Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Sağol canım benim, bakalım hayırlısıyla atlatsak şu işi offff ne zormuş yaaa...

Merhaba, ben de İzmir deyim canım. Sen kime ameliyat olucaksın??

Evet hayırlısı olsun arkdaşlar, ameliyat olana kadar cok zor bir süreç ama bizler yanınızdayız, korkmayın :)
sevgiler

Sağol canım benim, bakalım hayırlısıyla atlatsak şu işi offff ne zormuş yaaa...

Merhaba, ben de İzmir deyim canım. Sen kime ameliyat olucaksın??

Evet hayırlısı olsun arkdaşlar, ameliyat olana kadar cok zor bir süreç ama bizler yanınızdayız, korkmayın :)
sevgiler

canım teşekkür ederim, herşey yolunda... alışverişe cıkıcam birazdan...
zaten sapıtıp göğsü bağrı açık ne varsa ona bakıyorum.. 2 tane bluz aldım bile....
:)))
Ben de doktorum Tuğrul beye cok güvendim, kendisi cok renkli ve özel bir kişilik:) Güvenim boşa cıkmadı, cok ama cok memnunum açıkçası.....
doktora güvenince iş bitiyor :)))
sevgiler

cok sevindim senin adına al vallahi dekoltesi bol olsun

merhaba arkadaşlar pazartesi günü için doktorla ilk randevum var, çok ama çok heyecanlıyım bana şans dileyin ve dua edin içimde kelebekler uçuyo :))

arkadaşlar ben de ameliyat oldum 1 ay kadar oldu 1200 gr ya ğ çıkarıldı bir de dikleştirme oldu ama bana hala büyük gibi geliyolar

Hey! Nerdesiniz? Kimse bugün forumu girmemiş. Herkes tatil yapıyor anlaşılan. Benim için geri sayım başladı malumunuz. Doktorum ameliyata gelirken önden açılabilen giysiler getir demişti.Ben de hazırlıklarımı yaparken önden düğmeli hiç giysim olmadığını fark ettim. Şaka gibi. Koca memelerimin germesi yüzünden düğmeli giysilerden hep uzak durdum. Dile kolay üst bedenim 46. Alt bedenimse 40. Alışveriş hep bir kabus olmuştur. Doktorum ben daha bir şey söylemeden 3 beden küçültülmesi lazım demişti. Ben de B cup istediğimi söyledim. Şu an 85 DD kullanıyorum. Ameliyat sonrası gövde ölçüsü de değişiyor mu bilmiyorum. Göreceğiz bakalım...

Arkadaşlar, ben de uzun zamandır ameliyat olmayı hayal ediyorum çocuklar oldu emzirdim falan derken bu güne geldim. Doktorla görüşüp ocak sonu gibi ameliyat olmayı düşünüyordum, ancak 20 aylık bir oğlum var neredeyse benimle yapışık geziyor. Ameliyat sonrası çocukların bakımı, kucaklayamamak beni düşündürüyor, ameliyat olan arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum ameliyatı tekrar mı erteleyim yoksa idare edebilir miyim sizce?

Arkadaşlar, ben de uzun zamandır ameliyat olmayı hayal ediyorum çocuklar oldu emzirdim falan derken bu güne geldim. Doktorla görüşüp ocak sonu gibi ameliyat olmayı düşünüyordum, ancak 20 aylık bir oğlum var neredeyse benimle yapışık geziyor. Ameliyat sonrası çocukların bakımı, kucaklayamamak beni düşündürüyor, ameliyat olan arkadaşlar fikrinizi almak istiyorum ameliyatı tekrar mı erteleyim yoksa idare edebilir miyim sizce?

merhaba eger destek olacak biri varsa ameliyat olabilirsin benimde iki bucuk yaşında olacak 1 ay sonra kardeşim ona bakmamış olsa yapamazdım

Hey! Nerdesiniz? Kimse bugün forumu girmemiş. Herkes tatil yapıyor anlaşılan. Benim için geri sayım başladı malumunuz. Doktorum ameliyata gelirken önden açılabilen giysiler getir demişti.Ben de hazırlıklarımı yaparken önden düğmeli hiç giysim olmadığını fark ettim. Şaka gibi. Koca memelerimin germesi yüzünden düğmeli giysilerden hep uzak durdum. Dile kolay üst bedenim 46. Alt bedenimse 40. Alışveriş hep bir kabus olmuştur. Doktorum ben daha bir şey söylemeden 3 beden küçültülmesi lazım demişti. Ben de B cup istediğimi söyledim. Şu an 85 DD kullanıyorum. Ameliyat sonrası gövde ölçüsü de değişiyor mu bilmiyorum. Göreceğiz bakalım...

vallahi arkadaşım pazar olunca böyle herkez evde yemek cay meyve derken bakılmıyor foruma,sende şimdi bir heves tabi ben oldum bitti darısı başına işallah herşey yolunda gider.

