Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

SEVGİLİ SERAP38

yukarıda alıntı yaptığın yazım f.yüksel e ameliyat olanlar başlıklı forumdan...doktorun ismiyle anılan bu forumda doktorumun ismi milyon kez geçse ne farkeder??? ayrıca sağlıklı ve sıkıntısız bir ameliyat gçirdikten sonra doktoruma olan minnet duygularımı dile getirdiğim bir yazı...ablam ile ilgili kısmı yeterince aydınlatıcı olmamış ki zaten ablamın sorunu göğüs küçültme aml.ile ilgili olmadığı gibi 6 sene önce olduğu karın germeden 2 yıl sonra yaşadığı bambamşka bir operasyon sonrası ortaya çıkan (onun özelini burada deşifre edemem) bir sorun sonucu revizyona ihtiyaç duymuş ve doktorumuz bu konuda ona yardımcı olmuştur... bununla ilgili detayı ablamın özeli olduğu için burada yazamam çok merak eden olursa özelden mesajla bilgi verebilirim..burada doktorumun benim beklentilerimi en mükemmel şekilde karşıladığını bana göre mükemmel bir doktor olduğunu ifade etmem ve özellikle insani yönlerini övgülemem bu doktorla tanışıp aynı kanaate varmayan başka bir hastasının olumsuz yorumuna karşılık veren savunucu bir ifade hiç değil... elbetteki herkes için kendi beklentilerini karşılayan kendisine göre en güven verici en mükemmel doktoru bulması yönünde temennilerime forumu tamamen okuduğunda sık sık karşılaşacaksın...

ayrıca bu forum genelinde ismini deşifre etmeyeceğim bazı arkadaşlar benim doktorum hakkında çeşitli olumsuz yorumlar yaptığı halde onların hiçbirisine doktorumu savunan ifadeler kullanmadım ve ayrıca sanırım 632.sayfa civarında özellikle benim doktorumla ilgili bilgi istediğinde kendi yaşadıklarımı samimi bir ifadeyle anlattığım gibi seni kendi doktoruma yönlendirecek kelimeler kullanmmadım... alıntı yaptığım bilimsel yazıyı (özellikle sigara konusunda hassasiyetimi dile getirerek) hiçbir doktor ile ilişkilendirmedim.. ayrıca ısrarla belirtmek isterimki bu riskleri tüm doktorlar kendi sitelerinde zaten yayınlıyorlar... tamamen genel anlamda bilgi vermek amacıyla kopyaladığım bu yazının hiçbir özel ve kişisel amacı yoktur.

sevgili arkadaşım sana kimse benim doktorum en iyisi benim doktoruma git diye baskı yapmamışken, (ki kimsenin böyle bir hakkı yok) kendi doktorumla ilgili olumsuz yorumlara bu forumda herhangibir savunucu yorum yapmamışken ve ayrıca herhangibir doktorun hastasının yaşadığı olumsuzluğun doktorundan kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilip bilmeme uzmanlığına ve yetisine hiçbirimiz sahip değilken tartıştığımız şey zaten çok anlamsız...

canımı emanet edip ameliyat olduğum sonucunda sıkıntı yaşasamda yaşamasamda enaz 6 ay kontrolünde olduğum doktoruma güven duymam, bir sorun yaşadığım takdirde başvuracağım ve sorunumu çözümlemek durumunda olan kişinin kendi tercih ettiğim doktorumun olmasının gerektiği bilincinin neresini yanlış buluyorsun???? ayrıca şuna emin olabilirsinki eğer herhangibir sıkıntı yaşamış veya yaşayacak olsam önce bunu doktorumla çözümlemeye çalışırım ve hatta çok ciddi boyutta doktor hatası olduğunu düşündüğüm bir sorunla karşılaşırsam bunuda hukuksal açıdan çözümlemeye çalışırım elbette... tabii kimsenin kişisel itibarını zedelememek kaydıyla yaşadıklarımı da burada paylaşırım....

BENİM BURADA YAZDIKLARIMI SİTE YÖNETİCİLERİ İNCELER VE YANLIŞ BİLGİ, YÖNLENDİRME, REKLAM, HAKARET GİBİ KÖTÜ AMAÇLARIM YORUMLARIM SÖZKONUSU İSE GEREĞİNİ YAPARLAR VE EN FAZLA BENİ ÜYELİKTEN MEN EDERLER... ANCAK ASLINI ASTARINI BİLMEDEN DOKTOR HATASI OLUP OLMADIĞINI KANITLAYACAK HERHANBİ BİR BİLGİYE, BELGEYE, UZMANLIĞA SAHİP DEĞİLKEN VE SÖZKONUSU DOKTORLA KİŞİSEL OLARAK TANIŞIP HERHANBİR ŞEKİLDE MUHATAP OLMAMIŞKEN KİŞİSEL İTİBARI ZEDELEYECEK YORUMLAR HUKUKİ NİTELİKTE OLABİLİR.....

