Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Nasılsın ablacım.:nazar: Çalışmıyor olsam da sürekli seninle konuşsam.O kadar içten,samimi ve yardımseversin ki Allah her istediğini gönlüne göre versin.Pazarlık konusunda bana verdiğin tüyoların hepsini uygulayacağım. :) Seni çok seviyorum.Görüşmek üzere.

Nasılsın ablacım.:nazar: Çalışmıyor olsam da sürekli seninle konuşsam.O kadar içten,samimi ve yardımseversin ki Allah her istediğini gönlüne göre versin.Pazarlık konusunda bana verdiğin tüyoların hepsini uygulayacağım. :) Seni çok seviyorum.Görüşmek üzere.

İyiyim canım ya kacırdım mı seni, acık görünüyorum ama icerdeydim şimdi geldim ,sagol canım o samimiyet iyi niyet karşılıklı.Aman sen calış para lazım şimdi sana öptüm

Dikişlerde... Evet dikişlerin fazla olacağını biliyordum.Memelerimin yapısal olarak tabanı geniş ve meme dokusu fazlaydı. Aslında verilen formu beğendim. Doktorumun dediğine göre dikişler çok iyi iyileşiyormuş. Şişme, akıntı, morluk yok. Sadece sağ mememde çok minicik bir açıklık varmış o da bir kaç günden kapanır, batikon sürüp steril bez koy dedi. Krem söylemedi. Sorduğumda izler için piyasada bir kaç krem var ama ben işe yaradığını düşünmüyorum, istersen kullanabilirsin dedi. Bir ay kadar da yumuşak dokulu pamuklu bir sütyen kullanmamı söyledi... Dikişleri alırken acımadı. 40 dakika kadar sürdü. 15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim...

Filizcim, geçmiş olsun tekrar canım, dikiş iyileşmenin iyi olması çok güzel bişi,
kremle ilgili olarak,jelesec'e doktorunun verdiği iz geçirici bantlar vardı...o sonuçtan çok memnun..
istersen doktorun da onaylarsa ve tabi izlere takıyosan eğer, kullanabilirsin canım, aklında olsun...
öpüyorum..

Dr. Ercan Bey'i daha önce duymuş muydun? Yani Jelesec'den önce? Doktorun kendine çok güvenen bir edası var.Hastasının ne istediğini çok iyi dinliyor ve anlıyor.Bu bence çok önemli.Sadece tek sıkıntı fiyatı biraz yüksek.Ama önce görümcemin sonra da Jelesec'in muhteşem sonuçları bana parayı unutturdu.

Senin de dediğin gibi tatlım umarım herkes hayal ettiği görüntüye kavuşur. :)

yok canım, forumda jelesecten duydum ercan beyin ismini ilk kez...sonra da kızlarla buluşmadan 1 hafta önce yine istanbul'a gitmiştik ve işlerimizi hallettikten sonra boş zamanım kalmıştı...1 hafta daha beklemeden görüşmek istedim ve gördüm ercan bey'i. dediğin gibi kendine çok güvenen bi edası var...çok emin ve kesin konuşuyor...bakalım yakında göreceğiz :) Bu arada benim de tarih seninle yakın hale geldi mecburiyetten...Muhtemelen mart başı gibi olacak ameliyatım....Benden önce olursan, ve yardım anlamında birşeye ihtiyacın olursa seve seve gelir yanında olurum canım.

fiyatla ilgili de serapçım, iyi pazarlık yap, bastır:KK34: ben eğer karnımı da lazer lipoliz yaptırmaya karar verirsem fiyat konusunda ısrarcı olmayı planlıyorum.
Aklıma gelmişken sana bişi söyleyeyim, benim çalıştığım şirket büyük bir grup ve ASM (anadolu sağlık merkezi) de bu grubun bi parçası ve hastaneden aldığımız tüm hizmetler için bize özel bi indirim uygulanıyor, bu ameliyat için oradan fiyat istediğimde Haluk Duman için indirimli olarak 8,500TL dendi...indirimsiz hali 10,000TL:KK52:

Günaydınlar bayanlar.Ya Bebetoo yazmıyor, birşeymi var merak ettim durumu gerci iyiydi,sürekli yazan biriydi ondan bu merakım

Filizcim, geçmiş olsun tekrar canım, dikiş iyileşmenin iyi olması çok güzel bişi,
kremle ilgili olarak,jelesec'e doktorunun verdiği iz geçirici bantlar vardı...o sonuçtan çok memnun..
istersen doktorun da onaylarsa ve tabi izlere takıyosan eğer, kullanabilirsin canım, aklında olsun...
öpüyorum..

