Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

geçmiş olsun ekimcim,
bende bugün arayacağım seni, ama sanırım ancak akşam müsait olabilirm...öptüm

arkadaşlar uzun zamandır foruma giremedim çok yoğundum.final haftasındaydım malum benim için hem bir çocukla uğraşmak hemde hukuk
fakültesinde okumak üstelik yakında çalışmaya geri dönüyorum yani baya yoğunluğum var anlıyorsunuzdur.onun için çok fazla takılımadım foruma.
soru soran arkadaşlar vardı cevaplarını yazamadım biraz geç olacak kusura bakmayın.bugün doktoruma gittim açıklar nerdeyse kapandı bir iki güne kalmaz tamamen dikişlerin geçecek dedi.artık baticon kullanmayacağım 15 gün sonra con.. diye başlayan kremi kullanmamı tavsiye etti.bir dahaki kontrole 1.5 ay sonra gel dedi.kısacası benim durumum böyle.bu ameliyatı olduğuma hiç pişman değilim.fuat beyi doktorum olarak seçmekle ve kararımda yanılmadığımı anladım.allah kimseyi utandırmasın.arkadaşlar doktor seçimi çok önemli ve ben doktorumu çok seviyorum.doktorun hastasına güven vermesi çok önemli.benim doktorum böyle bir insan.insan güven veriyor.tekrar başka bir ameyat olsam yine gözü kapalı fuat bey derim tabiki..

Aman sen memnun ol gercekten ilk yazdıklarınla üzülmüştüm allah kimseyi pişman etmesin

saol cnm gerçekten allah kiseyi utandırmasın.benim için üzülmüş olmana üzüldüğünden dolayı üzüldüm beni düşünmüş olmandan dolayı da memnun oldum sağol cnm.

saol cnm gerçekten allah kiseyi utandırmasın.benim için üzülmüş olmana üzüldüğünden dolayı üzüldüm beni düşünmüş olmandan dolayı da memnun oldum sağol cnm.

amin arkadaşım ben kimsenin sonradan pişma olmasını istemem, seninle ilgili sürekli ekime soru soruyordum, birde yine fuat beyin hastası olan yeşim vardı onun da sıkıntıları vardı oda yazmıyor foruma ama onuda başkasından sorup ögreniyorum, ama iyi olmana cooook sevindim mutlu ol

herkese merhaba,

sevgili jeselec ,sevgili ogltkn,Ercan Bey e işlerimin yoğunluğu nedeni ile bir türlü gidemedim kısmetse cmtsi gideceğim.Mail ile Ercan Bey e ameliyat öncesi fazla kiloların verilmesi gerekiyor mu diye sordum,benim 7 kg fazlam var.Ercan bey muayane sonrası ancak cevap verebilirim,bu meme yapınızla alakalı dedi.Sizin bu konuda dr ile bir fikir alışverişiniz oldu mu?Dr Beyin yazdıklarından anladığım kadarı ile fazla kiloyu vermekte gerekebilir,gerekmeyektebilir...

ERCAN beymi dedi canım 7 kg ver benim kg fazlam var 7 degil 13 kg ama bana ver demedi

Canım yanlış okumuşum pardon, vallahi ben senden kg olarak fazlayım acıkcası bana o konuda birşey söylemedi karşılıklı görüş bende ogltkn de birebir görüştük canım.

Elif_idil çok geçmiş olsun.Daha önceden yazmış mıydın yada ben mi yanlış hatırlıyorum? Her iki göğsün altındaki potlukların çok olduğunu ve dikişin kötü olduğunu yazmıştın.Açılmaların sonradan mı oluştu? Neyse moralini bozma , düzelmeye başlamış senin adına sevindim.Doktoruna güven takibi.Zaten ameliyatını olmuşsun bu saatten sonra güvenmiyorum,sevmiyorum desen ne değişecek.Sonuçta senin mutlu olman ve görüntünü beğenmen önemli.Sevgiler..

Son düzenleme:
Bugün ben giremedim , bayağı kaynatmışsınız yine..
benm durumumda değişiklik yok, sızlama şeklinde ağrılarımvar....bazı yerlerde şişlikler devam ediyor...
45. gün kontrolünden sonra bilgi vereceğim,ameliyattan sonraki süreç bana daha zor geldi, bakımı, kontrolü, beklemesi .. cok zormuş cokkkkk
ama sabırlı olmalıyım....
en yeni ameliyatlı arkadaşımız flz dikişlerden kurtulmuş, umarım bundan sonra da sorunsuz gider herşey :)
ameliyata hazırlanan arkadaşlarıma da her zamanki gibi şifalar dilerim
ha bu arada kendime rahat bir sütyen buldum :) nihayet penye ve yumuşak onu giyiyorum
hepinize sevgiler