bundan böyle de eğer benimle tartışmak istediğin bir konu sözkonusu ise lütfen bu forumu kişisel tartışmamıza döndürmeyelim bana özelden mesaj atabilirsin....sevgiler

benim fikrim bu konuyu fazla uzatmayın ekim senin de dedigin gibi özelden yazışın.Bu arada herkese merhabalar

Gerçekten artık birbirinize ayıp ettiiğinizi düşünüyorum..

sevgili Yagmurluk,

sözkonusu bu forumda geçmişten bu yana okuduğum yorumlar beni pek çok konuda aydınlattığı gibi aynı zamanda aml.kararı vermeye çalıştığım dönemde bana manevi destek oldu....amacı buna yönelik olan bu forumda böyle bir tartışmanın içine dahil edilip cevap vermek durumunda kaldığımdan ve bu forumun amacından sapıp kişisel tartışmaya dönmesindeki katkılarımdan dolayı özür dilerim

ameliyat için ne kadar ücret ödeyeceksin bilgi vermen mümkün mü?

işlerin yoğunluğundan takip edemedim haftasonu ev çocuk derken bayağı birşeyler kaçırmışım öğlen arasında okuyayım dedim valla şaştım kaldım kaynamış forum ama sonuç şu ki herkes kendi için en doğrusunu destek alarak bulur seçer ve deneyimlerle istediklerine daha kolay ulaşır diye düşünüyorum .

Aman ne kaynadı neyse şimdi sakinleşti canım

Bugün öğleden sonra izin günümdü.Dr. Ercan Bey'le görüşmem vardı.Bende sevgili juju gibi ameliyat tarihimi aldım ve odadan çıktım.Herhangi bir aksilik çıkmazsa 16 Mart tarihinde ameliyatımı olacağım.İnanılmaz heyecanlıyım.Keşke demeden sorunsuz,sıkıntısız bir süreç yaşamak tek isteğim.Hepinize Sevgiler.

Selam jujuu.Sen,ben ve bizim gibi ameliyat olacak diğer arkadaşlar beklentilerimize cevap verecek bir ameliyat ve sonrası geçiririz.Senin ameliyat tarihin benden önce.Senin paylaşımların benim için çok önemli.Sürecini baştan sona paylaşırsan çok sevinirim.Şimdiden geçmiş olsun.Sevgiler..

Sevgili ekim merhaba.Bu konuyla ilgili artık tek kelime yazmayacağım.Benim ne anlatmak istediğimi anlamak isteyen zaten anlamıştır.Sana da sevgiler ve iyi günler.

Sevgili ogltkn merhaba.Özelden mailini aldım.En kısa zamanda sana döneceğim.Jelesec forumda açık görünüyorsun.Umarım iyisindir.Görüşmek üzere.

Senin adına cok sevindim, arkadaşım işallah sıkıntısız bir süreç, gecirir hayalini kurdugun görüntüye kavuşursun.Ogltk nenin kardeşi bebek bekliyordu şu saatlerde belkide dogmuştur, onun yanında yani şimdi meşguldür,haberin olsun cok öptüm.

Naber herşey yolunda oh kg da gitmiş tebrikler

İyiyim canım benim sen nasılsın, ufak tefek şeyler dışında yolunda çok şükür. Valla sorma şimdiden gitti daha da gidecek :) Yaza kadar göbeksiz olmak istiyorum bi ik ay dişimi sıkıcam artık her ne kadar tatlıları sevsemde ret ediyorum şimdilik :) Çünkü eskiden göğüslerim göbeğimi ortaya koymuyormuş meğerse göbekli biriymişim hehe :):)

Seninde herşey yolunda değil mi ? Aman iyi ol... Hepiniz iyi olun...

Ben iyiyim çok şükür ya bu dukan belli cok etkili ogltkne de başlayacagım diyor.Artık beraber incecik olursunuz

kendım 53 kıloyum,zayıf sayılırım,ama goguslerım gobegıme ınıyor,onceden asırı buyuklerdı 20 kılo verınce sarktılar
,hala kucuk degıller,95 cıvarılar,hala sutyen gıyınce sıkıyorlar,bedenımle goguse bedenım farklı,ıstedıgım kıyafetı asla gıyemıyorum,bırde oturunce mıdeme baskı yapıyor,encok bu rahtsız edıyor benı,yasım kucuk,annem amelıyat olmama ızın vermıyor ,benı anlamıyor kaprıs yaptıgımı dusunuyor,bıktım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…