Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

canım seni arıyorum ama dahili soruyorlar, hafta sonu benim icin biraz zor ama 1 2 saatligine cocugu bırakabilirsem gelebilirim.Okuyunca yazr yada telden ararsın gerci acele etmene gerek yok nasılsa zamanın var

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır.Bana değerli vaktini ayırdığın için çok sağol.Ben kendi adıma yeni bir arkadaşım olduğu için çok mutluyum.Bana bir abla gibi yol göstermen senin kalbinin güzelliğini gösteriyor.Sana yardımcı olabileceğim her konuda bende sana yardıma hazırım unutma.

Söylemeden övmeden geçemeyeceğim.Göğüslerin yalansız,abartısız tek kelimeyle müthiş olmuş.İz neredeyse hiç kalmamış.Potluk baştan beri yoktu yazmıştın.Bende gözlerimle gördüm.Kafamdaki bütün sorular cevabını buldu ...

evet sana katılıyorum gerçekten çok başarılı... inşallah bizlerde zamanlada olsa potlardan ve izlerden kurtuluruz...

Arkadaşlar bu yazdıklarınızın tek kelimesinde abartı yokmuş.Bende dün gördüm ve gözümü alamadım.Gerçekten çok başarılı bir operasyon.Bende Jelesec'in doktoruna helal olsun diyorum.İnşallah benim hem karın germe hemde meme küçültme operasyonlarım Jelesec'inki gibi geçer.Hepinize sevgiler ..

Evet evet hepinizle tanışmak isterim.İkinci buluşma da beni unutmayın.Jelesec bol bol anlattı.Hepinizin bal gibi insanlar olduğu kesin :) Sevgiler..

Son düzenleme:
nasıl iyimisin, agrın varmı

Teşekkür ederim iyiyim canım. Dünden beri kesi yerlerimde anlık batmalar hissediyorum. çabucak geçiyor gerçi ama normal midir bilmiyorum. Bazen kaşınıyor. Öte yandan hafta sonu malum çocuklar evde ve ben ufak tefek ev işlerine el atmak durumunda kaldım. Eşim tüm iyi niyetine rağmen ev işlerinde ve mutfakta pek iyi değil...
Yarın dikişlerimin bir kısmı alınacak. Sorarım kendisine artık...Sevgiler...

Canım merhaba,

Sen ve Jelesec artık iyileşme sürecinin büyük kısmını tamamladınız, darısı benim başıma :)
hepinizi öpüyorum

canım naber dikişlerin alındımı ,batmalar cok normal zaman zaman bendede oluyor

Sagol canım yazdıklarınla beni şımarttın,bu süreç cok zordur bilirim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Beğenme ne sevindim.Öptüm canım

Evet evet hepinizle tanışmak isterim.İkinci buluşma da beni unutmayın.Jelesec bol bol anlattı.Hepinizin bal gibi insanlar olduğu kesin :) Sevgiler..

siz jelesec ile mini bi buluşma yapmışsınız ne güzel....kısmetse benim istanbula gelişime de bi buluşma ayarlayalım...
herkes zaten görüşelim diyordu, ortak bir tarihte anlaşıp yine bi kahvaltı yapabiliriz.
benden de sana sevgiler...

buluşma varsa bende varım!!! (tabii uygun tarihte olursa)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…