmaya başladım ve foruma pek giremiyorum. Benim 1 ay oldu. Hiç bir sıkıntım yok. Çok minicik bir açıklık vardı o da kapandı çok şükür. Dikişler pembe tabiki şimdilik... Aml. olacak olan hanımlar endişelerini heyacanlarını paylaşıyorlar. Doğal olarak...Aml. olacak arkadaşlara beklentilerini çok iyi belirlemelerini tavsiye ederim. Aml. sonucu doktora ve tekniğine, hastanın meme büyüklüğüne, hastanın cilt yapısına vs. başka etkenlere bağlı olarak değişiyor. Benim memelerim çok büyüktü ve heyet raporum vardı. 2150 gr. alındı. Dikişleri ilk gördüğümde çok kötüydü ve moralim çok bozulmuştu. 1 ayda çok hızlı iyileşti ve şu an pembe çizgi halindeler. Sızlama ve batmalar da kalmadı. Bu arada önemli bir ayrıntı hiç sigara kullanmadım. Zor bir aml değil. Sezeryanla kıyaslarsak daha konforlu diyebilirim. Umarım aml. gönlünüzce olur. Sevgiler...

Çok teşekkürler paylaşımlara devam ettiğin için.Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası paylaşımlar inan bizler için çok önemli.Gelişmelerin çok iyi,dikişlerin rengi zamanla geçer bir de bizler olsak ameliyatımızı rahatlasak.:) Sana da sevgiler.

merhaba arkadaşlar;
yarın sabah bnm yolculuk başlıyorr :)) bakmayın böyle güldüğüme heyecan ve korku dorukta :/ dualarınızı bekliyorum inş güzel sonuçlarla dönerim..

Muhteşem bir ameliyat geçirmeni ve çok iyi bir iyileşme süreci yaşamanı diliyorum.Paylaşımlarını bekliyorum sevgiler.

bugün itibari ile tam 62.gün....
arkama baktım da daha dün gibi hatırlıyorum.
ilk randevu gününde çok heycanlıydım doktorumla konuşurken ne sorması gerekiyor ya da ne sorduğumu bile heycandan konuşamamıştım sonra ameliyat günü yine çok heycanlıydım çünkü hayatımım önemli kararlarından biriydi...sabah kızımı bakıcısına bırakıp vedalaşmıştım gözlerim dolmuştu.neyseki çok şükür güzel bir ameliyat geçirmiştim,

bu süre zarfında ara sıra buraya girerek hem sizleri tanıdım hem de tecrübelerinizden faydalandım.sağolsun kimi arkadaşlar çok aydınlatıcı oldular allah razı olsun<kısaca sizlerden çok faydalandım>

cahilliğimden olsa gerek ilk zamanlar dikiş açılmalarım vardı kendi hatalarımdan dolayı neyseki onlar şu anda tamamen geçtiler.
sıra potluklarımın azalmasında ki onlarda doktoruma göre 3 aya kadar geçecek...inşallah...

şimdi bu güne gelelim ameliyat olduğuma pişman değilim.artık istediğim herşeyi rahatlıkla giyebiliyorum.üstelik 3 kilo zayıfladım (istesem demekki zayıflayacağım yani spor yada rejim yapmadım)

yani kısacası bu ameliyat kendinize yaptığınız en güzel yatırım bence...tabiki bunun için iyi doktoru bulmak şart!

Maşallah elifidil.Altmış iki gün olmuş bile.:nazar: İyi olmana gerçekten çok sevindim.Dikiş izlerin nasıl,geçti mi? Potlukların da baya azalmıştır,iki ay olmuş.Daha önceki paylaşımlardan hatırlıyorum günden güne azalıyordu.Sıkıntılı dönemi bitirdin.Gerisi kolay.Sevgiler..

Çok geçmiş olsun. Aml. iyi geçmesine çok sevindim. Bol bol dinlen..

X