Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Ne bileyim biliyorsun netten ben önce seninle yazıştım o yüzden yoklugun belli oluyor.Yok vallahi ev daha zor 18 sene calışma hayatı olan biri olarak şu 4 sene evde gecmedi. tamam meşgul etmeyeyim canım bay

saol cnm eksık olma,valla benle yazıstın sonra pır yazıstın:)) saka saka..
ya ne musgul etmesı askolsun ne zaman musaıtsem gırıyorum da cıkısım malesef sanıyelık bıle olabılıyor bakamadan
gorusuruz

saol cnm eksık olma,valla benle yazıstın sonra pır yazıstın:)) saka saka..
ya ne musgul etmesı askolsun ne zaman musaıtsem gırıyorum da cıkısım malesef sanıyelık bıle olabılıyor bakamadan
gorusuruz

karın germe forumun dan arkadaşımsın destegini unutmam kafana göre kadın bulursun işallah

Forumda o kadar güzel dayanışma var ki inanın kendimi buradaki yazıları okumaktan alamıyorum.Umarım bu dayanışma uzun süreli olur.

Bebetoo cevabın için teşekkürler.Benim sürecimin de senin gibi sorunsuz geçmesini çok istiyorum.

Sesinden o kadar iyi elektrik aldım ki anlatamam.Sanki çok uzun zamandır tanışmış bir arkadaşımla sohbet ediyor gibiyim.Seni arayabilir miyim , müsait misin?

Öğleden sonra dışarı çıkmıştım. Burda muhabbet bayağı ilerlemiş. Ne güzel... İlk kontrolüme gittim. Her şey yolunda dedi. Pazartesi günü dikişlerimin bir kısmını alacakmış. Dikişler alınınca gerilme hissi de kaybolurmuş...

Kilo kaybı halinde memeler sarkar mı ? sorusuna nacizane bir şeyler söylemek istiyorum. Spor meraklısı eşim ve bu işi ciddi anlamda yapan arkadaşlarım ile doktor yakınlarım var. Öğrendiğime göre diyetin sporla birlikte yapılması ve hızlı kilo kaybı olmadığı sürece memeler sarkmıyor. Doktorumun söylediğine göre anormal hormon problemleri olmadığı sürece memeler tekrar büyümüyormuş...

Spor demişken doktorum 1 ay sonra hafif egzersizlere başlayabileceğimi söyledi. Yaza kadar 5-6 kilo vermek istiyorum. Memeler gidince göbeğimden rahatsız olmaya başladım doğrusu...

Öğleden sonra dışarı çıkmıştım. Burda muhabbet bayağı ilerlemiş. Ne güzel... İlk kontrolüme gittim. Her şey yolunda dedi. Pazartesi günü dikişlerimin bir kısmını alacakmış. Dikişler alınınca gerilme hissi de kaybolurmuş...

Kilo kaybı halinde memeler sarkar mı ? sorusuna nacizane bir şeyler söylemek istiyorum. Spor meraklısı eşim ve bu işi ciddi anlamda yapan arkadaşlarım ile doktor yakınlarım var. Öğrendiğime göre diyetin sporla birlikte yapılması ve hızlı kilo kaybı olmadığı sürece memeler sarkmıyor. Doktorumun söylediğine göre anormal hormon problemleri olmadığı sürece memeler tekrar büyümüyormuş...

Spor demişken doktorum 1 ay sonra hafif egzersizlere başlayabileceğimi söyledi. Yaza kadar 5-6 kilo vermek istiyorum. Memeler gidince göbeğimden rahatsız olmaya başladım doğrusu...

merhaba canım
iyi olduğuna sevindim anladığım kadarıyla sorunsuz herşey...

hadi bakalım hayırlısı, herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim. Dikişlerin alınması cok rahatlık olacak, sonra duş da alabilieceksin :)
Evet benim doktorum da kilo alıp verme konusunda buna yakın şeyler söyledi...anormal kilo alıp verme olmadıkça memişler sarkmıyormuş :)

sevgiler

merhaba canım
iyi olduğuna sevindim anladığım kadarıyla sorunsuz herşey...

hadi bakalım hayırlısı, herşeyin yolunda gitmesine cok sevindim. Dikişlerin alınması cok rahatlık olacak, sonra duş da alabilieceksin :)
Evet benim doktorum da kilo alıp verme konusunda buna yakın şeyler söyledi...anormal kilo alıp verme olmadıkça memişler sarkmıyormuş :)

sevgiler

Evet canım. Hiç bir problem yok çok şükür. Dikişleri görmedim henüz ama doktorum iyi durumda olduklarını söyledi. Dikişlerimi kuru tutabilirsem duş alabilirmişim ama bunu yapabileceğimi pek sanmıyorum. Kollarımı kullanmada da zaten bir sorun yoktu. Özellikle bugün kendimi daha iyi hissediyorum. Dışarı çıkmak iyi geldi. 1 ay sonra hafif egzersizlerle zayıflama programına başlamayı planlıyorum ne de olsa hareketlerimi kısıtlayan vahşi memelerim yok artık. Bu arada aml. olduğumdan beri belimdeki fıtıklardan ses yok, harika...

aynen benimde memeler kücülünce direk karın gözüme batmaya başladı. canım banyodan sonra sac kurutma makinesini düşük ayar dikişlere tut iyice kurut sakın ıslak bırakma

Sesinden o kadar iyi elektrik aldım ki anlatamam.Sanki çok uzun zamandır tanışmış bir arkadaşımla sohbet ediyor gibiyim.Seni arayabilir miyim , müsait misin?

Ay canım sagol benim yapım bu sıcak kanlıyım herkezin iyi olmasını isterim.Cevabı gec yazdım nasıl olsa telde uzun uzun konuştuk,kafanın karışması cok normal sen işlerini ayarla buluşuruz canım sevgiler

resim koydum kızlar yorumlar mısınız .....özellikle silikon estetıgı olmus kızlar sız daha tecrubelısınız

Forumda o kadar güzel dayanışma var ki inanın kendimi buradaki yazıları okumaktan alamıyorum.Umarım bu dayanışma uzun süreli olur.

Bebetoo cevabın için teşekkürler.Benim sürecimin de senin gibi sorunsuz geçmesini çok istiyorum.

Rica ederim canım inşallah sorunsuz bir süreç yaşarsın..

Kilo konusunda verdiğin cevap için teşekkür ederim Flz, ayrıca iyi olmana çok sevindim. Hep böyle sıkıntısız ol... Sevgiler..

Günaydınlar... Nasılsınız?... Burada yoğun sisli, kasvetli ve soğuk bir hava var. Arkadaş toplantısına gitmeyi planlıyorum. Eşim erken ayaklandığımı söyleyip karşı çıkıyor. Evde durmek çok sıkıcı ve daha kötüsü sık sık mutfağa gider oldum. Kilo alacağım bu gidişle...

aynen benimde memeler kücülünce direk karın gözüme batmaya başladı. canım banyodan sonra sac kurutma makinesini düşük ayar dikişlere tut iyice kurut sakın ıslak bırakma

Saç kurutma makinesi mantıklı geldi doğrusu. Sonrasında tekrar bandaj yapılması gerekmiyor mu?

X