Slm canım, bugün Pazar malum herkes kendi işine dalmış :)
Off hazırlık yapmak ne zor şey :))) ben düğmesiz bir pijama takım götürmüştüm, ama cok rahat giydim .. kollarım rahat hareket ediyordu, bir de diren yoktu....
ama diren kullanacaksa doktorun, önden düğmeli pijama alman daha faydalı sanırım, çünkü onlar seni biraz kısıtlayabilir... ameliyat sonrası sırt ölçün değişmiyor, kup ölçün değişiyor :)))) şimdiden cok geçmiş olsun, herşey gönlünce olsun, korkma sakın
sevgiler

merhaba arkadaşlar o kadar çok sorum var ki ama nerden başlıycam bilemiyorum bende 21 gün önce meme küçültme ameliyatı oldum göğüslerim 100 geçmişti aynı şekilde benden de 1000gr yada 1.200gr aldılar (formun başında bir arkadaş 105 göğüslerinden 3 kilo falan alındığını yazmış dehşete düştüm doğrumu acaba)şuan ameliyattan çıktığımdan 2 kat büyük şiş acıyor hala yan yatamadım simetri bozuk taş gibi içleri.yanık acısı gibi ağrı var :KK43:( en baştan anlatmak isterdim ama kimseyi bunaltmak istemem siz sorun ben cevaplıyayım en iyisi ama anladığım kadarıyla herkesin hikayesi farklı ağrı eşikleri farklı doktorların tarzı farklı ama yine de bir kişi bile dikiş iltihabı veya enfeksiyon problemi dışında problem yaşamamış her şey süper harika ağrısız sancısız inanamadım bir ben mi bunları yaşıyorum bı kadar bayan arasında yıkıldım :KK43:(

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar o kadar çok sorum var ki ama nerden başlıycam bilemiyorum bende 21 gün önce meme küçültme ameliyatı oldum göğüslerim 100 geçmişti aynı şekilde benden de 1000gr yada 1.200gr aldılar (formun başında bir arkadaş 105 göğüslerinden 3 kilo falan alındığını yazmış dehşete düştüm doğrumu acaba)şuan ameliyattan çıktığımdan 2 kat büyük şiş acıyor hala yan yatamadım simetri bozuk taş gibi içleri.yanık acısı gibi ağrı var :KK43:( en baştan anlatmak isterdim ama kimseyi bunaltmak istemem siz sorun ben cevaplıyayım en iyisi ama anladığım kadarıyla herkesin hikayesi farklı ağrı eşikleri farklı doktorların tarzı farklı ama yine de bir kişi bile dikiş iltihabı veya enfeksiyon problemi dışında problem yaşamamış her şey süper harika ağrısız sancısız inanamadım bir ben mi bunları yaşıyorum bı kadar bayan arasında yıkıldım :KK43:(

merhaba arkadaşım yıkıldım yazmışsın yaşadıgın sorunlar inan cok normal şeyler.büyük olması gecici 2 ay sonra nerdeyse hic kalmıyor tam degil yarım yan yatmaya calış arkana destekle simetri sorunu nasıl biraz acarmısın

selam hanımlar,
ameliyat olanlara, sıkıntısı olanlara acil şifalar diliyorum..hepinize tek tek yazmak istesemde ne yazıkki vakitsizlikten dolayı yazamıyorum :KK43:

hepinizi öpüyorum.

canım benim tek meme degildi karın sırt bacak lazer lipoliz de vardı. meme beni agrı olarak zorlamadı ama yag alınan yerler agrıdı.cep telden ara görüş hayır ücret almıyor sen ne yaptırmak istiyorsun mememi ölcülerin ne

selam, benden muayene ucretı almıstı hemde az bısı degıl bılgınız olsun..

merhaba öncelikle geçmiş olsun.

herkes yaşadıklarını detaylı olarak yazıyor bu konuda çekinmenize gerek yok. sizin yazdıklarınız yeni aml.olacakları aydınlatacaktır... benim 1 ay oldu. ilk 10 gün yanma gibi bir his, yan yatamama aşırı şişlik bende de oldu ancak dayanılmayacak kadar fazla değildi.... hangi doktora aml. oldun?? dikiş tekniği nasıldı?? şu an krem vs. gibi pansuman yapıyomusun? bu konudada aydınlatırsan bizleri iyi olur. ayrıca dayanılmaz ağrı ve sıkıntıların varsa bence doktoruna danışmalısın....

evet canım önden düğmeli pijama yada eşofman olması fazydalı... hatta ben ilk günler evde bile o tip eşofman giydim... ameliyat sonrası gövde ölçüsü tabiiki de değişmiyor. şimdiden geçmiş olsun....

selam, benden muayene ucretı almıstı hemde az bısı degıl bılgınız olsun..

aynı doktordanmı bahsediyoruz emin degilim, ben cok gittim hic para vermedim birbuseyi götürdüm oda para vermedi ogltkn oda para ödemedi.Yanlışlık olmasın evet bazı doktorlar görüşme ücreti alıyor dogru ama ercan bey almıyor.

X