Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Merhaba arkadaşlar. Bu forumun uzun zamandır takipçisiydim.Allah nasip ederse şubat-mart gibi meme küçültme ve karın germe ameliyatı olacağım. Doktor araştırmasındayım. Ogltkn Ercan Bey'le ben de görüştüm.Aslında gönlümde Ercan Bey ve Naci Bey var ,ikisi arasında kararsızım. Mümkünse Ercan Bey'in sana verdiği fiyatı yazarsan sevinirim. :)

Son düzenleme:

merhaba ekim arkadaşımıza sormuşsun ama bende fikrimi, yazmak istedim panik yapma bu tarz olaylar okudugum kadarıyla olabilen şeyler. ama bence bekleme doktoruna git gecmiş olsun

teşekkür ederim acaba ben şimdiye kadar ihmal etmiş olup baya kötü bi sonuçla karşılaşmam inşallah.doktora gidince sorarım diye hiç söylemedim ve böyle olmasını da normal zannetmiştim ama sen de olmamış üsttelik benden de fazla doku alınmadı 770 gram yani hemen hemen senle aynı iyileşme periyodu içinde olmamız gerekiyordu neyse inşallah bi sorun yoktur ilginiz için teşekkürler..

Sürecini baştan sona takip ettim. Öncellikle maşallah diyeyim. Meme altında hiç potluğun yok muydu? Şu anda göğüslerinden memnun musun? Simetri problemi yaşadın mı? Teşekkürler.

Merhaba benım lazerlıpo yaptırıp yaptırmamayla ılgılı kararsızlıgım var ve bu yüzden fıyatı netlestırmedım.sen fıyat aldınmı?

Sürecini baştan sona takip ettim. Öncellikle maşallah diyeyim. Meme altında hiç potluğun yok muydu? Şu anda göğüslerinden memnun musun? Simetri problemi yaşadın mı? Teşekkürler.

merhaba umarım sende sıkıntısız atlatırsın arkadaşım ben bu sorulara cevap vermekten yoruldum özelden de atıp soran oluyor inan yazdıklarının hic biri olmadı ilk başta büyük geldi gözüme ama şimdi oda gecti sıfır potluk.Cok memnunum 2 doktor arasında kaldıysan birkac doktor daha gez işallah dogru doktoru bulursun

çok geçmiş olsun elif idil,
bence biran önce doktorun ile irtibata geç..belki de senin atladığın, yapman yada yapmaman gereken birşey vardır.
umarım bu yaşadığın tek ve son sıkıntı olur...

teşekkürler canım bugün gittim iyi gibi sonuç amaüniversite hastanesi 1500 lira para diyo bide prof ameliyatı yapacakmış bende karar vermek için biraz düşünmem lazım dedim

Canım şu anki ölçülerin kaç?? geri kalan miktarı devlet mi karşılıyormuş?? Şartları nelermiş?Ben de ameliyat olacağım yaza doğru. Ama daha araştırıyorum.

Merhaba elıf, benım de dr. ekımle aynı, eger bır sıkıntın varsa hemen gıt Fuat beye, bılıyorsun hergun 4-6 arası orda,hıc bekleme,yada cebınden ara..
cok gecmıs olsun

Günaydın kızlar herkez iyidir işallah.Bende sıkıntı yok şimdilik,öptüm hepinizi

Günaydınlar benden de.....
Yine yoğunluk var ama bir bakayım dedim herkesin keyfi yerinde mi ?
Ben de de sıkıntı yok, yarın dikişlerim alınacak :) sonrasında tam duş yapabileceğim yaşasınnnnnnnnn
:)))))

günaydın canım..

eski sayfalara bakıyorum ben de...doktorlar, potluklar, izler, komplikasyonlar vs...

cok okuma canım ya ameliyat öncesi kendini kötü hissetme.Ne yazıkki bu sıkıntıları yaşıyan forumda cok kişi var ilk 100 sayfadan sonra yazmış millet ben oku oku mahvolmuştum.

teşekkürler canım bugün gittim iyi gibi sonuç amaüniversite hastanesi 1500 lira para diyo bide prof ameliyatı yapacakmış bende karar vermek için biraz düşünmem lazım dedim

Şimdiden geçmiş olsun, istersen bir kaç doktora daha git, karşılaştır...acele etme
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…