Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ay daha neler niye cekineceksin herkez paylaşım yapıyor canım. aradım canım yazdıktan sonra duramadım derinin ince olan yerleri daha zor geciyormuş .Sagol paylaşımın icin iyi seneler

ay daha neler niye cekineceksin herkez paylaşım yapıyor canım. aradım canım yazdıktan sonra duramadım derinin ince olan yerleri daha zor geciyormuş .Sagol paylaşımın icin iyi seneler

Bende aynı kanıdayım bizati şahit oldum çünkü. Geçecek hepsi... Sanada iyi seneler canım sağlıkla mutlu yılların olsun.

Sağol canım, iyiyim. Burada sizlerden kuvvet alıyorum ve ameliyat olacağım günü dört gözle bekliyorum. inşallah 4 ay kadar sonra buradan geçmiş olsun dileklerinizi kabul edeceğim. 2012 nin mutluluk, sağlık ve bol para getirmesi dileğiyle... Herşeyden önemlisi senin de dediğin gibi sevdiklerimizle birlikte nice mutlu yıllara...Çok teşekkürler canım

Azmine hayranım bu arada söylemeden geçemeyeceğim :) Kilo konusunda çetvelinin gösterdiği sonuç müthiş.. İşin sırrını bana da açıkla lütfen lütfen lütfen :):):):) Mutlu yıllar balım.

Azmine hayranım bu arada söylemeden geçemeyeceğim :) Kilo konusunda çetvelinin gösterdiği sonuç müthiş.. İşin sırrını bana da açıkla lütfen lütfen lütfen :):):):) Mutlu yıllar balım.

Ben bişeyi kafaya taktım mı sonunu getirmeden rahat edemem, hırslıyımdır söylemesi ayıp . Kilo verme olayında en önemli etken bu galiba. Dukan diyeti yapıyorum 3,5 aydır ve sonuna kadar da gideceğim, hedefe ulaşmama az kaldı. Senin de kurtulmak istediğin kiloların varsa kesinlikle tavsiye ederim.

ARKADAŞLAR:)

Hepinizin yeni yılını kutluyor, bütün güzelliklerin sizlerle olmasını temenni ediyorum. Şans dolu koca bir yıl diliyorum. Gerçekleştirmek isteyip de bir türlü gerçekleştiremediğiniz ne varsa önümüzdeki yıl hepsinin gerçekleşmesini, küskünlükler varsa bunların tatlıya bağlanmasını, iş yaşantınızda başarılarınızın artması, gönlünüzün hep sevgiyle dolması dileğiyle, nice mutlu yıllara...Sizleri seviyorum, hep mutlu olun.

Yeni yılın ertesi günü mutlaka başlayacağım senin kadar hırslı olmasamda fena değilimdir bu konuda :) Aml. sonra yat yat kilo aldım yine hepsini vereceğim ışığım sensin :) Öpüyorum canım

Ne kadar güzel iyi dilekler bunlar canım.. Aynı temennilerle bilmukabbil... Mutlu, huzurlu, sevgi dolu en önemlisi sağlıklı nice nice güzel yıllara sevdiklerinle....

Tekrar tekrar yeni yılınızı kutluyor, sevgiyle, huzurla, mutlulukla, güzellikle, aşkla, sağlıkla, aileniz ve sevdiklerinizle nice güzel uzun yıllar diliyorum.. Gönlünüzden geçen tüm güzellikler hep ardınız sıra olsun.. Hayata dair herşeyiniz iyilikten güzellikten yana olsun... Saadetiniz bol olsun.. Yüzünüz her daim gülsün, eğer ağlayacaksanız sade ve sadece mutluluktan olsun.. Her zaman şansınız bol olsun...Sağlığınız her daim yerinde olsun... Hepinize kucak dolusu sevgi, selam ve öpücüklerimi gönderiyorum...

Yeni yıl, bizleri güzel süprizlerle gülümsetsin ve herşey gönlümüzce olsun.
Kalbinizden geçen herşeyi 2012'in getirmesi dileğiyle...

Mutlu Yıllar !!

Not: Hepinize kucak dolusu sevgiler

merhabalar,

tüm arkadaşlarıma aileleriniz ve tüm sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yeniyıl temenni ediyorum. herkese sevgiler

Sevgili Jelesec benim özelden mesaj atma hakkım şimdilik yok.Okuduğum kadarıyla BİRBUSE,OGLTKN,EKİM VE GLORYESE arkadaşlar göğüslerinin güzel olduğunu yazmışlar.Senden ricam sana uygun olan bir yerde buluşabilir miyiz? İnan sana çok minnettar kalırım.Ben de potluk ve dikiş izi konusunda çok hassasım potluk kesinlikle istemiyorum.Arkadaşımda vardı tam geçmedi.O yüzden endişeliyim.Seni görünce karar vermem çok kolay olacak.Özelden bana telini yazarsan ararım.Teşekkürler.

Cevabın için çok sağol.Bende sonuçtan mutlu olurum tek isteğim bu.Bana gösterdiğin destek için teşekkür ederim.

Çok sağol.Cevabın çok açıklayıcı oldu.Sen kesin kararını verdin mi doktorun Ercan Bey mi? Senin sonucunu da izin verirsen görebilir miyim? Mutlu yıllar :)

göğüslerin büyüklüğü bi çok kadının genel sorunudur heralde.bende bu dertten sıkıntılıydım ve ameliyat olup kurtulmaya karar verdim. 3 hafta önce DR.GÜNCEL ÖZTÜRKe ameliyat oldum ve şu anda iyiki cesaret edip yaptırmışım diyorum.doktorum gerçekten mucizeler yarattı diyebilirim.Hem sağlık hem görüntü açısından gerçekten çok memnunum sonuçlarını düşününce 3 haftalık sıkıntıya değer bence.bi çok kadının bu konuda kafasında soru işaretleri olduğu kesin eğer öyle birileri varsa GÜNCEL ÖZTÜRKü tavsiye ederim işinde gerçekten uzman..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…