Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ilgin ve bilgin için tşkler zerdalimm ... belirli bir bütçem yok ama çok fazla rakamlar ödeyemem...bana net demiyorum uygun ortalama bir fiyat bilgisi verirmisin ve eğer doktorundan memnunsan süreçle ilgili bilgi de isteirm ...

teşekkür ederim sağolasın, inşallah senin de sorunsuz, sağlıklı geçicek :) bekleme süresi cok zor ama olduktan sonra rahatlıyor insan :)
Meme altındaki dikişlerim beni rahatsız etmiyor, biraz kabarık ve kızarık duruyorlar... yukarıdan aşağıya inenler cabuk iyileşti nerdeyse belli bile değil, ama alttakilerde iç dikişler biraz fazlaymış, bu dikişlerin eriyene kadar uyum süreci 120 güne kadar sürüyormuş... 6 ayın sonda hepsi oturacak diyor doktor, tabi biraz acele ediyorum ama sonra düşünüyorum daha 45 gün olmuş :)
doğrusunu istersen görüntü olarak da rahatsız etmiyor, memenin biri aşağıya hafif indi dikiş onun altında kalıyor....
darısı senin başına canım, inşallah herşey yolunda gidecek...
sevgiler...

Şimdiden geçmiş olsun, o zamana kadar 5 kg. verirsin :) yavaş yavaş...acele etmeden...ben ameliyattan önce 8 kg. verdim :)
yeterki bir yerden başla gerisi geliyor...
sevgiler

Merhaba Ekim, herşeyin yolunda gitmesine sevindim, ben bu işler bitince gece gündüz sütyen takmyacağım :)
cok sıkıldım şu sütyenden :)seviyorum

Özdy selam herşeyin yolunda gitmesine sevindim canım öptüm

Slm Jeselec,

teşekkür ederim canım, senin de herşey yolunda gidiyor nazar değmesin maşallah :)
normal sütyene geçmişsin...ben de artık sütyensiz dolaşmak istiyorum :))) tek sıkıntım 24 saat sütyen takmak...
sevgiler

merhaba geçmiş olsun . Birşey sormak istiyorum sırt üstü yatmak zorundayız sanırım bir süre bu süre çok mu uzun bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba canım, Bir süre sırt üstü yatıyorsun sıkıntılı oluyor evet,
ben 2. haftada yan yatabilmeyi başardım... ama daha öncesinde yastıkla destek alıp yan yatmayı başaranlar var :) ya da 2. haftanın sonunda yan yatabilenler var....
bu kadarcık sıkıntıya katlanıyor insan , inan hepsi göz acıp kapayıncaya kadar geçiyor..
şimdiden geçmiş olsun , sevgiler

kesinlikle öyle, karar verinceye kadar ben de cok uğraştım....acele etme bence, bebiş memeden kesilsin...sonra bakarsın... bak ben 51 yaşındayım bu ameliyatı oldum....
korkudan boşuna beklemişim diyorum, şimdi gömlekler falan tam oturuyor üzerime, bu bile bir mutluluk inan:)
şimdiden sağlıklar, şifalar dilerim..
sevgiler

canım benim 2500 ü buldu yattığım oda parasıda dahil.. doktorumun iyi olduğuna araştırmalarım sonucunda karar verdim ben ameliyattan sonra sana daha ayrıntılı bilgi veririrm şimdilik memnunum bende bu ameliayt için çok fazla para ödeyemeyeceğimi sigortadan yararlanmak istediğimi açık açık anlattım oda elinden geleni yaptı tahlillerim falan yapıldı şimdi ameliyat günümü bekliyorum umarım herşey yolunda gider ve kurtulurum seninde aklına ne takılırsa sorabilirsin her konuda yardımcı olmaya çalışırım..

Ben 3 gün yapıp 5 gün boşluyorum acil sıkı başlamam lazım, 12 kg versem yeter 6o kg yu bi görsem mutlu olucagım,sana zaten özelden sorularım olucak

Tabikisi de canım, ne zaman istersen istediğini sorabilirsin.

İnşallah, çok teşekkür ederim, benim için de dua edin. Sizler gibi rahat bir süreç geçiririm inşallah. 6 ay sonrasında daha da güzel olacaklar eminim.

Canım, senin adına çok sevindim. Ne kadarını ödüyormuş sigorta, normalde kaç paraymış acaba ameliyat ücreti. Ben de yaklaşık üç ay sonra düşünüyorum. Senin 1 Şubat mış ameliyat tarihin, hayırlı uğurlu olsun canım. İnşallah başarılı bir ameliyat geçirirsin ve çoook memnun kalırsın. Dikiş izin hakkında ne dedi doktor ters t mi olacak, lolipop mu. çalışma şekli nasılmış doktorun. Bana biraz bilgi verir misin? :44:

sigorta yarısını karşılıyor ama bnm durumumun iyi olmadığını söylediğimde doktorum elinden geleni yaptı yani kısacası en fazla 3.500 ödersin tabi sigorta karşılarsa.. şimdi bana vermiş olduğu ücreti size söylermi bilmiyorum ama maddiyatçı biri gibi gelmedi bana eğer durumunun iyi olmadığına kaanat ederse yardım eder bence canım.. iyi dileklerin için çok teşekkür ederim.. bnm izim lolipop şeklinde olacak.. süt kanallarımıda olduğunca korumaya çalışacak ve benden daha önce kitle alındığı için ameliyatıma ayrıca genel cerrahta girecekmiş bnm görmediğim bir sorun olursa o bakacak dedi şimdilik herşey yolunda ameliyatımda iyi geçer ve sorunsuz atlatrsam herşeyi yine sizinle paylaşırım ve ona görede daha iyi bir öneride bulunabilirim

çok tşk ederimmmm......inş ameliyatın istediğin gibi geçer ve en kısa zaman istediğin gigüslere kavuşursun...ameliyattan sonra yorumlarını bekliyorum...doktordan memnun kalırsan bende düşünebilirim...tşkler

inşş canım sağol.. tabi ben bir olayım ondan sonra herşeyi ayrıntılarıyla paylaşıcam. inşş sende dilediğine kavuşursun..

Selam canım iyi dilellerin icin sagol.Evet sütyene gectim bazende serbest takılıyorum. işallah canım bekle az kaldı yakında sende kurtulacaksın.Sanada sevgiler bizleri unutma bende cok takılamıyorum ama ara arada olsa haberleşelim öptüm

Herkese merhaba . ameliyat olucak arkadaşlar allah yardımcınız olsun cok güzel memiş lere kavuşursunuz işallah ,haberlerinizi bekliyoruz sevgiler

Bende denizlideyim 2 doktora gittim burda ama tatmin olmadım.izmire gitmeyi düşünüyorum.senin göğüslerin çokmu büyüktü sigorta karşılıyor ölçüler ne merak ettim.bilgi veririsen sevinirim .çok tşkler.

Kimse yokmu arkadaşlar ben çok heyecanlıyım ve korkuyorumda açıkcası.sizlerle konuşup rahatlayıp amaliyat olmak istiyorum...yardım edin.

Kimse yokmu arkadaşlar ben çok heyecanlıyım ve korkuyorumda açıkcası.sizlerle konuşup rahatlayıp amaliyat olmak istiyorum...yardım edin.

Merhaba arkadaşım heyecanını ve korkunu anlıyorum, bende bu yoldan gectim umarım iyi doktor bulur ve sorunsuz bir sürec gecirirsin.Ben istanbuldayım doktor senin oldugun şehirde bilmiyorum yoksa o konuda da yardımcı olmak isterdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…