OGLTKN selam canım.Ne kadar iyisin , düşünmen yeter.Sevgili Jelesec'te yanında gelir kalırım dedi.Çok sağolun.Teyzem Mersin'den gelecek.O kalacak bir aksilik çıkmazsa yanımda.Ama oldu ki son anda bir aksilik olursa ikinizin de teklifini değerlendiririm haberiniz olsun :)

Fiyatla ilgili evet konuşup pazarlığımı yapacağım yada taksit falan soracağım.Yok yok kaçarı yok benim ameliyatımı Ercan Bey yapacak.Gerekirse avans çekerim. :) Ben gözümle gördüm sonuçları , bir kaç milyar eksik vereceğim diye sonradan pişman olmak istemiyorum.Benim için de herkes gibi dikiş izi,potluk,şekil çok önemli.Bunların hepsi bir arada olabiliyorsa neden istemeyeyimki.Temennim herkes istediği görüntüye kavuşur.Seni çok öpüyorum..

Arkadaşlar sakın beni kimse yanlış anlamasın ve lütfen üstüne alınmasın.Okuduklarımdan anlıyorum ki herkes doktorunu çok seviyor ve çok memnun.Bu tarz ameliyatlarda komplikasyonlar yaşanılabilir.Bunu bilerek bu ameliyatlara giriyoruz ve gireceğiz.Benim anlayamadığım birçok komplikasyonları bir arada yaşayan arkadaşlarımızın her şeyi toz pembe göstermeleri.'Kol kırılır yen içinde kalır.' mantığı herhalde.Aslında bunu da anlayabiliyorum.Yapılabilecek çok da bir şey yok.Zamanla birtakım şeyleri kabulleniyor insan.

Ben bu ameliyatları olmuş yada benim gibi olacak arkdaşları bu süreçleri sıkıntısız atlatmalarını ve istedikleri görüntüye kavuşmalarını diliyorum.Tekrar herkese iyi akşamlar.

canım merhaba
tekrar geçmiş olsun... gerçi seninle konuşmuştuk ama neyse.. sıkıntılarını atlatmana sevindim zaten daha öncede söylemiştim sana çözümsüz bir sorun yaşamadığını...zamanla herşey daha güzel olacak günden güne çok farkediyor...

saol cnm.tabiki ameliyat sürecimizi burada paylaşıp birbirimize yardımcı oluyoruz.bu formun amacı da zaten bu dertten muzdarip insanları aydınlatmak.ben de zaten doktorumu bu formun sayesinde buldum.45 gün oldu erkendönemde böyle durumların olabilmesi normal zaten
sonuçta bir ameliyat geçiriyoruz bütün riskleri alarak bu süreci başlatıyoruz.zaman zaman morel bozulmalar tabiki oldu.önemli olan iyileşebilmemiz.her zaman doktora güvenmek önemli zaten süreç ameliyat sonrası gelişiyor önemli olan bu dönemde bu sıkıntılı dönemlerde güvenilir bir doktorun olması ve hastayla alakadar olması bence

canım beni kastediyorsan ben birçok komplikasyon yaşamadım olabilecekbir şey yaşadım dikişlerden açılmalar ki bu çözülmeyecek olay değil
normal bi olay.toz pembe derkende doktorumu güvenip bahsetmem çok normal bi olay zaten formun mantığı bu.ben bu form sayesinde doktorumu buldum.zaten benim doktorun reklama hiç ihtiyacı yok.kol kırılır yer içinde kalır sözü birbiri ile akraba olan kişiler için kullanılır benim doktorum ile ailevi bi akrabam yok zaten doktordan kötü bi sonuç yaşasam kabullenmek yerine adliye personeli olarak ve de bir hukukçu olarak hakkımı almasını bilebilecek bir kapasitedeyim

Üstüme alınmadım canım ve hic yanlışda anlamadım, ben tek bir komplikasyon yaşamadım buna şans de doktorun başarısı de, üstelik sen beni gördün diger gören arkadaşlar senin gibi cok başarılı ve cok az iz oldugunu söylediler, ha söylemeseydiniz de benim icin birşey degişmezdi. gercekten bekledigimin cok üstünde bir sonucdu.Yazılarımın en başından sonuna oku zor olmazsa senin icin, böyle başarılı bir operasyonda bile doktorun adını aynı paylaşımda 3 4 yazmamışımdır tam adını bile yazmamışımdır belkide.Kendine iyi bak

Merhaba canım...Dün dikişler alındı ama umduğum rahatlama olmadı. Bandajlıyken daha iyiydim. Şimdi kesi yerlerinde anlık keskin acımalar oluyor. Elimle bastırdığımda pek ağrı hissetmiyorum, şişlik de yok ama anlık gelen acımalar nerdeyse zıplatıyor beni. Anladığım kadarıyla sende de benzer bir durum sözkonusu. İnşallah hepimiz en kısa zamanda şiKayetlerimizden kurtulup normal yaşantımıza döneriz. İyi geceler...

Naber şişlikler zamanla iyice azalıyor tabi zor zahmetli canım bende zorlanmıştım sanada sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…