Sağol Canım..Bantları duymamıştım. Doktoruma sorarım. İzler için özel bir bakım söylemedi. Sadece izlerde potluk ve kabartı olması halinde o bölgeye özel bir ilaç enjekte ettiğini ve başarılı sonuçlar aldığını söyledi.
İzleri kafama takıp takmama meselesine gelince, tabiki izleri istemiyorum. Öncesinde konuştuğum bütün cerrahlar iz kalacak demişti. Yani hazırlıklıyım. Aslında endişelenmek için erken sanırım. Daha 14 gün önce aml. oldum ve dikişlerin kötü görünmesi normal... Az veya çok iz kalacak sonuçta...

kızlar açık görünsem de fazla yazamıyorum, kolumu kaldıracak halim yok. Bir yandan da oğlumla uğraşıyorum, yanımda yardımcı kimse de yok. Üzerinize afiyet :2: iyice fena oldum akşamdan beri. Biraz sonra eşim gelecek doktora gideceğiz, durumum fena benim. Akşam 37.7 ateşim çıktı. Bütün kemiklerimin ağrısını tek tek hissediyorum. Artık iğne mi paklar beni serum mu bakalım doktor ne yapacak. Kendinize çook iyi bakın herşeyin başı sağlık...

Ogltkn çok teşekkür ederim canım, hayırlısıyla şöyle bir kaç ay bi geçse. Senin de ameliyat tarihin ertelenmiş, herşeyde bi hayır vardır.

Günaydın canım, tarih icin acele etme, gec olsun güc olmasın. seni öptüm güzel kadın

okuyunca yüzümde tebessüm oluştu ya canımsın... hem kendi, hem de kalbi güzel kadın...acele etmek için çırpınsamda bişiler çıkıyo işte...yapçak bişi yok artık beklemekten başka. bu arada sanırım bekleme stresinden:KK53: kendimi yemeye vurmuşum, bu sabah tartıldım 5kg almışım yaaa :KK52::KK47::26:
kendimi hala da zayıf hisseidyorum iyi mi:KK30::26::KK1:

desendesencim, çok geçmiş olusn canım..umarım önemli bişi değildir...hastane yatış vs gerekmeden ilaçla atlatırsın..iyi haberlerini bekliyorum...
öptüm..

okuyunca yüzümde tebessüm oluştu ya canımsın... hem kendi, hem de kalbi güzel kadın...acele etmek için çırpınsamda bişiler çıkıyo işte...yapçak bişi yok artık beklemekten başka. bu arada sanırım bekleme stresinden:KK53: kendimi yemeye vurmuşum, bu sabah tartıldım 5kg almışım yaaa :KK52::KK47::26:
kendimi hala da zayıf hisseidyorum iyi mi:KK30::26::KK1:

desendesencim, çok geçmiş olusn canım..umarım önemli bişi değildir...hastane yatış vs gerekmeden ilaçla atlatırsın..iyi haberlerini bekliyorum...
öptüm..

5kg yok canım, hangi arada aldın abi sen bu kiloyu tabi lazer lipolize güvendin yedin, yok yok sen yine iyisin maşallah boy var ya kurtarıyor. ama dikkat tabi gördün resmimi tarih üzerindeydi 5 sene önceki halim senli yaşlar o yüzden az ye öptüm

Dışarıdan forumu okuyan 4 kişi görünüyor üye olan arkadaşlar varsa, iclerinde girip foruma bir selam versinler

dün akşam üzeri migren atağı yaşadım küçük tansiyonum düştü çok kötüydüm.. saat 18.00 gibi ilaç alıp evde karartma yapıp uyudum. neyse şimdi daha iyiyim o yüzden bende giremedim foruma...

flz06 canım çok eçmiş olsun işin zor kısmını atlattın şimdi iyileşme süreci başlıyor. inanki günden güne izler falan okadar farkediyorki anlatamam. akşam yatıyorsun sabah kalkıyorsun ve daha farklı görüyorsun... sen doktorun önerilerini dikkatlice yerine getir yeter gerisi zamana kalmış...

desendesen sanada çok geçmiş olsun umarım şimdi daha iyisindir... sütten kesme işlerine ben çok yabancıyım hem iki çocuğumuda doğru dürüst emziremedim hemde üstünden çok zaman geçti o yüzden doğrusu bu konuda hiç tecrübem ve fikrim yok... inşallah bu zor sürecide kısa zamanda atlatır ve biran evvel aml.olursun hayırlısıyla...

serap38 seninde doktoruna karar vermene sevindim artık gerisi çorap söküğü umarım sende sağlıklı bir şekilde aramıza katılırsın

glorys canım selamını aldım ben iyiyim çok şükür sorun yok 49.günüm biraz daha şekil olarak oturdu göğüslerim git gide potlukta azalıyor... doktor 3,ay da çağırdı beni ama ben 2.ayı doldurunca gidip bir merhaba demeyi düşünüyorum ona (kendimizi unutturmayalım değil mi:)))) işte böyle tüm arkadaşlarıma sevgilerimi yolluyorum....

X