Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Çok geçmiş olsun... Sıkıntılı bir süreç yaşamışsın. Aml. öncesinde mamografi ve ultrason istemediler mi? Bu tetkiklerde kesin çıkardı. Tekrar geçmiş olsun...

Arkadaşlar hepinize merhabalar.Foruma sık sık yazamıyorum işim gereği.Ameliyat olmuş ve sıkıntı yaşamış arkadaşlara acil şifalar diliyorum.Ameliyat olacak arkadaşlara da kendileri için doğru doktoru bulmalarını temelli ederim.

Bende yakın zamanda ameliyat olacak biri olarak gerçekten heyecanlıyım.Ara ara da olsa sizlerle fikirlerimi paylaşacağım.Benim için de dua edin.Hepinize Sevgiler.

Merhaba.Evet ya çok güzel bir buluşmaydı.Benim açımdan Jelesec'i görmek önemliydi.Doktor kararım artık kesin.Arada kalmaktan kurtulunca öyle bir rahatladım ki anlatamam.Bu işte doktor çok önemli.Ben de Jelesec'in sayesinde doğru doktoru bulduğuma inanıyorum.
Buluşalım çok iyi olur,tanışırız.Gerçi ben çok yoğun çalışıyorum,emir altındayım ama ayarlarım.Ne zaman geleceksin? Buluşma tarihini bana önceden haber verirseniz iyi olur :)

Bu dileğe katılmamak olmaz canım.Umarım herkes operasyonlardan sonra istediği görüntüye kavuşur ve mutlu olur.Jelesec'in göğüsleri cidden süper olmuş.Sen de onu görüp öyle karar vermişsin doktora.He unutmadan bizlere de şimdiden maşallah. :)

sevindim canım... demek yeni bir arkadaşımız daha oldu çok iyi inş.bizde 2.buluşmada tanışırız...

Merhaba Ekim.Evet evet tanışacağız.Senin sürecini de hep takip ettim.İyi olmana ve sonuçtan memnun olmana sevindim.Potluklarına çok takılma senin de dediğin gibi zamanla azalıyor. Görüşmek üzere :)

Nasılsın canım.Seni bu akşam işten çıkınca arayacağım.Sana sormak istediğim bir kaç soru var.Seni çok öpüyorum.

Çok geçmiş olsun... Sıkıntılı bir süreç yaşamışsın. Aml. öncesinde mamografi ve ultrason istemediler mi? Bu tetkiklerde kesin çıkardı. Tekrar geçmiş olsun...

saol flz06 sıkıntılı günler geçiriyorum şimdilik ama mutlaka geçecek.hangi gün geçmiyoki dimi.istediler röntgen çektirdim ciger filmiyle birlikte mamografi 40 yasının altındaki bayanlara olmuyoş doktorum öle söledi.fibrokistik meme elle muhayenede belli oluyomuş ama ya şırıngayla yada ameliyatla alınarak geçiyomuş.ben bilmeden yaşadım bunları.ameliyat olduktan sonra pataloji sonucunda cıktı böle bi durum.yeni ameliyat olacak arkadaslar bilerek yasasınlar.sanada geçmiş olsun.

Son düzenleme:
çok yer kaplamasın diye kısa alıntıladım inatt...çok geçmiş olsun...neyseki iyi huylu çıkmış kistler...gözün aydın bi nevi.
aml. öncesinde tüm tetkiklerin yapılması gerekli anlaşılan...daha öcne okumuştum, bazı dr. kist yada kötü bişi varsa zaten biz açınca görüyoruz ve temizliyoruz diyerek ultrason yada mamagrofi gereksiz diyormuş....ama yapılmalı kanımca...

dediğin doğru, dr. seçiminden sonra inanılmaz bi rahatlama oluyor, ama sonra tarih konulunca ve bende olduğu gibi aralık fazla ise bukez ameliyat korkusu bastıyor.... herkes yapalım diyor ama buluşma için tarih hiç konuşmadık, belki ocak sonuna doğru yaparız herkes olur derse? ne dersiniz bu arada?
ama ben istanbula sık sık geliyorum, bi gelişimde ayarlar yine görüşürüz

canım, ben jelesec'i görmeden tam bir hafta önce Ercan Bey ile görüşmüştüm...bana istediğim herşey için tamam yaparım dedi ve o gün ben görüşmeden ameliyat tarihimi alıp çıktım...bir hafta sonra jelesec'i gördüm ve Ercan Bey'in bana yapacağım dediği herşeyi yaptığından emin olmuş oldum....üstüne memorialdaki kadın doğum uzmanının da referansı, senin görümcenin dikişinin inceliğiyle ilgili yazdıkların hep kararımın pekişmesine sebep oldu...

dediğin gibi umarım herkes istediği görüntüye kavuşur önemli olan bu...

teşekkür ederim canım özelden gönderdiğin mesaj için bende bi gidip istanbula şu doktorla görüşeyim diyorum. yine çok teşekkürler

Bilmiyordum canım. Profilinde yazmıyor... Evet keyifli olduğunu tahmin ediyorum...

istanbul'da değilim ancak senin kadar da uzak değilim...yine de değer bence...biraz iyileş ve sonra görüşelim :)
yarın dikişlerinle ilgili durumu yazarsan sevinirim...
sevgiler..

teşekkürler canım. daha araştırma aşamasındayım canım. şimdilik bursada araştırıyorum ama eğer içime sinmezse senin ameliyatını olduğun doktora da gitmek görüşmek istiyorum.eğer istanbul'a gelirsem görüşmek isterim senin için de sakıncası olmaz sa ilgin için teşekkür ederim çok mutlu oldum

Senin icin hangi doktor dogruysa onu bulmanı dilerim canım.Ne sakıncası olacak ara beni arkadaşım görüşürüz forumun amacı bu birbirimize dogruyu göstermek yardımcı olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…