Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

günaydın bana doktorum demişti dikişlerin kuru tutmak lazım mış bandaj derken anlamadım bende yoktu

Benim dikişlerim henüz alınmadığı için üzeri sarılı ve bandajlı. Çok sıkı değil gerçi. Senin dikişlerin sarılı değil miydi? Bir de senin dikişlerinin hepsi tek seferde mi alındı? Benimkiler iki seferde alınacak...

karın germe forumun dan arkadaşımsın destegini unutmam kafana göre kadın bulursun işallah

mercı cıcımm, insallah bulurum cnm, saol
ya karın germe dedın de orda da kımse yok, bacak germe de de...kımse yasadıklarını yazmıyor yada yazmak ıstemıyor
burda paylasılanlar cıdden buyuk tecrube aslında..

mercı cıcımm, insallah bulurum cnm, saol
ya karın germe dedın de orda da kımse yok, bacak germe de de...kımse yasadıklarını yazmıyor yada yazmak ıstemıyor
burda paylasılanlar cıdden buyuk tecrube aslında..

evet ya karın germede kimse yazmıyor benimde soracaklarım vardı tabi ya paylaşım olması güzel.Artık ben tellede paylaşım yapıyorum hizmet halka

Benim dikişlerim henüz alınmadığı için üzeri sarılı ve bandajlı. Çok sıkı değil gerçi. Senin dikişlerin sarılı değil miydi? Bir de senin dikişlerinin hepsi tek seferde mi alındı? Benimkiler iki seferde alınacak...

canım benim dikişlerin üzerinde minik bantlar vardı evet tek seferde alındı

günaydın herkese..

işler yoğun...yazdıklarınızı okudum...sonra yine geleceğim..

sevgilerrr

Günaydınlar... Nasılsınız?... Burada yoğun sisli, kasvetli ve soğuk bir hava var. Arkadaş toplantısına gitmeyi planlıyorum. Eşim erken ayaklandığımı söyleyip karşı çıkıyor. Evde durmek çok sıkıcı ve daha kötüsü sık sık mutfağa gider oldum. Kilo alacağım bu gidişle...

Mrb. Flz06 kendini iyi hissediyorsan git tabii, evde hasta psikozuna girme...
ben de 5. gün alışverişe cıkmıştım :) ancak yine de hareketlerine cok dikkat et, rölantide tut bence...

ben bende dikişler varken duş almadım, nem almasın demişti doktor..bence bandajına su değdirmeden yıkansan iyi olur, o da yarım oluyor tabii...

dikişler alındıktan sonra kendisi bir bandaj takıp şimdi bütün duş alabilirsin demişti...bütün duş gerçekten cok rahatlatıcı..

sana iyi gezmeler ; sevgiler

evet aynen öyle canım bende burdaki paylaşımlardan ögrendim bunu

Evet haklısın. Az önce annemle konuşuyordum. Bir kaç sene önce böbrek aml. olmuştu. Onun cerrahıda ilk etapta birer atlayarak dikişlerini almış. Gerekçe olarak da bölgede kas dokusu az olduğu için kaynama problemi yaşamamak için olduğunu söylemiş. Hayırlısı bakalım...

arkadaşlar anladığım kadarıyla her cerrah başka yöntemle dikiş olayını yapıyor bir videoda izledim alınması gereken dikişler daha iz bırakabiliyormuş ancak eriyen dikiş kullanıldığında ise daha az iz kalıyormuş deneyimlerinize güvenerek birşey sormak istiyorum bu sanırım maliyet ile ilgili birşey herhalde o göre karar veriliyor diye düşünüyorum yada göğüs büyüklüğü ile ilgili sanırım...

Günaydın günaydın bebeto, ben iyiym, sanırım şimdilik sen ve ben varız :)sen nasılsın ?
Canım bende de bir yoğunluk var ki sorma... Pazar günü iş toplantımız var aşağı yukarı yetmiş kişilik organizasyon bende uğraş dur :) Birde dukkana başladım birazda orda takılıyorum fırsat buldukça derken böyle işte :) iyiyim çok şükür...

arkadaşlar anladığım kadarıyla her cerrah başka yöntemle dikiş olayını yapıyor bir videoda izledim alınması gereken dikişler daha iz bırakabiliyormuş ancak eriyen dikiş kullanıldığında ise daha az iz kalıyormuş deneyimlerinize güvenerek birşey sormak istiyorum bu sanırım maliyet ile ilgili birşey herhalde o göre karar veriliyor diye düşünüyorum yada göğüs büyüklüğü ile ilgili sanırım...

Schamarick eriyen dikiş genelde estetik dikişde olduğu için daha az iz bırakıyor evet, benimde misal eriyen dikişlerim vardı meme başından aşağı inen kesi yerinde şimdi orada incecik bi çizgi halinde iz var daha yeni olduğu için pembe zamanla silikleşecek. Meme başında da normal dikiş vardı on gün içinde alındı ama orası da koyu bölge olduğu için pek belli olmuyor ama başka yerde olduğunda biraz daha belirgin.. Umarım aydınlatabilmişimdir seni... Eriyen dikiş yada normal dikiş maliyetten ziyade doktorun tekniği ile alakalı. Yukarıda da dediğim gibi bana da eriyen dikiş kullanıldı ve ben ameliyatımı üniversite hast. oldum. Bu yüzden maliyetle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Genelde artık ameliyatlarda estetik dikiş olduğunda eriyen dikiş kullanılıyor. Tabii doktorunun kararıyla... Benim bilgim bu yönde.. Sevgiler..

sana da kolay gelsin barbie ozdy..
benim emeklilik yaşım 58, şu an 33'üm....halimi sen düşün :)

Bi şi olmaz :) çalışan demir ışıldarmış :)
Bak biz bu yaşta barbie memesi yaptırdık :))
Şaka bi yana 40 yaşına bi gel bak nasıl çabuk geçiyor zaman...
Ama en geçerli en güzel yaş da 40 tan sonra, hem iş açısından, hem olgunluk bakımından....believe me !
öptüm, sevgiler

X