Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

benden de selam :)

haftasonu hiç bakamadım, siz de kaynatmışsınız bol bol...
c.tesi istanbuldaydık, ne soğuktu hava...donduk :/
oğluş çok iyi maşallah...herşey yolunda dedi dr.
merak edersiniz siz şimdi ben bilirim:)

benden de selam :)

haftasonu hiç bakamadım, siz de kaynatmışsınız bol bol...
c.tesi istanbuldaydık, ne soğuktu hava...donduk :/
oğluş çok iyi maşallah...herşey yolunda dedi dr.
merak edersiniz siz şimdi ben bilirim:)

Oğluşun iyi ise herşey iyi demektir cok sevendim canım sende durumlar nasıl gerginlik varmı

Oğluşun iyi ise herşey iyi demektir cok sevendim canım sende durumlar nasıl gerginlik varmı

şu an çok daha rahatım...
kendimi son 10 güne saklıyorum...streslenme ve sizlerden terapi isteme hakkımı o zaman kullanacağım :)

pijama mevzusu olmuş, netten pijama bakıyorum kendime :))

kendimi son 10 güne saklıyorum...streslenme ve sizlerden terapi isteme hakkımı o zaman kullanacağım :)

ben sana söylüyorum arkadaşım boşuna alma onlar yandan cıtcıtlı gecelik giydiriyorlar sana kirletirsen yenisini istiyorsun.ama önden acılır kapanır spor bir kıyafet al biraz üstü bol olsun yeter

evet evet son hafta grup terapi yaparız.. daha cok var, gereksiz evhamlanma ..
ama tuhaf bir güven duygusu olacak korkma..
oğluşun iyi olduğuna sevindim, cocuklar hastalanınca insan caresiz kalıyor sanki....
pijama için o kadar masraf yapma bence.... hastanede 1 gece kalıyorsun,
evde de bir şeyler uydurursun üstüne.. ben hep evde pijamanın üzerine tişört giydim sıcak bastı...
başka arkadaşlara da oldu mu bilmiyorum ama kısa kollu tişörtlerle dolaştım hep :))

jelesec,
evet demiştin bak, uçmuş gitmiş aklımdan....birsürü fermuarlı sweatlerim var..onlardan uydururum o vakit.. param cebimde kalsın..nasıl olsa geçmiş olsuna gelen de olmayacak :)) ekstraların anlamı yok....

ozdy,
evet şimdilik o rahatlama var..inş. son hafta başınızın etini çok yemem....
sen nasılsın? herşey yolundadır umarım...
dikişlerin alınmadı dimi daha?

merhaba arkadaşım yıkıldım yazmışsın yaşadıgın sorunlar inan cok normal şeyler.büyük olması gecici 2 ay sonra nerdeyse hic kalmıyor tam degil yarım yan yatmaya calış arkana destekle simetri sorunu nasıl biraz acarmısın

Evet bnce de doktorunla görüşmelisin.. bunlar normal şeyler..
herkesin ağrı eşiği farklı, şişlerin inme süresi farklı, cildin yara iyileşmesi süreci farklı.....
şimdiden geçmiş olsun....

jelesec,
evet demiştin bak, uçmuş gitmiş aklımdan....birsürü fermuarlı sweatlerim var..onlardan uydururum o vakit.. param cebimde kalsın..nasıl olsa geçmiş olsuna gelen de olmayacak :)) ekstraların anlamı yok....

ozdy,
evet şimdilik o rahatlama var..inş. son hafta başınızın etini çok yemem....
sen nasılsın? herşey yolundadır umarım...
dikişlerin alınmadı dimi daha?

iyiyim tatlım, bugün işe başladım... çarşamba günü dikişlerim alınacak..
gelişmeleri yazacağım :)
sevgiler

aynı doktordanmı bahsediyoruz emin degilim, ben cok gittim hic para vermedim birbuseyi götürdüm oda para vermedi ogltkn oda para ödemedi.Yanlışlık olmasın evet bazı doktorlar görüşme ücreti alıyor dogru ama ercan bey almıyor.

evet Ercan beye ılk gorusmede muayene ucretı aldılar benden, odedım malesefffffff..hatta herkesden de aldıgını sanıyordum burda gorene kadar
...

Sizce medical sutyen ya da sporcu sutyeni almalı mıyım? Doktorum gerekli görmediğini söyledi ama kullananlar olduğu anlaşılıyor... Kullanışlı bir şey mi, tavsiye eder misiniz?

Sizce medical sutyen ya da sporcu sutyeni almalı mıyım? Doktorum gerekli görmediğini söyledi ama kullananlar olduğu anlaşılıyor... Kullanışlı bir şey mi, tavsiye eder misiniz?

arkadaşım ameliyatdan sora takılan südyene devam et sonra başka südyen alırsın

mrb ekim ben senle aynı doktora ve 4 gün arayla ameliyat olduk.sana sorularım olacak gerçi doktara daha gitmedim bana 1 ay sonra gel demişti çarşamba günü 1 ay doluyor kendisine sormayı düşünüyordum ama biraz bugün panikledim benim göğüs altları potluklar çok kötü ve sanki ikisininde dikiş yerlerinde açılma var gibi ben fazla aynada bakmaya dayanamadım eşim zaten hiç görmedi yani dikkatli bakınca öyle bi şey varmış gibi geldi ve orlardan da sıvı gibi şeyler akıyor ki bazen atlete dahi damlamış oluyor acaba bu süreç normal mi biraz korttum ama doktora zaten gidince soracağım ama yinede beni aydınlatırsan sevinirim

mrb ekim ben senle aynı doktora ve 4 gün arayla ameliyat olduk.sana sorularım olacak gerçi doktara daha gitmedim bana 1 ay sonra gel demişti çarşamba günü 1 ay doluyor kendisine sormayı düşünüyordum ama biraz bugün panikledim benim göğüs altları potluklar çok kötü ve sanki ikisininde dikiş yerlerinde açılma var gibi ben fazla aynada bakmaya dayanamadım eşim zaten hiç görmedi yani dikkatli bakınca öyle bi şey varmış gibi geldi ve orlardan da sıvı gibi şeyler akıyor ki bazen atlete dahi damlamış oluyor acaba bu süreç normal mi biraz korttum ama doktora zaten gidince soracağım ama yinede beni aydınlatırsan sevinirim

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun

ben 3.haftam dolduğunda gittim doktora söylediğin problemlerin hiçbirini yaşamadım. sol göğsümde hiç potluk yok sağdakide çok azaldı... dikişlerde açılma veya akıntı olmadı ama bu tip şeyler olurmu diye sormuştum doktora oda olabilir ama korkulacak şeyler değil demişti. şuan 32.günüm bir daha 3.ay dolunca kontrolüm var. yani şimdilik bir sıkıntım yok. bence çarşambayı beklemeden de gidebilirsin doktora...

merhaba öncelikle çok geçmiş olsun

ben 3.haftam dolduğunda gittim doktora söylediğin problemlerin hiçbirini yaşamadım. sol göğsümde hiç potluk yok sağdakide çok azaldı... dikişlerde açılma veya akıntı olmadı ama bu tip şeyler olurmu diye sormuştum doktora oda olabilir ama korkulacak şeyler değil demişti. şuan 32.günüm bir daha 3.ay dolunca kontrolüm var. yani şimdilik bir sıkıntım yok. bence çarşambayı beklemeden de gidebilirsin doktora...

doktordan sonra gelişmeleri paylaşırsan sevinirim. umarım sıkıntılı bir durum değildir... tekrar geçmiş olsun

X